Skocz do zawartości


Zdjęcie

Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki

Drwal - Golaszewski
pierwsza runda dla Krzyska. w drugiej byl juz wyraznie zmeczony. trzeba pamietac, ze walczyl wczesniej dwie rundy + dogrywke, a Tomek tylko jedna runde. w pewnym momencie przygasl i wtedy Drwal zazczal go niezle bombardowac. w pewnym momencie, przy linach, Krzysiek pod nawalem ciosow przysiadl i gdyby sedzia nie interweniowal moglo sie to skonczyc ciezkim nokautem. i tutaj pojawia sie zagadka... dlaczego po przerwaniu akcji sedzia postawil Krzyska na nogi i kazal walczyc dalej? podejrzewam ze wszyscy sadzili ze to juz koniec a tu taki zonk. podejrzewam, ze sedziemu cos sie popieprzylo. no ale stalo sie jak sie stalo. Krzysiek juz nie dal sie tak bombardowac jak wczesniej i niestety ;) Drwal wygral przez decyzje.


Zgadza sie blad sedziego, wynikajacy z przyzwyczajenia do sedziowania walk w full contact jiu-jitsu. Nie mielismy do sedziego pratensji, bo moze sie kazdemu zdarzyc. Natomiast po tym wznowieniu Krzysiek dostal jeszcze bardziej. Goryl dosiadl go i bombardowal przez ok 40s.

na koniec kilka slow dla Mkimury.
dzieki stary, ze mi przyniosles plyte dvd po ktora przyszedlem do ciebie z Saku. naprawde milo mi ze mnie olales. wiem, ze byles zajety ale minuta poswiecona na wyjecie tej pieprzonej plyty z torby nie zniewczylaby twojego wysilku organizacyjnego. a teraz chuj 10 zl zaoszczedzonych na przesylce piechota nie chodzi.
pozdrawiam


stary nie przeginaj!!! sam widziales ile bylo roboty na gali. Chlopak ledwo co oddech lapal a ty o jakas plytke masz pretensje
  • 0

budo_muka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Gala super! Gratulacje dla organizatorow, dzieki za mile przyjecie. bylo super, faktycznie najlepsze Colloseum od poczatku cyklu. Tak trzymac.
  • 0

budo_bagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
jeszcze raz gratulacje za organizacje i przygotowanie imprezy-powtórze że moim zdaniem to był najmocniejszy turniej zorganizowany w polsce
więcej takich imprez i mma wyjdzie z "cienia" sportów walki oby tylko nastawienie mediów było normalne
duże podziękowania dla organizatorów
jeśli chodzi o komentarz do walk to ogranicze się do tego iż finał był wyrównany i ciekawy kto był to widział kto nie niech żałuje i szykuje kase na dvd-bo warto
pozdrowienia dla wszystkich
Bagi
  • 0

budo_fish
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Kolejna udana impreza. Walki na wysokim poziomie. KO w wykonaniu Buczko było masakryczne. Pierwszy raz na żywo widziałem coś takiego. Całe szczęście że przeciwnikowi sie nic nie stało, bo wyglądało przerażająco.
  • 0

budo_muka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
widzialem takich knockoutow na zywo juz kilka, ale zawsze jest to rownie nieprzyjemne jak gosc lezy nieprzytomny. w tej sytuacji szybko jednak odzyskal pelna sprawnosc i przytomnosc - stal o wlasnych silach juz po paru minutach. dobrze ze byl to poczatek walki - organizm nie byl wyczerpany-gdyby tak sie stalo po paru minutach ostrej walki, byloby gorzej dla jego zdrowia.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
...tylko dlaczego w niedziele :(
  • 0

