Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blackwatercutlery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_martin.t
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skąd inąd

Napisano Ponad rok temu

Blackwatercutlery
Pisałem już na ten temat kilka tygodni temu ale wracam do niej raz jeszcze, niestety. Dokładnie dwa miesiące temu tj.03.06.2004 zakupiłem benchmade'a skirmischa na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] po miesiącu zaniepokojony nieco brakiem przesyłki napisałem do nich z prośbą o potwierdzenie realizacji zamówienia. Nie otrzymałem odpowiedzi. Przez kolejny miesiąc pisałem jeszcze kilka razy ale nadal nic z tego. Czy ktoś miał już podobną przygodę? i co można zrobić w tej sytuacji ???
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery
"Zakupiłeś" znaczy forsa poszła ?
Współczuję, wygląda na to że trzeba będzie obrobić im dupy na wszystkich możlowych forach....
  • 0

budo_endorama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery

Pisałem już na ten temat kilka tygodni temu ale wracam do niej raz jeszcze, niestety. Dokładnie dwa miesiące temu tj.03.06.2004 zakupiłem benchmade'a skirmischa na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] po miesiącu zaniepokojony nieco brakiem przesyłki napisałem do nich z prośbą o potwierdzenie realizacji zamówienia. Nie otrzymałem odpowiedzi. Przez kolejny miesiąc pisałem jeszcze kilka razy ale nadal nic z tego. Czy ktoś miał już podobną przygodę? i co można zrobić w tej sytuacji ???


Dostałeś już przesyłkę? Sam czekam od 10 sierpnia na nożyk od nich i nie wiem ile jeszcze to może potrwać.

w.
  • 0

budo_martin.t
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skąd inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery

Dostałeś już przesyłkę? Sam czekam od 10 sierpnia na nożyk od nich i nie wiem ile jeszcze to może potrwać.


Do endoramy napisalem na pw a dla innych zainteresowanych odpowiedz brzmi NIE !!! , ale napisalem do yahoo shopping i czekam na odpowiedz.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery

, ale napisalem do yahoo shopping i czekam na odpowiedz.


hmmm no to wyrazy współczucia :?

swego czasu zamowiełm sobie za 30 usd prenumeratę Soldier of Fortune - a tak mi się nudziło 8)

przez yahoo shopping i jak nic nie doszło to po interwencji z yahoo mi odpisali że oni tylko pośredniczą a odpowiada sklep ionternetowy w którym kupiłem - a sklep się zwinął i tyle ... :evil:
  • 0

budo_cromcruah
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery
moj kumpel tez tam kupil- nomem omen tez marti- i oprocz ujemnego salda na koncie nic nie zobaczyl. nie pomogly maile ani nic. noza nie ma.

moze Martinów nie obsluguja?
  • 0

budo_endorama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery

moze Martinów nie obsluguja?


buahaha :D

w.
  • 0

budo_endorama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery
Ponieważ jestem w podobnej sytuacji co martin.t to trochę się zdenerwowałem. Pisałem na adres dla klientów firmy blackwatercutlery i nie miałem odpowiedzi. Też napisałem do Yahoo i czekałem na odpowiedź. Gdyby to nic nie dało miałem zamiar zgłosić to na policje bo to chyba wszystko co można w takiej sytuacji zrobić (nie wiem tylko czy to coś by dało). Ale.
Że się zdenerwowałem to wysłałem maila na wszystkie podane na ich stronie adresy e-mail, widać któryś działał albo ktoś znowu tam siadł do klawiatury bo jest odpowiedź, lakoniczna ale to już coś:

"This item was out of stock, we have requested from Emmerson.

Thank you,

Cindy"

Tak więc jestem dobrej myśli.
Gdyby kontakt z tą firmą był lepszy nie byłoby tyle niepotrzebnych nerwów. Dalej nie wiem ile mam czekać :) , za miesiąc znowu ich storpeduję jeśli nie będzie żadnych informacji.

w.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Blackwatercutlery
skopiuj sobie te adresy email - bo w moim przypadku jak znikł sklep to i adresy znikły i już nie było gdzie pisać :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024