Skocz do zawartości


Zdjęcie

Relacja z Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Relacja z Wrocławia
Witam,
jako, że ostatnio na forum cicho i spokojnie podzielę się relacją z imprezy która Wrocławska Sekcja Aikido współorganizowała z Centrum Sztuk Walki i innymi klubami, które mają tu zajęcia.
W ramach Dni Otwartych CSW we Wrocławiu (Ośrodek w którym wynajmujemy dojo) w ostatnią sobotę odbyły się pokazy a później całodniowe, otwarte, darmowe zajęcia: Aikido, Judo, Ju Jutsu, Karate Tradycyjnego, Karate Gojo Ryu, Kung Fu, Tai chi, Capuiera.
Część Aikido obejmowała: pokaz a potem 2, otwarte dla chętnych treningi: dla dorosłych i dzieci. w pierwszym łącznie wzięło udział około 40 osób - w tym około 25 chętnych. w treningu dziecięcym 20 sztuk.
Dojo nie jest przystosowane do goszczenia duzej ilości publiczności, ale daliśmy sobie radę. Mimo, że na pokazach nie pojawiło się zbyt wiele osób frekwencja na zajęciach była co najmniej zadawalająca. to pierwsza taka impreza i następne próby mam nadzieje przebiegną sprawniej.
Zdjęcia z pokazów - niestety bez pokazu Aikido (dziennikarz pojawił się za późno) znajdziecie na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kilka zdjęć z cyfrówki (stąd czasami opóźnienia i nieszczególna ostrość) z treningu Aikido dla dorosłych:
tutaj widać jak sie w głębi kisi ciekawski tłumek na podłodze:
Dołączona grafika
Starszaki:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
kolega Jacek rozsiewa urok i zaraża bakcylem.... z akcentem na urok:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
na koniec chciałbym powiedzieć, ze niezmiernie mnie miło, ze w końcu nauczyłem sie umieszcząć tu zdjęcia. nie za duże, nie za małe lecz w sam raz... mam nadzieje, że sie nie uzależnie.... :) :) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia
OOOOOOOOOOO!!!!!!!!!! widze ze juz uzywacie czerwonej tasmy przylepnej na oznaczenie kontuzji 8) :lol:
Birankai w pelnej krasie :wink:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia
czerwowa taśna jest najbardziej skuteczną rzeczą w aikido - zawsze działa. tylko trzeba na początku wyjaśnić , ze nie oznacza to starszego szeregowego, ani kapitana drużyny
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia

czerwowa taśna jest najbardziej skuteczną rzeczą w aikido - zawsze działa. tylko trzeba na początku wyjaśnić , ze nie oznacza to starszego szeregowego, ani kapitana drużyny


no własnie.

jak pierwszy raz przyjechałem na niedzielno-wieczorne zajęcia na zielińskiego to myślałem, że to jakieś stopnie karateków co to zabłądzili na zajęcia aikido. :oops:

dopiero Konrad mnie oświecił po około miesiącu. :) (swoją drogą ciekawe jak on sobie ten plastet na nosa przyklei :wink: :) :) :)

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia
fakt, nie wiem. ma wzorowy obrzęk... chyba sie zdjecie na tablicy powiesi, swoją drogą - przezyc tydzień z Chiba Sensei a potem na treningu podstaw we Wrocławiu wylądować na tydzień w szpitalu?? :) :) :) ma chlop szczescie
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia

fakt, nie wiem. ma wzorowy obrzęk... chyba sie zdjecie na tablicy powiesi, swoją drogą - przezyc tydzień z Chiba Sensei a potem na treningu podstaw we Wrocławiu wylądować na tydzień w szpitalu?? :) :) :) ma chlop szczescie



:) :)

może po tym tygodniu stracił czujność..... nie docenił naszej narodowej ułańskiej fantazji. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

przy okazji załatwię prywatną sprawę - niedziela, 18.00, zielińskiego - bez zmian?

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia
tak jest o 18.00-tej
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia

fakt, nie wiem. ma wzorowy obrzęk... chyba sie zdjecie na tablicy powiesi, swoją drogą - przezyc tydzień z Chiba Sensei a potem na treningu podstaw we Wrocławiu wylądować na tydzień w szpitalu?? :) :) :) ma chlop szczescie

a co, tez macie abonament miesieczny wykupiony w szpitalu?
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia
Drogi Szczepanie - to tylko nieszczęśliwy wypadek - nie wyciągaj pochopnych wniosków. u nas sama miłość i harmonia, z akcentem na harmonie....
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia

nie za duże, nie za małe lecz w sam raz...

eeeeeee.... chyba sa troszke za male... :wink:powinny byc chyba z 5 razy wieksze...jak szalec to szalec...

mam nadzieje, że sie nie uzależnie.... :) :) :)

Echhhhh z tym to trudna sprawa... (a wiem co mowie... :) :) )
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Relacja z Wrocławia

Drogi Szczepanie - to tylko nieszczęśliwy wypadek - nie wyciągaj pochopnych wniosków. u nas sama miłość i harmonia, z akcentem na harmonie....



:) :)
a u nas z kolei na miłość - jakie apetyczne 17-nastki przyszły.... ummmmmm :) :) :) :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024