Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tani folder


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_franz_69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wieluń

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani folder

A mnie sie strasznie spodobal Gerber Paraframe. Czekam tylko az Swiat Nozy da znac ze juz ma go na skladzie. Kasa na niego juz jest, tylko czekam, a to czekanie jest coraz gorsze... :) Jestem chory na noze!

..ja mam to samo tyle ze z BM Pika:) Pierwsze podejscie niudane... Poslalem gonca do W-wy i nie bylo:(
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani folder
no z tanich folderków jeszcze jest taka opcja:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stal AUS-8A, zytel cena ok. 145zł

P.S. Link nie jest sponsorowany :)
  • 0

budo_speedy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani folder
ehh... no i wrocilem z Katowic... Szczerze to zawiodly mnie bo spodziewalem sie obmacac wiecej nozy ale coz...
Mialem w lapie EZ-Outa... pierwsze wrazenie... duze to to (wyobrazalem go sobie mniejszego...) ale momentalnie po wzieciu do lapy to wrazenie sie zmienilo... idealny... Pasowal mi jak ulal nawet w kieszeni ladnie lezal... tylko... ta stal... 420... jak na EDC to jednak troche malo chyba.
Przez to zaczalem myslec o Pice... podobna tyle ze z 440C. Problem w tym, ze za nic nie moge dorwac jej do lapy, wiem ze ma ciut wieksza rekojesc i troche inaczej wyprofilowana (slyszalem glosy ze komus tam nie lezy wiec wolalbym to sprawdzic). Nie wiem ile jest tej roznicy wielkosci, a o ile EZ-Out mi pasowal to cos wiekszego na taki raczej miejski EDC to mi sie juz srednio widzi...
W zwiazku z powyzszym czy ma ktos mozliwosc zrobienia fotek porownawczych Piki i EZ-Outa? Razem, w lapie otwartej, zamknietej, zamknietych nozy... Please na prawde by mi to pomoglo jak juz nie moge osobiscie obmacac... Zdiecia w necie juz poprzegladalem ale tak osobno to malo daje... Bardzo bylbym wdzieczny za pomoc
Z gory dzieki
Pozdrawiam

PS. Swiat Nozy podejrzewam ze dla Ciebie bylby to chyba najmniejszy problem bo masznajlatwiejszy dostep do obu nozow... plis help dzieki jeszzcze raz
  • 0

budo_speedy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani folder
Sorry ze 2 posty.
Zapomnialem wspomniec jeszcze o Mini Pice. Gdyby sie okazalo ze Pika jest znacznie wieksza (gabarytowo raczej z widzenia bo w wymiarach to wiem jaka roznica) od EZ-Outa to moze w gre weszla by wlasnie Mini Pika (zalezy mi na nozu na codzien a to raczej spedzam w miescie, czasem tylko bylo by milo jakby kijka zastrugal czy cos ciezszego zrobil...) Bardziej sklonny jestem na cos mniejszego od EZ-Outa niz cos wiekszego. Przy czym roznica miedzy EZ-Outem a wersja Junior mnie powalila... to to znow jest za male...

Dobra nie nudze juz o tym w kazdym badz razie bede na parwde wdzieczny za fotki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024