Skocz do zawartości


Zdjęcie

...nunchaku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
hehe ile to postów się napisało i przeczytało w sprawie legalności nunchaku w ogóle...treningówkę to możesz nawet w zębach na ulicy nosić a drewniane...nie znalazł sie jeszcze geniusz, który wyjaśni dlaczego w ustawie pisze NIET a w sklepie możesz kupić.
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
a nie moznaby do siebie poczta wyslac :P moze i glupi ale zawsze jakis sposob... :P przypomnialo mi sie kumpel sai ze stanow zamawial wiec moze wyslalbys do siebie nunchaku i juz :P
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
Ej ale po co w ogóle szmuglować nunchacki przez granicę? Przeca to tylko 2 rurki (kijki jeden ch...) połączone łańcuszkiem (sznurkiem). To można sobie w domu skręcić. Ale z drugiej strony.... no risk no fun :)
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
po co? jest kilka powodów: primo-z niemozliwością graniczy znalezienie egzotycznych gatunków drewna (a takie mają najlepsze parametry twardości i wytrzymałości) w Polsce na nunchaku, secundo-jak już jestem za granicą to dlaczego mam go nie kupować skoro mam pod ręką? tertio nawet nun z buku czy dębu od polskich producentów ma moim zdaniem średnie parametry i jakość wykonannia.
  • 0

budo_cbb
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
Racja, w polsce dobrego drewna na nun nie dostaniesz - a jak jest to i tak nie masz pewności co to,
ale swoją drogą ostatnio udało mi się zrobić tekie na łożyskach i nawet wygląda pożądnie, jak kogoś by to interesowało to mogę zamieścić fotkę
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
Ja swoje pierwsze nunchaku zrobilem z grubego trzonka od lopaty do sniegu. Kumpel ktory dostal je odemnie w prezencie jeszcze go nie rozwalil, a dostal je juz dobry kawal czasu temu i nie proznuje tylko macha.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku

A jak się ma sprawa z nunchaku treningowym? Jest traktowane na równi z normalnym?

Teoretycznie nunchaku treningowe nie jest nunchakiem bo wedlug jedynej oficjalnej definicji:
"pałki wykonane z drewna lub innego ciężkiego i twardego materiału ,połączone ze sobą łańcuchem , sznurkiem lub innym elastycznym materiałem." - biuletyn urzędowy wydany w imieniu MSWiA. Nunchaku treningowe nie jest nunchakiem. Wiec tym sie nie nazlezy martiwc.

Ale z przewozem normalnego nun bym uwazal. Znam osobe ktora przewozila ale na przypal i poprostu mial szczescie ze go nie przelustrowali. A tak jak koledzy zauwazyli z takiej glupoty moze sie zrobic niezly smrud.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
lepiej bym tego nie ujal, siema D, fajny avatarek.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku
Ale wchodzimy do UE (tzn ponoc juz jestesmy :) ) i moze cos sie zmieni. Jakis czas temu dostalem cynk ze ustawa o broni i amunicji ma byc zmieniona. Tyle ze z tego co wiem na bardziej restrykcyjna, ale przy okazji moze wymysla cos madrego odnosnie nunchaku. Tyle czy aby to mozliwe(wymyslenie czegos madrego przez urzedasow :) )

No siema Vince, avatarek jak avatarek za to Twoj podpis - pierwsza klasa. To cytat z czegos/kogos?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...nunchaku

Tyle czy aby to mozliwe(wymyslenie czegos madrego przez urzedasow


szczerze, watpie.

A podpis na budo ktos zapodal w watku o starzejacych sie fighterach, tez mi sie spodobal.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024