budo_konrad pif paf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
spodziewałem się że to bedzie dobra, solidna gala a była bardzo dobra! :)
podłaczam się do wszystkich powyzszych pochwał, dodam tylko że dziewczyny były beauty&sexy, publiczność - super, dobry doping (zdziwiłem się tylko że w finale miłość publiczności w trakcie walki przeszła z Butchera na Tomka Drwala :) , chyba łącznie blisko 1000 widzów, spiker żeczywiscie fajny gość - kuma że amerykańskie chwyty (przeciągania, grzmiący głos itp.) nie nadają się na nasze polskie głowy ;)
zawodnicy którzy wywołali u mnie pełny respekt:
Drwal - konsekwenty w stójce, dobra zasłona, silne ciosy, wykorzystywał przewagę zasięgu ramion, dobry w obronie w parterze (choć trochę pasywny),
Krzysiek Gołaszewski - znany mi z treningów :) , ale nie ma to jak widok w akcji, pełne uznanie, najbardziej kompletny fighter, trafił na obu pozostałych dobrych uderzaczy, obaj sporo wyższi, więc ostre wyzwanie - takie lubi :) , rzeczywiście w walce z Drwalem stracił energię (długa pierwsza walka oraz przypuszczam że pozostałości choroby, która go trapiła jeszcze dwa dni przed galą :) ; w starciu z innym dobrym zawodnikiem - Drwalem, tym razem musiał uznać jego wyższość
Buczko - wow, te wejścia do obaleń, slam w 1 walce (wyniesienie przeciwnika i obrócenie go przynoszace pikowanie głową w dół, co ważne rywal nie zaliczył KO po slamie tylko po dobitkach ręka, slam go "przymroczył", więc pewnie zdrowie u niego ok), przy wejsciu w nogi Drwala, przepychał go po 2-3 metry po ringu, wow
Chlewicki - też zrobił na mnie wrażenie dobrymi uderzeniami rekoma, dobra garda, zdecydowany, konsekwentny, a przy tym ostrożny,
Makowski - to ta walka wg zasad K1, a raczej kickboxing w formule lowkick, dobry taktycznie, konsekwentny, dobre zasłony, chyba ani razu nie został dobrze trafiony, mimo że rywal wyzszy,
było widać że Wolnik ma potencjał - choc nie zdążył go zaprezentować :)
gratulacje dla organizatorów i życzę dalszego rozwoju (w tym oczywiście obecnosci w TV), nieliczne niedoróbki były, ale zdecydowanie na poziomie minimum, ogólnie baaardzo baaardzo dobra gala
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
moze jakies fotki...???



pozdrawiam daniela nastepnym razem pokaze klase..


BORN TO FIGHT
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Co tu dużo mówić (pisać), było rewelacyjnie ... Goryl pokazał klase.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
zwyciezca gali:
Dołączona grafika

Golaszewski vs Rudzinski
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Chlewicki vs Assman
Dołączona grafika

Krzychu w czasie przerwy w polfinale
Dołączona grafika

decyzja...
Dołączona grafika

final
Dołączona grafika


sorry za slaba jakosc zdjec, ale telefon sluzy do telefonowania, a nie do robienia zdjec... :wink:
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
zajebista gala!!
najlepsza z wszystkich dotychczasowych. gardlo sobie zdarlem dopingujac Goryla.
wypowiem sie tyko na temat walk turniejowych, ktore dobrze zapadly mi w pamiec :wink: - czyli tych w ktorych walczyli chlopaki z grappling krk!

Drwal-Zakrzewski:
masakresku. widac, ze Tomek ma gdzies dzwignie i duszenia jak nadaza sie okazja na lomot :)

Buczko - Waszak:
coz moze to byla kara za to, ze Waszak twirdzil jakoby nie ma takiego co to mu wjazd zrobi :wink: . Swietny wjazd, wyniesienie w gore, przytrzymanie prawa reka podrygujacego przeciwnika, ulozenie lewa w pozycji "gotow do lotu" i 8O SLAM! Dlugo bilem brawo jak wreszcie Waszak sie pozbieral :-)

Drwal - Golaszewski :
Golaszewski - swietny zawodnik, zero stresu, zero negatywnych emocji, sportowy duch i swietne przygotowanie. Szacuneczek dla dopingujacych, ktorzy calym sercem stali za swoim! W pierwszej rundzie walczyli w stujce z Gorylem jak rowni + ladne obalenie po ktorym Golaszewski laduje w pol-gardzie Drwala. Ogolnie 1 runda ze wskazaniem na Golaszewskiego. Do drugiej rundy Goryl wyszedl zdeterminowany i niezle wku... sytuacja po pierwszym starciu. Szybko zyskal przewsge ladujac pare ciosow na glowe Krzyska. Ten dazyl do zwarcia, ktore jednak nie zakonczylo sie obaleniem lecz przepychanka a w koncu pieknym kolanem na glowe i 2-3 strzalami w calkowicie juz odslonieta twarz Krzyska. Krzysiek zalicza zjazd w narozniku i 8O nagle wkracza sedzia przerywajac walke. Powinien byc koniec, ale walka jest kontynuowana. Dalsza walka wyglada tak: Drwal w dosiadzie lutuje Krzyska, ktory jednak sie nie poddaje i caly czas probuje uciekac. Koniec. Zwyciestwo Tomka.

