Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrobić sztangę domowym sposobem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Jak zrobić sztangę domowym sposobem?
W zasadzie zawsze trenowałem w klubach, ale od niedawna mieszkam na totalnej wiosce. Właściwie to wróciłem na stare smieci :( :D
Mam sztangę produkcji domowej na 85 kg, troche to mało, muszę dwadzieścia razy wyciskać :)

Muszę kupić coś do 150 kg. Trochę rozglądałem sie po sklepach,
niestety to co jest w supermarketach to nie nadaje się totalnie do niczego,
kompletny szajs :evil:

Kupię prawdopodobnie sztangę w Łodzi na Legionów 71, podobno są najlepsi w tamtym mieście, tak przynajmniej mówią kumple trójboiści.
Tyle gwoli porady.

Teraz przechodzę do meritum.
Natknąłem sie na post kolesia, który twierdzi, ze tak naprawdę to mozna zaadaptować na domowe potrzeby zwykły pręt zbrojeniowy fi 30 lub fi 50 (chodzi o średnicę).

W zasadzie powinien mieć rację, przecież gryfy tez nie są robione z jakiegoś kosmicznego metalu.

Czy ktoś z was robił coś takiego???

Czekam na posty.

P.S. Swoją drogą to przeczytajcie ten temat o zranionym judoce.
Nie jestem pewien czy nie walczylem z kolesiem na akademickich w Warszawie rok temu.
Co za skurwysyństwo w tym Wrocławiu !!!:evil: :evil:
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić sztangę domowym sposobem?

Mam sztangę produkcji domowej na 85 kg, troche to mało, muszę dwadzieścia razy wyciskać :)


Gryf - rura stalowa zalana betonem, dalej pojawia sie problem bo nie wiem czy 150 uzyskasz.

Na obciazenie - dwa 'wiaderka', oczywiscie nie zabyt duze po farbie, do tego mozna wzucic jakis zlom, dobrze by bylo jakbys natknal sie na kogos kto wymienia co i pozbywa sie grzejnikow zeliwnych. Pociac je do pojemnikow i to zalac betonem. Tylko czy takim sposobem osiagnie sie ponad 100 kg?? Nie mam pojecia.


--
Washi
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zrobić sztangę domowym sposobem?
ja mam sztange z rury 50, 100 kilo wytrzymuje a więcej nie ciskam 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024