Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???

Ja cie chciałem tylko sprawdzić :wink: Metodologia jest to nauka o metodach badań naukowych, o skutecznych sposobach dociekania ich wartości poznawczej. Metodologia zajmuje się zagadnieniami teoriopoznawczymi związanymi z rozwojem danej nauki. Różnice pod względem metodologicznym pomiędzy naukami polegają na innych celach w systematyzacji wykrywanych zależności, nieprawdaż?

Eh... ok... niech będzie. To teraz poproszę "O metodzie fenomenologicznej wg. Husserla". Tak... powiedzmy na 7-8 stron A4. :-)
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???
Eee tam nie chce mi sie. poszukaj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D A ten tekst o metodologii to wziąłem z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) przeczytałem to zanim wkleiłem chyba z 3 razy zanim zrozumiałem o czym to jest :) Nie masz ciekawszych rzeczy do robienia? Ty to stiudiujesz?
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???

Nie masz ciekawszych rzeczy do robienia? Ty to stiudiujesz?

Mam wiele ciekawych rzeczy do zrobienia, lecz nie mam na nie czasu. A studiuję filozofię ( :? )...
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???
ojojoj. filozof. Trzeba być ostrożnym :wink: :)
P.S. czemu jeszcze nie zablokowali tego tematu? Jest jakaś granica postów nie związanych z tematem?
  • 0

budo_musashi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???

chciałem zapytać o to samo Sid. Mi do określenia samuraja najlepiej pasuje słowo wojownik. Polecam książkę Aleksandra Śpiewakowskiego "SAMURAJE". Naprawde świetna.


tak, ale autor w kilku miejscach sam nazywa samurajów rycerzami :)
nie chce mi się teraz szukać konkretnych fragmentów ale patrz strona 75 trzeci akapit- jest jeszcze w paru miejscach, o ile mnie pamięć nie myli, ale nie mam teraz czasu aby sprawdzać
btw. skąd masz tą ksiażkę? ja musiałem dopuścić się haniebnego czynu- wypożyczenia z biblioteki na czas nieokreślony :)
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???
No popatrz :) Żeczywiście. Moja ciocia pracuje w bibliotece i też wypożyczyłem na czas bliżej nieokreślony :) Na szczęscie jestem kryty :D
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???

No popatrz :) Żeczywiście. Moja ciocia pracuje w bibliotece i też wypożyczyłem na czas bliżej nieokreślony :) Na szczęscie jestem kryty :D

heh to dzis nawet w bibliotece trzeba miec znajomosci :D
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy SAMURAJA można nazwać RYCERZEM ???
Wszędzie, człowieku wszędzie :-) W dzisiejszych czasach trzeba mieć znajomości nawet z babcią klozetową :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024