Buczko - Kieliszkiewicz:

Tradycyjnie po mocnym wejsciu w nogi Buczko obala przeciwnika, ktory jednak wciaga go w garde. Nastepuje chwila szarpaniny - Buczko probuje uwolnic rece i zadac lomot :D , ale Kieliszkiewicz wie co sie swieci, odpycha przeciwnika nogami i wykonuje probe obalenia chwytajac Buczko za kostki. ta akcja konczy sie tak, ze obaj siedza naprzeciw siebie i tak jak w dobrym westernie zwycieza szybszy :D . Obaj lapia taktarowa, ale Buczko nie wydaje sie byc zainteresowany ucieczka z zagrozonej pozycji tylko cala moca swoich plegarow ciagnie za noge Kieliszkiewicza i zakancza walke.

Drwal - Buczko:
hehe jak pewnie zauwazycie moja sympatia raczej po stronie Drwala.
Dlugo sie zastanawialem jaka taktyke powinien Tomek wybrac, aby obronic sie przed najsilniejsza bronia Buczko. Wybra swietny sposob wykorzystujac przewage zasiegu ramion i dobre przygotowanie bokserskie.
1 runda:
Buczko robi wjazd za wjazdem raczej nieskutecznie stopowany przez ciosy Drwala. Jednak po wjazdach laduje w gardzie Goryla gdzie nie ma na tyle mocy, zeby uwolnic dobrze rece i zasypac go gradem ciosow. W pewnym momencie przechodzi garde i laduje w bocznej(czy tez laduje po wjezdzie - nie pamietam) i jest nieciekawie, ale Tomek wypycha go w gore i wstaje na nogi. Buczko zachodzi na tyl i probuje suples. Tomek chwyta za liny i sedzia przerywa walke (hehe no comments).
Druga rund:
Drwal zaczyna konsekwentnie punktowac na glowe Buczko i juz nie wszystkie wjazdy koncza sie sukcesem. Po drodze pada pare owkickow. W pewnym momencie celnie laduje kolano Tomka na glowie Jacka i sytuacja na ringu sie zmienia. Widac, ze ten cios zrobil mocne wrazenie. Nastepna ciekawa akcja. Wjazd Jacka, Tomek odpycha go i przekreca sie na bok, Jacek ponownie zachodzi na tyl i probuje dosiadu, Tomek wstaje wysoko unoszac biodra do gory, Jacek zsuwa sie i robi fikolka. Tu zalicza potezna tube w nos, ale swietnie ucieka z bocznej Drwala. Dalsza walka przebiega wedlog nastepujacego scenariusza: Tomek stara sie trafic ciosami w glowe Jacka (co czasem mu wychodzi). Jacek stara sie zrobic wjazd (co czasem mu wychodzi). Te ciosy Tomka, moze oprocz 2 czy 3 nie robia wiekszego wrazenia. Wjazdy Jacka tez nie koncza sie spektakularnie - laduje w gardzie i nie ma sily wyrwac rak, aby zadac lomot. Ja osobiscie jak walka przechodzila do parteru darlem sie do sedziego, aby wznowil w stojce co musze wam powiedziec przynosilo rezultat (mea culpa :) ).
Wygral Drwal

Musze jeszcze cos dodac. Buczko to tytan. Swietnie wykorzystuje swoj najwiekszy atut(wjazd+slam) i jak szybko sie uczy. Tego taktarowa co to wyciagnal w walce z Kieliszkiewiczem to gwarantuje, ze pierwszy raz zobaczyl z 4-5 tygodni temu. nie wiem czy ci co byli na gali zauwazyli, ze takze podczas walki z Gorylem dwa razy przymierzal sie do tej techniki. Buczko to zapasnik, budowa raczej nie predysponuje go do bokserki, ale poczekajcie a zobaczycie, ze coraz wiecej walk tego zawodnika konczyc sie bedzie dzigniami i duszeniami.

