Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkolna Bójka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Tigro szkola sie zaczela do zeszytow marsz ... a najlepsza w Twoim wieku sztuka walki to sztuka walki bez walki nazywa sie ona "starszy brat" :D .
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

a najlepsza w Twoim wieku sztuka walki to sztuka walki bez walki nazywa sie ona "starszy brat" :D .


cos Ci sie pomieszalo, Warhead. To jest Rayz-Do :D
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Dam ci dobrą rade
Zapisz sie na jakowos sztuke walki tam już ci objaśnią tajniki uderzeń w ryj!
OSU!
  • 0

budo_tigro
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeladź

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

Tigro szkola sie zaczela do zeszytow marsz ... a najlepsza w Twoim wieku sztuka walki to sztuka walki bez walki nazywa sie ona "starszy brat" :D .

Nie mam rodzeństwa :) A tak poza tym - skąd ty wiesz ile mam lat :?:
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Ja proponuje dorosnac i zauwazyc, ze ktos kto Cie wyzywa to zwykly idiota. Jak widzi, ze Cie to rusza i chcesz go za to lac, to ma satysfakcje, jak olejesz, da sobie spokoj. Jak skonczysz gimnazjum (bo jakos mi wypowiedzi Twoje do tegoz wieku wlasnie pasuja), to sie zorientujesz (mam nadzieje), ze nie ma sie co pajacami przejmowac. Nie szkoda Ci reki na takie pierdoly? No i jak pisze Silver, kiedys mozesz trafic na silniejszego i zadna technika kopania w twarz czy inne cuda (chyba ze to bedzie tajemna moc Ki albo sila Rayz-Do ;) ) Ci nie pomoga, czego nie zycze...
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

Ja proponuje dorosnac i zauwazyc, ze ktos kto Cie wyzywa to zwykly idiota. Jak widzi, ze Cie to rusza i chcesz go za to lac, to ma satysfakcje, jak olejesz, da sobie spokoj. Jak skonczysz gimnazjum (bo jakos mi wypowiedzi Twoje do tegoz wieku wlasnie pasuja)(...)pozdrawiam
blackgirl

Black-obrazasz mnie ;)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

Więc dostał z lewej, prawej, lewej i jeszcze raz prawej i został z kompletnie zakrwawioną wargą :D


a kredki Ci sie z piornika nie wysypaly ?
sorry, ale jak tu tego nie napisac :lol:
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Mradu, Ty to co innego ;) nie czuj sie obrazony ;) Kolega tigro ma natomiast oprocz wieku gimnazjalego wiek "bycia niepokonanym bohaterem" i wiek "swoja sila zlo przezwycieze", tzn. takie wrazenie odnosze, no offence oczywiscie...
pozdrawiam
black
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

Mradu, Ty to co innego ;) nie czuj sie obrazony ;) Kolega tigro ma natomiast oprocz wieku gimnazjalego wiek "bycia niepokonanym bohaterem" i wiek "swoja sila zlo przezwycieze", tzn. takie wrazenie odnosze, no offence oczywiscie...
pozdrawiam
black

no dobrze juz dobrze, wybaczam ;)
  • 0

budo_lukasp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
tak czyatm i czyatm i koles prosi zeby go poinstruować jak walkczyc za pomoć a kalwiatury :rofl: :box: to dedukuje ze ty nie masz więcej ajk 15 lat a twoje 30 walk weź skoncz bo ci sie przytrafi 31 i wyladujesz na intensywnej terapii /zapyatj amme co to za miejsce albo jakiegos człowieka/ moja rada to sie nie bij no chyab ze musisz , a druga to nie wypisuj takich głupot i pytań na forum bo szkoda zcasu naszego i twojego, eee.... nie pisze juz nic bo madrosc nigdy nie idzie w parze z młodoscia /sam coś o tym wiem bo było sei kiedyś też szczylem zaraz w sumie to dalej sie młodo czuje :) Pozdro dal rozgarniętych i tych troche mniej :)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

