Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kravka w warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
kurwa nie moge. myslalem ze juz dawno sie skonczyla popierdolona wojna o szkoly itp itd.
krytykowanie michalika czy sawickiego to pierdolone gowniarstwo, zwlaszcza przez osoby ktore tych panow znaja tylko z treningow masowych itp itd, a nie maja pojecia o zakresie wiedzy i umiejetnosci jakie posiadaja.

kawal z was gowniarzy to raz, kawal z was losi to dwa, kawal z was malo rozgarnietych chlopcow jezeli sie klocicie ktora grupa jest lepsza i ktory pan trener kochanszy.

ciotki z was i to tyle mojego zdania w tej dyskusji, idzcie i se na dupie wytatuujcie "kocham moja szkole"

popierdolki.. zajmijcie sie czyms sensownym czym sie roznia treningi tych dwoch szkol od siebie?
no czym?
jestem bardzo ciekaw panow madrali
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
"czym sie roznia treningi tych dwoch szkol od siebie?
no czym? "
Prowadzącym 8)





Ps.Sorry musiałem :lol:
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Jakie pobić??? Zwariowałeś? Ja Cię zapraszałem na trening a nie na bójkę, to po pierwsze, po drugie naprawdę nie musisz mnie obrażać bo chyba tak dobrze się nie znamy żebyś mógł mnie nazywać "młotkiem" czy "cieniasem intelektualnym", a jeżeli tak robisz to nie dziw się Bieniokowi, który jest moim dobrym kolegą, że się trochę uniósł, zrobiłbym to samo na jego miejscu. A tak poza tym to miło z jego strony, że nie powiedział żebyś spytał o niego bo wtedy byłoby inaczej niż ze mną... Żal tylko, że tak dziwna i zakompleksiona postać jak Ty zabiera głos w sprawach, w których niespecjalnie się orientuje. Pozdrawiam.

"wtedy byłoby inaczej niz ze mną"?!..a zatem pierdzielone michalikowe kmiotki póbują straszyć !:) poszczuwając się jeden przez drugiego! :) ...i do tego zostałem zdiagnozowany jako zakompleksiona postać! :) MĄDRALE WSZYSTKOWIEDZĄCE! :)
  • 0

budo_lucio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

kurwa nie moge. myslalem ze juz dawno sie skonczyla popierdolona wojna o szkoly itp itd.

kawal z was gowniarzy to raz, kawal z was losi to dwa, kawal z was malo rozgarnietych chlopcow jezeli sie klocicie ktora grupa jest lepsza i ktory pan trener kochanszy.

ciotki z was i to tyle mojego zdania w tej dyskusji, idzcie i se na dupie wytatuujcie "kocham moja szkole"


Tego typu tekstami - tak jak i Matador - stwarzasz wrażenie zbuntowanego 16-latka. Zastanów się lepiej co piszesz, a zwłaszcza jak.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
:) MADRALEWSZYSTKOWIEDZACE:)
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Niestety masz rację Lucio, dla chłopaków post bez bluzg to post stracony.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Jkaby ni patrzec na poziom dyskusji matadorowi jedno trzeba przyznac ... elemsnty z roznych MA Parter + stojka to MMA trening krosowy ...Krav Maga idzie wiec w kierunku teraz calkiem popularnym :) to chyba dobrze nie uwazacie ? :)
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Niestety masz rację Lucio, dla chłopaków post bez bluzg to post stracony.

dla przemądrzałych cwaniaczków post bez pouczeń i bez reklamy sekcji swego ukochanego trenerka-to post stracony! :) a tak przy okazji-zdaje sie ze nie mozna reklamowac tutaj sekcji i treningów.az tak źle u was michaliki :) z frekwencją,ze az musicie tutaj próbować reklamowac i zbierać grupę ćwiczących? :lol:
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Wręcz przeciwnie Matador, z roku na rok zwiększona zostaje liczba sekcji bo każda liczy max 25 osób (słownie: dwadzieścia pięć) info masz na stronce, ale i tak nie przyjdziesz jak widzę, z wiadomych powodów: S T R A C H , L Ę K , P R Z E R A Ż E N I E owocują u Ciebie odruchami wymiotnymi. Więc faktycznie mógłbyś kogoś ubrudzić, a że u nas jest dość czysto to już nie musisz przychodzić sprzątać.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
prosze niech ktos ich poprosi zeby sobie poszli...przeciez to niedorzeczne przechwalac sie grupami
zamiast to zrobic jak kiedys radzil Combat- spotkajcie sie panowie i bijcie sie za wasze sekcje:)
pozabijajcie sie i wstapicie do panteonow slaw w KM.

nadal jestescie loski
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

prosze niech ktos ich poprosi zeby sobie poszli...przeciez to niedorzeczne przechwalac sie grupami
zamiast to zrobic jak kiedys radzil Combat- spotkajcie sie panowie i bijcie sie za wasze sekcje:)
pozabijajcie sie i wstapicie do panteonow slaw w KM.

nadal jestescie loski

wlasnie !niech piotr7 i bieniok pójda sobie i nie smrodzą tutaj wiecej! km mnie gówno obchodzi:dupa: trenowalem to kiedys przez jakis czas jednoczesnie z kb ktory trenuje 8 lat +boks i :paker: od ok.10lat a od 2 takze lat bjj
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Wręcz przeciwnie Matador, z roku na rok zwiększona zostaje liczba sekcji bo każda liczy max 25 osób (słownie: dwadzieścia pięć) info masz na stronce, ale i tak nie przyjdziesz jak widzę, z wiadomych powodów: S T R A C H , L Ę K , P R Z E R A Ż E N I E owocują u Ciebie odruchami wymiotnymi. Więc faktycznie mógłbyś kogoś ubrudzić, a że u nas jest dość czysto to już nie musisz przychodzić sprzątać.

jest zwiekszana liczba sekcji bo stowarzyszenie robi nowych instruktorow ktory zakladaja sekcje :) a rzygac mi sie chce jak slysze i widze takich wsiowych kmiotków jak :blus: piotr7 i bieniok
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Jak to cię "gówno obchodzi " to, po co się wypowiadasz?? Z twoich postów wyraźnie widać, że naprawdę nie masz nic ciekawego na ten temat do powiedzenia, więc może przestań i weź swoje zabawki do inne piaskownicy, bo tu już wystarczająco nasmrodziłeś.

Pozdrawiam jerz.
  • 0

budo_lucio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Ciekawi mnie, czy bluzgi, przechwałki i kiepska argumentacja to "atuty" wszystkich kick-boxerów? 8)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
nie to atuty wszystkich kraverow
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

nie to atuty wszystkich kraverow

skoro piotr7 i bieniok sa "kraverami"to rzeczywiscie duzo w tym prawdy
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Ciekawi mnie, czy bluzgi, przechwałki i kiepska argumentacja to "atuty" wszystkich kick-boxerów? 8)

moze czasami bluzgnę ale qrva nie jestem jakims pieprzonym grzecznym aniołkiem :) a poza tym daj mi jakikolwiek przyklad moich przechwalek!a jesli chodzi o argumentacje......to o co ci chodzi?? czy ja argumentowalem cokolwiek?! 8O ....i zeby jasnosc byla:to ze napisalem ze km nie obchodzi nie znaczy ze krytykuje tą sztuke walki!po prostu nie odpowiada mi .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024