Skocz do zawartości


Zdjęcie

co brać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Daj se w żyłe. Dla ciebie dyshonor to to, że koleś trzyma cię w pozycji? Jak dla mnie to jego to stawia w słabym świetle, bo ukazuje jego słaby potencjał techniczny. Jeżeli taki ABS, jeżeli gościa co waży 75 kilo mozna nazwać ABS' em, trzyma cie kurczowo w dogodnej pozycji i nie próbuje atakować, to chyj mu zrobisz. No, chyba że jesteś Newton, ale nie sądze. :wink: Ja mam 16 lat, 74 kilo i nie płacze.
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać

posłucham waszej rady bede robił technike chyba 10 osób ma racje i z wiekiem bede stawał sie lepszy i silniejszy

I o to chodzi. Pewnych faktów poprostu nie przeskoczysz. Zawsze będą ludzie od Ciebie więksi, silniejsi. Na razie możesz tylko robić technike i czekać aż Ci siła poojdzie w góre (a z wiekiem skacze co widze po Młodym ;) ). Możesz spróbować BCAA przed treningami, gainer też nie zaszkodzi. A jak będziesz miał ponad 20 lat to zastanowisz się nad czymś poważniejszym.
Innym problemem jest pasywność przeciwnika. Na sparingach nie o to chodzi żeby sobie siedzieć na dupie i nic nie robić. Poprostu powiedz partnerowi żeby wkładał w niego mniej siły i nie siedział pasywnie bo obaj tracicie czas. Jeżeli ma IQ powyżej 60 to zrozumie o co chodzi :) .
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Potwierdzam P-Chan daje sobie rade i nie narzeka.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
syku czytam ta dyskusje od pewnego czasu i mialem sie nie wtracac ale takie glupoty pieprzysz ze masakra. Zazwyczaj jak kogos pokonac nie umiesz i nie wiesz co powiedziec to mozna stwierdzic ze to fizole i tyle, myslisz ze Twoi sparingpartnerzy sa tak dobrzy ze zadnej sily na nich nie ma ? Na pewno jest wielu ludzi ktorzy po 7 kilo waza i porobia ich bez problemu, juz tu jedna taka osoba sie wypowiadala- Edi_Pro, lzejszy ode mnie o jakies 12 kilo a robi ze mna co chce. Jak wazysz tyle ile wazysz to ja raczej bym sie odchudzac na twoim miejscu zaczal bo w tym wieku to juz problem jest tyle wazyc. I zaufaj ze jakbys od tych gosci technicznie lepszy byl to bys zrobil z nimi co chcesz. Najlatwiej powiedziec jak Ci nie idzie ze ktos sie czegos nazarl i teraz fizycznie walczy i nie da sie go pokonac. Popatrz sobie na ostatnie zawody w Krakowie w submission- kategoria do 77 kilogramow-1 miejsce_Slawek Szamota, 2 -gie robert Trzcionka obaj waza kolo 70 kilo i sobie poradzili bez problemu z ciezszymi osobami.
Wiec bierz sie do cwiczenia techniki, a nie wbijania sobie glupot do glowy to bedzie dobrze
  • 0

budo_mort2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skarżysko

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Ujmę to tak. SCHUDNIJ. Ważysz za dużo. Nawet jeśli są to mięśnie typu masa i mało tłuszczu to za dużo. A wydaje mi się że to tłuszcz. Do walki w parterze potrzeba techniki, czucia, zwinności i dopiero siły. Co z tego że bierna pozycja. Miałem kiedyś sparing w parterze z gościem który wyciskał jakieś 60 kg więcej niż ja. Złapał mnie za ręce i tak byśmy się szamotali tyle że zadusiłem go nogami. Weź pod uwagę, że sztuki walki to teraz nie jest jakiś duży szpan tak jak kiedyś, i albo ćwiczysz dla walki i charakteru albo idź na pakernię jak to twój priorytet. A z ciekawości, na co liczyłeś idąc na bjj. Że wszystko skumasz od razu, i będziesz śmigał jak Royce.
  • 0

budo_macc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Jesli juz koniecznie chcesz cos brac to bierz sie do roboty - taki urok bjj, to stuka walki wybitnie techniczna i jesli jestes napraaaawde dobry poradzisz sobie i z ciezszym o 20 kg przeciwnikiem, sila sie przydaje ale technikas rulezz
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Chłopie z takimi warunkami fizycznymi to tylko ćwicz, a siła przyjdzie z czasem.
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Ja mam 17 lat 190cm i gdzieś z 95kg, ale są i więksi ;] i silniejsi. Technika to podstawa lecz siła też baardzo się przydaje
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
pamietaj o GLUKOZAMINIE I FISH OIL!!!!!!!!!!!

dzieki tym twoje stawy pozostana w dobrej kondycji
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Eeee, tam. Bierz sterydy, Duzo, stale i roznorakie. Bedziesz najwiekszy i najsilniejszy. Nikt cie nie utrzyma. I zamiast na mate dawaj na silke. Sztanga i jeszcze raz sztanga. Jestes maly, chudy i slaby, jak ty sobie wogole dajesz rade? Pewnie w klasie cie tez poniewieraja, moze nikt cie nie lubi? A tak, bedziesz najwiekszy, najsilniejszy, beda sie ciebie bac. I pamietaj, musisz sie ostrzyc na lyso i nosic dres adidasa. Bez tego lipa po calosci. Po jakims czasie obowiazkowo beema z ciemnymi szybami. Skoro nie mozesz byc techniczny, to chociaz bedziesz silny. Slyszales kiedys, zeby ktos dokopal Pudzianowi? Nie slyszales? No widzisz!!

p.s.: sorry, no nie moglem juz wytrzymac. topic z cyklu "mam 16 lat, czy jest jeszcze sens zaczynac treningi bjj? Rickson zaczynal jak mial 2, na starcie mam 14 lat w plecy"
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
I żeby było śmiesznie - całkiem niezłe rady 8)
  • 0

budo_boris
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
dokladnie tak jak ci radza, wez sie do pracy, zebys przewyzszyl innych technika, nie widziales jak royce gracie poknal akebono w parterze:)?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
bo do walki, men, to trzeba miec talent
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
Spytaj jakiegoś weterynarza, do ci coś dla koni :)
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
chcesz cos na sile z odżywek to kup sobie tribulusa z treca jest dobry i przetestowany i cwicz na sile wiecej bo jak przegrywsz z koksami to pewnie prubujesz walczyc ich metodą
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
jojas Ty tak na powaznie ? :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: co brać
:) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024