Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dominator kontra S...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...
moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego w sebenzie flicking jest niewykonalny??

KKamiLL
  • 0

budo_seemann
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Some Place Else

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...
Uaktualnienie

Na życzenie zamieszczam trochę porządniejsze powiększenia kwestionowanych części.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Skontaktowałem się naturalnie z działem obsługi klienta Camillusa. Reakcja pojawiła się dopiero po moim ponaglającym mailu, obiecali przysłać zakwestionowane części. Jeżeli ktos z forumowiczów ma większe doświadczenie związane z naprawami gawarancyjnymi producentów zza oceanu, proszę o kontakt na priv., chyba że jest sens założyć nowy wątek.

Co do mojej pierwotnej opinii o wspomaganiu ROBO Power, muszę przyznać, że w tej chwili jest znacznie bardziej pozytywna.
Wystarczyła aplikacja jednej kropli oleju (Militec rulez) i ostrze zaskakuje już niezawodnie za każdym razem. Nie jest to w dalszym ciągu energia Speed Safe (ani tym bardziej DA w wykonaniu MT), ale z całą pewnością patent w pełni funkcjonuje.

Piter ma rację - te dwa urządzenia to inna liga, szkoda tylko, że znakomity design D. Ralpha został troche skopany na etapie wykonawstwa.

Pozdrawiam,
See...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...
Tak jeszcze a propo Twoich poprzednich postow Seamann i tego, ze lubisz taka budowe nozy.

Myslales moze o buck-mayo tnt ? A moze go posiadasz ? Jesli tak, mozesz powiedziec cos na jego temat ?
  • 0

budo_seemann
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Some Place Else

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...

Tak jeszcze a propo Twoich poprzednich postow Seamann i tego, ze lubisz taka budowe nozy.

Myslales moze o buck-mayo tnt ? A moze go posiadasz ? Jesli tak, mozesz powiedziec cos na jego temat ?


Faktycznie lubię taką budowę noży (simplicity rulez - Sebenza i "One Piece Range" Chrisa Reeve są najlepszym dowodem).
Bucka nie posiadam póki co, jakkolwiek biję się z myślami... Buck - czyli moje ulubione Ti/frame lock, czy pomyśleć o kolejnym microholicznym nabytku :?

Cokolwiek się z tego wykluje, pewnie zrobię parę zdjęć i wrzucę na forum.

Pozdro,
See....
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...

Faktycznie lubię taką budowę noży (simplicity rulez - Sebenza i "One Piece Range" Chrisa Reeve są najlepszym dowodem).
Bucka nie posiadam póki co, jakkolwiek biję się z myślami... Buck - czyli moje ulubione Ti/frame lock, czy pomyśleć o kolejnym microholicznym nabytku


Ta, niby taki przyjemny dylemacik, a wiem po sobie ze czlowiek moze przesiedziec przed kompem i sie zastanawiac bez skutku przez dluzszy czas ;) A niestety nie kazdy moze zastosowac sie do rady, dawanej na BF: "get both of them" ;)

W kazdym razie, na fotki i opis czekam z niecierpliwoscia :)
  • 0

budo_seemann
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Some Place Else

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...
W odpowiedzi na pytania (i żeby zamknąć temat):

Dział obsługi klienta Camillusa zachował się bardzo profesjonalnie :D - części zostały przysłane w ciągu paru dni i Dominator wygląda już tak, jak powinien:

Dołączona grafika

Wspomaganie funkcjonuje też nadal bez zarzutu. No i mam kolejny ulubiony EDC.

Pozdrawiam,
See...
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...
Seemann, czy elementy ktore musiales zareklamowac byly w tym nozu skopane od samego poczatku czy po jakims czasie (wskutek uzytkowania) zaczely wygladac tak jak na pokazanych przez Ciebie fotkach??
  • 0

budo_seemann
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Some Place Else

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...

Seemann, czy elementy ktore musiales zareklamowac byly w tym nozu skopane od samego poczatku czy po jakims czasie (wskutek uzytkowania) zaczely wygladac tak jak na pokazanych przez Ciebie fotkach??


Wszystko niestety tak wyglądało natychmiast po wyjeciu sprzętu z pudełka :(

No ale jest już OK :D .

Pozdrawiam,
See...
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...
Hi, Seemann,

mialem niedawno Dominatora w reku - mmm... fajne ;) - i sie specjalnie mu przygladalem pod katem Twocih przygod, ale nic podobnego na nim nie zauwazylem.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dominator kontra S...

Mnie też to w...wia i zastanawia, czemu azjaci (np. a propos tańszych ColdSteel'ów z 420 ) mogą ładnie spasować części, dokładnie wykończyć szlif i jeszcze do tego symetrycznie wykonaną krawędź tnącą wykończyć na lustro a ich droższe odpowiedniki z linii produkcyjnej "made in USA" są nieraz niechlujnie wykończone a krawędź tnąca zwykle wygląda jakby ktoś uczył się na niej ostrzenia z wolnej ręki zdradzając przy tym totalne beztalencie do prac manualnych :evil: . Ja rozumiem że np. SRK to nóż roboczy, nie musi być piękny itd.itp. ale skoro można to po prostu zrobić dobrze (a przeciętny robotnik z Azji po fabrycznym przeszkoleniu to potrafi więc obywatel USA też dałby radę :wink: ) to czemu się serwuje taką żenadę??? Skoro już mówię o ColdSteelu - przewinęło mi się przez ręce kilka SRK i ReconTanto, wszystkie miały tak niechlujnie wyprowadzoną krawędź tnącą, że jadąc po osełce stal ścierała się...miejscami, bo kąt fabryczny był na całej jej długości delkatnie mówiąc "zmienny" :lol: ...- niestety jest to przypadłość spotykana dość powszechnie także wielu innych firmach.

Jaka płaca, taka praca. Zapłać Chinolowi 100 usd to zrobi ci taki noż, że kopary przez tydzień nie podniesiesz z ziemi, zapłać tyle Amerykanowi, a dostaniesz Spyderco Military ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024