Moge tylko dodac, ze po gali Tomek i Jacek z ekipami udali sie na disco gdzie pewnie swietnie razem sie bawili. czego zycze wszystim forumowiczom

PZDR
  • 0

budo_kanasta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk-Limanowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
sorki za ponowny post.
napisalem: "Buczko robi wjazd za wjazdem raczej nieskutecznie stopowany przez ciosy Drwala." - chodzi o to, ze ciosy te nie byly wstanie go powstrzymac :D

howgh
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Witam!!! Gala była ekstra!!! Pełen profesjonalizm, wszystko dopięte na ostatni guzik!!! Moja walka z Buczko(pamiętam tylko wyniesienie i nic więcej) Jak zapikowałem o ring to straciłem przytomność.Trudno-wygrał lepszy. Mam nadzieję że więcej nie zaliczę takich lotów. Pozdrawiam wszystkich i czekam na następną galę!!!! :P :P :P :P
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Przypominam o możliwości nabycia płytek DVD z gal Colosseum I i II. Naprawdę warto!!
http://www.fabrykasi...p=363244#363244
Dołączona grafika
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
SHERDOG działa. 8)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki

panowie DANIEL nie pozostawi cienie szans przeciwnikom [...]swietny parter i rewelcyjana stojka(rece i nogi) [...
stwierdzam ze to nie jest czlowiek tylko maszyna do rozjezdzania przeciwnikow ,widzialem wiekszosc zawodnikow w akcji i stwierdzam ze nie majo szans [...]


I po co grozic... :wink: Daniel przegral w 1 walce.

Co do samej gali - podobalo mi sie bardzo, dobry poziom. Na pewno te 35zl za bilet to kwota do zaakceptowania za to, co zobaczylismy [bo byly przed gala glosy, ze to za duzo]. Dziewczyny sliczne, widok z "balkonu" swietny :wink: - a wlasnie, odnosnie miejsc mala uwaga. Kupilem bilet jako jeden z pierwszych i co? Mialem miejsce na samym koncu. A chyba powinno byc odwrotnie? Lepsze miejsca dla tych, ktorzy najdluzej sie na nie naczekali? Cale szczescie ze udalo mi sie wcisnac na gorze i ogladac walki z praktycznie najlepszego miejsca, bo z tego ostatniego rzedu nie wiem czy zobaczylbym cos wiecej niz glowy ludzi przede mna.

To tyle jesli idzie o marudzenie - reszta bez zarzutu :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
o to to wlasnie! zapomnialem dodac, ze 1sze miejsca byly na samym koncu. powinno byc na odwrot moim zdaniem...
na szczescie wbilismy sie z ekipa na balkon, jak raczyl napisac przedmowca.
gdyby nie to to byloby kiepsko :)
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Tonasz Drwal vs.Sławomir Zakrzewski:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wk33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
bedzie w tv jakis reportaz albo cos podobnego??
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Więc od początku.
Żałuje że nie miałem aparatu foto, była okazja do zrobienia wielu ciekawych zdjęć..
Przyjechaliśmy z Przemasem dzień wcześniej i na miejscu dowiedzieliśmy się że będziemy nocować w Szczyrku. W hotelu oprócz nas, konfenansjera i jego brata (pozdro) za ścianą zameldowana była ekipa mighty bulls. Na drugi dzień po południu pojechaliśmy do Bielska. Rozlokowaliśmy się na obiekcie i poszliśmy na spacer na którym spotkaliśmy Roberto Atale.
Później w szatni zasady, sprawy techniczne, dowiedziałem się kolejności walk i że walka Przemka będzie przedostatnia. Postanowiliśmy ze obejrzymy 3 pierwsze walki eliminacyjne a później zaczniemy się szykować.

Walki GP

Drwal vs Zakrzewski

Zakrzewski trafił na początku chyba najgorzej jak mógł. Drwal zaatakował serią ciosów i Sławek znalazł się w parterze. Gdy Drwal zaszedł mu za plecy myślałem ze sędzia przerwie bo kontynuacja walki nie miała już sensu wg. mnie.

Gołaszewski vs Rudziński

O Gołaszewskim słyszałem ze jest dobry w stójce i to się potwierdziło. Rudzińskiego nie znałem wcale i sądziłem że skoro reprezentuje Berserkers Team będzie raczej próbował sprowadzić walkę do parteru. Tymczasem on dobrze uderzał, miał spodenki w jakich walczą thaibokserzy.
Nie będę dokładnie opisywał walk bo ci co ich nie widzieli to pewnie czytali relacje innych i pewnie prędzej czy później obejrzą te walki.

