Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile wyciska Krawiec a ile Nastula???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile wyciska Krawiec a ile Nastula???
Pudzian nie powinien byc rzeczywiście wzorem do naśladowania dla dzieciaków itd. Bierze kosmiczny doping jak cholera, co zreszta widać po twarzy na przykład (kości płaskie). Z tego co wiem somatotropina plus parę innych.

No ale nie wypisujcie bzdur, że każdy może dojść do takich wyników jeżeli tylko sięgnie po doping :evil: !!!

To jest zwykłe pierdolenie głupot! Inni też biorą koks i nie mają takich wyników! Moi kumple koksują i mogą tylko marzyc o takich wynikach jak Pudzian! Generalnie w środowisku kulturystów najpierw się coś żre a potem pyta co to było!

Tak więc Pudzian w swojej działce jest niezły i tak zakończmy!!!

Przypominam że ten post powstał po to aby dać kompleksowy obraz
mozliwości siłowych ( szybkościowych, mocowych whatever) sportowców różnych dyscyplin celem porównania.

Może ktoś wreszcie jakieś dane wrzuci :?: :?: :?:
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile wyciska Krawiec a ile Nastula???
Hi Kubuś

Sport, ktory on uprawia to taki odpowiednik w muzyce discopolo.


Nie jestem miłośnikiem StrongMan'ów, ale chyba trochę przesadzasz. W tych zawodach istnieje element rywalizacji... są zawodnicy, ćwiczą, koksują... jak to w wyczynie. Otoczka jest faktycznie nieci discopolowa, ale cóż

W koncu kazdy moze byc prawie jak Pudzian, to tylko kwestia zasobnosci porfela i kazdy moze spiewac jak np


No tego się po Tobie nie spodziewałem. Fak faktem że Pudzian koksuje i to extremalnie, niemniej wyniki zawdzięcza też genetyce i treningowi. Nie jestem expertem od koksu, najbardziej zaawansowaną substancją jaką kiedykolwiek przyjąłem była kreatyna :) , niemniej nie zgodzę się że opierając się na koksie każdy może dojść do zbliżonych wyników.

Pozdrawiam
Krzysiek
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile wyciska Krawiec a ile Nastula???
Masz racje. To byl troche skrot myslowy. Byc moze dlatego tez tak napisalem, ze ja w sumie bez zadnego treningu specjalistycznego i farmaceutykow przy wadze 75 kg, pare lat temu wyciskalem na klate 165 kg, a i dzis dla mnie wziac 100 kg sztange i zrobic serie 12-15 razy to zaden wyczyn.
A moja niechec do tego "sportu - strongmania" bierze sie z tego, co tak pieknie nazwal Kręciel, wiec zacytuje go:

To jest jednak wyniszczanie własnego zdrowia i wciąganie w ten precedens innych. Takiego prawa nie ma żaden siłacz ani inny ch...

K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024