To jeste prawda nie sen :?

i ja tam byłem, miód i wino (zdecydowanie :) ) pilem
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Silver : o tych 30 walkach, to on może pisać prawdę. Zapomniałeś już wszystkie szkolne bójki "za małolata" ? Bo ja chociażby to się swojego czasu z jednym gościem "biłem" prawie codziennie. Jak to napisał lukasp, autor postu trafi w końcu na ktosia cokolwiek potrafiącego i może wtedy zrozumie trochę więcej... albo po prostu podrośnie i zmądrzeje.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
pamiętam, pamiętam i na dodatek przypier****** gościowi butem w mordę, że aż sie przewrócił, no serio - byłem kozak! :)
teraz zaczeli kopać i już nie mogę przywalić, najpierw z lewej, potem z prawej, znowu z lewej i na koniec prawej, żeby gościowi rozwalić wargę i czekać tydzień, az sie zagoi. :(
heh, te moje 30 walk przeminęło z wiatrem :(

na szczęście była jedna ostra, którą pamiętam


Ghostek nie pierdziel mi o walkach za "małolata'. Skoro Ciebie interesują walki 5 czy 6-letniego gówniarza, to leć z nim na priv a nie na forum - niech młody sie wykaze tworczoscią i moze zaowocuje to kolejnym filmem o sztukach walki pt. "podwórkowy zabijaka z przedszkola" . Zobacz ilu jest użytkowników na forum i ile możnaby opisać walk za "małolata", a jakoś nikt tego nie robi. Chłopaczek ledwo wczoraj zarejestrowal sie na forum, bo dzisiaj 1 wrzesnia, to trzeba mlodszych skocic albo spuscic lomot nowym "qmplom" z klasy, zeby wiedzieli kto tu rządzi.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
mea maxima culpa, chciałem wykazać się wyrozumiałością :)
  • 0

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
tak jest najlepiej sie nie bic no ale jezeli juz trzeba to ja proponuje w splot albo w jajca
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

PiotrDG - A według ciebie koledzy sie nie zfiszują ??

Trudno mi powiedzieć czy się afiszują czy nie... ale jedno jest pewne - nie szukają odpowiedzi jak się bić przed monitorem...

Nie znasz mnie więc raczej nie wiesz...

Opinie wystawiłem na podstawie rzeczy które piszesz.
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

ja proponuje w splot

w splot to ja zycze powodzenia, jak przez przypadek mlody trafi z odpowiednia sila to moze byc baaardzo nieciekawie, a chyba nie chce uszkodzic "qmpli" za bardzo, na smierc na ten przyklad...
pzdr
black
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Dla tych wszystkich "powaznych doradzaczy" nie widzicie ze my tutaj jaja sobie z gostka robimy ? I co bedziecie mu doradzac jak sie bic w szkole ? A mlody czlowiek wezmie sobie rady do serca i bedzie lazil i wasze rady probowal na kolegach ... pewnie mlodszych bo rownolatkowie go bija :D i na nich sie nie odwazy. Czlowiek ma nie wiecej niz 12 lat ... a w tym wieku mlodzi ludzie nie sa za trzezwo myslacy ;)
DO KSIAZEK MALOLACIE W SZKOLE TRZEBA SIE UCZYC A NIE BIC
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka
Sorka chodzilo mi o Dareczo :D :oops:
  • 0

budo_master of death
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vallinor

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkolna Bójka

DO KSIAZEK MALOLACIE W SZKOLE TRZEBA SIE UCZYC A NIE BIC



Ja tam stary nie jestem ale popieram całkowice!! po cholerę się bić !? olewać gosci którzy się wożą a jak nie to grzecznie wytłumaczyć (słownie) że to nieładnie :D jak nie da rady to się pani poskarzyć
:-) :lol:

ja się w szkole nie bije (wogóle brzydze się bójkami) i jakos zyję

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024