Skocz do zawartości


Zdjęcie

co brać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co brać
witam mam 17 lat 185 cm 105 kg i chodze na treningi bjj moje pytanie do was jest takie iz nie wiem co brac bo wszyscy są ode mnie starsi i silniejsi i jeszcze wszyscy wykoksowani i biora jeszcze jakies odzywki ja biore hmb i teraz kupiłem sobie kreatyne megabolu robie siłke i bjj mozecie mi cos doradzic z odzywek abym nabrał sił zebym mogł z nimi powalczyc bo technicznie jestem z nimi równy ale gdy technicznie jestesmy podobni to przewaza siła pomózcie pozdrawiam
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
a nie lepiej podszkolić technikę tak by być nie równy a lepszy ?
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
tak ale oni tez cały czas cwicza i ida do przodu i przewyzszaja mnie siła fizyczną
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać

witam mam 17 lat 185 cm 105 kg


i ty się pytasz co brać - synek jak na swój wiek to masz masy aż nadto.
Jeżeli chodzi o siłę to ty w zasadzie jesteś w wieku gdzie dopiero ta prawdziwa siła będzie przychodzić.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
105 kg i chcesz jeszcze cos brac!!!! wow sprobuj aminokwasy rozgalezione pojdziesz do sklpeu z odzywkami to ci doradza
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Opanuj sie bo gadasz straszne glupoty. EDIpro_ ci dobrze powiedzial - cwicz technike. Reszta w dalszej kolejnosci i przez conajmniej pare lat mozesz sobie nia glowy nie zaprzatac.

I tak jestes wielki - nawet nie tylko jak na swoj wiek. Chcesz byc jeszcze wiekszy? Po co?

I co to za sekcja, ze 'wszyscy wykoksowani'?
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
chłopaki mi chodziło z tym braniem cos na siłe a nie na mase a w sekcji sa kolesie po 20 pare lat i wszyscy wystrzeleni nie sa duzi ale skoksowani byli kiedys chudzi teraz nabrali masy i siły jest tam paru ok moim wieku moze rok dwa młodsi ale ja najczesciej sparuje z tymi starszymy bo tych młodszych przewyzszam warunkami a ze starszymi to se nie powalcze w sumie bo na koniec treningu jestem zmeczony a ci na tych koksach to jak by cos przyscierwili wogóle sie nie mecza i sa zajebiscie silni
  • 0

budo_sysyphus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
eta prawokacija!
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
rob technike i nie marudz.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
co wy chcecie od młodego - chce być większy od Boba Sappa :P

wiem ze tościema ale że moze ktoś kiedyś będzie chciał czegos na siłę szukać - to tylko winstrol 8)

(jak nie tylko na siłę to z primo+ deca)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Starydom mowie stanowczo nie ...
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
ja nie sciemnaim i nie chce sterydów !! tylko odzywki
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Masz odpowiedni dzial na tym forum dotyczacy odzywek ... popros moda o przeniesienie bo wielu ekspertow od zywienia i odzywek tutaj nie zaglada. Nastepnym razem jak bedziesz cos zakladal zastanow sie w ktorym dziale trzeba to zrobic :D .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
wg. mnie masz odpowiednia wage i nie powinienes sie jeszcze suplementowac w tak mlodym wieku. Po prostu intensywnie cwicz.
Wiem mniej wiecej juz skad masz taka trene przed walka ... pamietaj przegrac z mniejszym ale lepszym technicznie i zwinniejszym zawodnikiem to nie dyshonor :D .
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
syku0 gdzie Ty chodzisz na to bjj, gdzie wszyscy sa wieksi i silniejsi od Ciebie, bo ja znam pare sekcji w Polsce i norma jest jakies 65-75 kg. A i tacy by Cie na pewno z Twoim stazem porobili, nie potrzeba im do tego masy 100 kg. Trenuj zatem za jakis piec, do siedmiu lat problem sam sie rozwiaze.
K_P
PS. Nie wiem, ale jakos nie wierze, w ani jedno Twoje slowo. I pisze to... dla innych.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Ściema...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Saku, ja przez chwile uiwerzylem. Bo oto do mojej sekcji wlasnie zapisal sie chlopak - 192 cm, 105 kg i nie tlusty i ma.... 16 lat. Byc moze bedzie w koncu kim ciezka wage obsadzic.
K_P
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
No to ładny misio, też mamy w sekcji takiego juniorka, ale waży coś koło 90 kg czyli kruszynka :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Do internet cafe w Wawie na Rakowieckiej przychodzilo 2 15 latkow :D powyzej 190 cm wzrostu jeden 120 kg drugi jakies 110 kg :D . Wiec wszystko jest mozliwe :D .
  • 0

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
mi chodzi o to ze oni kiedys wazyli miej wiecej po 75 kg teraz czegos sie nazarli i wazą gdzies ok 85 kg (wiekszosć) i sa zajebiscie silni i walcza zajebiscie fizycznie co z tego ze ja jestem z nimi rowny technicznie albo nawet co od niektórych i lepszy ale jak taki fizol mnie złapie troche kuma bjj to ja juz nic nie moge zrobic
biore takiego np w garde on sie do mnie przyczepi złapie fizycznie i nic wiecej nie robi a ja probuje balachy i innych jeszcze technik ale nie mam wystarczająco duzo siły zeby jego chwyt przerwac itd o to mi chodziło moje pytanie brzmiało co proponujecie zebym siłe miał wieksza jakies odzywki czy cos
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024