Kieliszkiewicz vs JJ Rafał Konys

Kieliszkiewicz wygrał przez mata leo

Buczko vs Waszak

Zdziwiłem się gdyż Buczko zaczął walkę od wysokiego kopnięcia. Później natarł na Waszaka i złapał go w narożniku poczym wyniósł go do góry i rzucił na głowe kończąc walkę serią ciosów. I tutaj nie wiem czy Waszak stracił przytomność od razu po rzucie czy po ciosach. Ci co byli bliżej ringu twierdzili ze po rzucie karateka jeszcze był przytomny i zasłaniał się. Ja myślałem ze nie leży bezwładnie bo go tak jakby „sparaliżowało” i wyglądał jak by się przeciągał na łóżku (przepraszam za śmieszne skojarzenie w takiej sytuacji, ale tak to wyglądało) Bardzo nieprzyjemnie wyglada to na żywo. Kiedy go cucono na ringu ja wróciłem do szatni. Później zobaczyłem go w szatni, było z nim wszystko w porzadku.

Nastąpiła jakaś przerwa na tańce prawdopodobnie. Nie pamiętam

Półfinały GP

Drwal vs Gołaszewski

Spodziewałem się bardzo dobrej walki i tak rzeczywiście było. Decyzją wygrał Drwal choć powinien wygrać wcześniej przez TKO. Gołaszewski pokazał ogromną wole walki i ambicje. Zaraz po walce siedział załamany w szatni choć teraz na spokojnie na pewno uważa swój występ za udany bo pokazał się naprawde z dobrej strony.

Kieliszkiewicz vs Buczko

Wygrał Buczko poddając Kieliszkiewicza skrętówką(choć nie jestem pewien do końca czy to była skrętówka)
Te walki oglądałem fragmentami, część na telebimie.

Przyszedł czas na walki wieczoru.

Aklaw vs Chlewicki

Widziałem pierwszą runde. Ku mojemu zaskoczeniu Chlewicki z powodzeniem atakował w stójce. Wygrał niejednogłośną decyzją.

Walka na zasadach K1

Ditrich vs Makowski

Niestety nie widziałem tej walki

Druga walka wieczoru

Bartnik vs Wolnik

Musze przyznać ze optymistycznie podchodziłem do tej walki. Byłem pewny ze gdy walka przeniesie się do parteru będzie już ok. Wyszliśmy ja, Przemas i nasz funfel Paweł. Przemek poszedł do niebieskiego narożnika. Zaczeła się walka. Przemcio pomimo mniejszego zasięgu trafił frontkickiem. Następnie sklinczowali, bałem się teraz groźnych kolan Wojtka. Troche przepychanki, przewrócili się i Przemas wciagnął Wojtka do gardy. Wymiana ciosów. Przemas pracuje nad balachą i już myślałem ze jest dobrze zapięta jednak nie dociagnął piętami i Wojtek wyrwał rękę. Później To już szok, Przemas próbował obalać jednak zbyt chaotycznie i przeciwnik zaszedł mu za plecy poczym zadusił. Tego się nie spodziewałem Dół straszny. Do tej pory mam klepiącego Przemka przed oczami. Przed walka walczył z przeziebieniem jednak to go nie usprawiedliwia przed popełnieniem takiego błędu. Będzie miał nauczke. Gratuluje Wojciechowi zwycięstwa.

Finał GP

Drwal vs Buczko

Bardzo wyrównana walka. Buczko bardzo dobrze i skutecznie obalał. Drwal górował w stójce. Myśle ze w tej walce kluczowym elementem było lepsze przygotowanie kondycyjne Drwala. Pod konbiec Jacek opadł z sił i poprzez to dawał się trafiać. Gratulacje dla obu zawodników.

Organizacja na wysokim poziomie. Ring Girls pierwsza klasa mmmmmmmm... kto ma fotki niech wrzuca czymprędzej
Troche mało miejsca było przy ringu i zawodnicy i sekundanci wychodząc do walki musieli się przepychać (ja się potknąłem :) ) We wspólnej szatni tłok, troche dziwnie się rozgrzewać obok swojego przeciwnika :) Chyba nie tylko ja odnosze takie wrażenie. To taki mały mankament z perpsektywy sekundanta czy zawodnika.

Mogłem się gdzieś pomylić w czasie relacji. Wszystkie walki widziałem tylko raz, nie miałem jeszcze czasu i możliwości na spokojną analize.

Czekamy na fotki i materiały video.

Gratulacje organizacji imprezy mkimura. Keep up good work! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024