Skocz do zawartości


Zdjęcie

Street Climb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Street Climb
Pewnie wiekszosc z was juz to widizal ale zawze warto popatrzec co potrafi ludzkie cialo :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jesli ostatni link nie zadziala to odpalcie ta strone
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
yamakasi .. kilka dni temu na dwojce albo moze jedynce lecial dokument o ich pobycie w londynie, gdzie dali pokaz (to nie ta grupa, ale inna) i jesli ktos widzial to ten Murzyn co tam ponoc prekursorem jest to skoczyl na okrecie wojenym (z wiezyczki) zadokowanym na Tamizie, ale to skoczyl z takiej qrwa wysokosci, ze mi szczena opadla .. to sa wspolczesni ninja ;) heheha

! pozdrawiam !
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
eeee Sokaq jeden górnik zleciał z 600m przez żyb kopalniany i przeżył ;)
Zresztą qmpel skoczył z 3 piętra i ma się całkiem dobrze chcoiaż jedna laska skoczyła z 1 piętra i ma kręgosłup pęknięty ... 8O :roll:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
:) Prekursorem Le Parkour'u byl ojciec Davida Bell'a...szkolil on nawet francuzka armie...synek kontynuje nuki ojca i jak widzimy dobrze mu to wychodzi...osobiscie zajmuje sie Le Parkour'em od roku...lecz bardziej interesuje mnie XMA (byc moze ze lepiej mi w tym idzie... 8) )...

Nalezy rowniez pamietac o Cyrill'u Raffaeli'm...tez jest extra...
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
Co jak co ale koels jest naprawde dobry mam na mysli Davida. A czy on cwiczyl jakies sztuki walki?
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb

Nalezy rowniez pamietac o Cyrill'u Raffaeli'm...tez jest extra...

Gdzie moge cos znalesc na temat tego kolesia? szukalem przez google i nic nie ma
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
ja juz o tym wiem od jakichs 4 miesiecy i niby cwicze z kolega :D

nic sztuk walki, tylko gimnastyka. w jednym filmiku pokazuja scenki z dziecinstwa, szkulka takich 10-15 latkow jak salt sie ucza itp.\

sokaq
kurde no.. ten dokument niby fajny, ale do dupy. tak naprawde nic nie pokazali. ten skok na statku - tak to pokazali, ze skok - przerwa - ladowanie z kamery nie wiadomo skad, ze nic nie widzialem :/

dla mnie mega super hiper jest D. belle na jednym z filmikow jak akcje robi.. wdrapanie sie na ta scianke i potem zejscie 8O

wole le parkour (parkour to jest to, gdzie konie skacza :D nie wiem, jak to po polsku powiedziec) od XMA :wink: i jak z kolega poszlismy na stara strzelnice to sie 5 minut zastanawialismy, czy skoczyc odleglosc 1,5m na wysokosci 4m :wink:


ale trzeba pamietac o jednym - david belle cwiczyc od dziecka, wiec nic dziwnego, ze potrafi zeskoczyc z 4-5 m czy przeskoczyc 6-7 z dachu na dach, czy ze odwala salta z 3metrowego garazu.. :twisted:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
Hhahahaha odwalanie salt nie jest takie trudne...wystarczy dobrze je z'Leoyutowac i wyglada pieknie (sam tak robie - poczekajcie na moj sampler, a sie okarze ze to nic strasznego)....

Hmmmm jesli chodzi o Cyrilla to gdzies na stronce Le Parkour sa chyba jescze jakies wycinki z nim... (jest jeden filmik jak robi leyouta z takiej megaaaa wiezyczki....)

A co do porownan Le Park vs XMA - w sumie maja duzo cech wspolnych (akrobatyka jakis tam pozim adrenaliny) ale to sa zgola dwie rozne dyscypliny...pozatym o gustach sie nie dyskutuje... :roll: ...
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Street Climb
Adrenalina to jest jak na wyskokosci 100 metrow idziesz po scianie, to wszystko to tylko zabawa sprubujcie takie triki w gorach zrobic i odrazu wyjda realia.

Wiem, ze kazdego interesuje cos innego ale jak chcecie jazdy to sie powspinajcue caly dzien, noc na scianie i potem znowu jazda.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024