Skocz do zawartości


Zdjęcie

Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
185 odpowiedzi w tym temacie

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Pierwszy Drwal, drugi Buczko.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Jak wypadł Rudziński??
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Tomek wygrał i tak ma być.Pare postów wcześniej można zobaczyć na kogo stawiałem.Nie pomyliłem się.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Może ktos podac komplet wynikow, prosze?? Moze krotki opis walk??
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
A jak poszlo przemasowi??Bo cos sie nie moge do saku dodzwonic:(
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Powiem tyle 2 walka Buczka to jedna z najlepszych walk jakie widziałem....Tylko nie zgadam sie z werdyktem końcowym(finał).Przecież Bucz kontrolował walke przez pierwsz 2 rundy woogóle nie powinno być dogrywki(ale to tylko moje zdanie).Drwal nawet nie dostał ostrzeżenia za łapanie za liny (a suples był w drodze:))
A co do turnieju to coraz bardziej przypomina to naprawde profesjonalne widowisko.Już nie umiem sie doczekać IV.
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
widze,ze jest pare osob on-line ktore byly na zawodach-moze mi ktos odpowie jak poszlo przemkowi.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki

widze,ze jest pare osob on-line ktore byly na zawodach-moze mi ktos odpowie jak poszlo przemkowi.

ta przemek byl dobry, kto wie czy nie najlepszy ale cóz
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
dziwna odpowiedz doprawdy...ktos moze napisac cos konkretnie???
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
tak!
chcemy relacji!!! :)
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
jush wróciłem, świetna gala, ale o to pełne wyniki (z krótkim własnym komentarzem) :

1.

Drwal - Zakrzewski

Drwal przez K.O tech. w 1:36 pierwszej rundy

Tomek w sumie nie pozwolił na nic przeciwnikowi, bardzo szybko skończyło sie "bombardowaniem" z za pleców...

2.

Rudziński - Gołaszewski

Gołaszewski przez Decyzje

Średnio pamiętam tą wlake, ale Gołaszewski zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, moim zdaniem naprawdę świetny zawodnik. Z tego co pamiętam Gołąszewski w 1 rundzie w miare szybko skrócił dystans i sprowadził przeciwnika lądując bodajże w jego półgardzie i tam jush sie jakoś to toczyło - potem ktoś na pewno lepiej to poopisuje.

3.

Kieliszkiewicz - Konys

Kieliszkiewicz przez Duszenie (Mata Leo) w 2:13 pierwszej rundy

Zbyt mało pamiętam żeby coś więcej na temat tej walki napisać...

4.

Buczko - Waszak

Buczko przez K.O w 0:20 pierwszej rundy.

To było... hmmm... niecodzienne...
Buczko najpierw z tego co pamietam spróbował jakiegoś wysokiego kopnięcia, a potem momentalnie zrobił wjazd w nogi, wyrwał przeciwnika... i takiego rzutu dawno nie widziałem, a nigdy na żywo... Waszak spadł mniej wiecej na głowe, lub na kark, dokładnie nie byłem w stanie dojrzeć, ale nie wiem czy jush wtedy nie złapał K.O, w każdym razie Buczko jeszcze tylko się przekrecił po rzucie i odpalił z 2-3 uderzenia, po czym byłą tylko szybka reakcja sędziego...

po pierwszym etapie turnieju była walka:

5.

Chlewicki - Assman (Aklaw)

Chlewicki przez Decyzje

Walka głównie działa sięw stójce, lub w gardzie Aklawa. Padło troche dobrych uderzeń, ale głównie ze strony Chlewickiego.

i znowu turniej - półfinały:

6.

Drwal - Gołaszewski

Drwalprzez decyzje

Gołaszewski w pierwszej rundzie prowadził, moim zdaniem, ale w drugiej rundzie Tomek pokazał swoje możliwości i prowadził w niej od początku do końca, strasznie "obijając" przeciwnika w parterze bodajże...

7. Kieliszkiewicz - Buczko

Buczko w 0:53 przez Dźwignie na noge (Taktarov)

Krótka walka, zakończona świetnym Taktarovkiem, nic wiecej nie da sie raczej napisać.

potem odbyła się walka K1:

8.

Makowski - Ditrich

Makowski przez Decyzje

Tutaj cieżko mi jest ockolwiek wiecej napisać, bo na K1 sie jush za mało znam, w każdym razie raczej ładna walka z dużą ilością akcji po obu stronach.

i jedna walka Vale Tudo

9.

Bartnik - Wolnik

Wolnik w 0:54 pierwszej rundy przez Duszenie (Mata Leo)

Cała walka była bardzo krótka i nie za dużo jest do pisania na jej temat...

i na koniec bardzo emocjonujący finał turnieju:

10.

Drwal - Buczko

Drwal przez decyzje po dogrywce.

Świetna walka, naprawdę fantastyczny finał. Buczko wielokrotnie sprowadzał Drwala na dół, lądując z gardzie, gdzie nie za bardzo był w stanie wiele zdziałać - Tomek świetnie się bronił i cały czas "pracował". Pamiętam jeszcze w miarej endo przetoczenie Tomka, zakończone niezłym uderzeniem 8O . Ogólnie bardzo dobra, wyrównana walka, choć moim zdaniem lekką przewage miał Drwal.

W sumie to tyle, świetna gala, najlepsza z całej trójki na razie. Z góry przepraszam jeżeli przekręciłem nazwisko (imion nie znałem wszystkich...) lub jeżeli pomyliłem jakieś fakty... zdarza sie - człowiek może być zmęczony po takim dniu :-)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
spoko dzieki za relacje
  • 0

budo_barth.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki

Bucz kontrolował walke przez pierwsz 2 rundy woogóle nie powinno być dogrywki(ale to tylko moje zdanie).Drwal nawet nie dostał ostrzeżenia za łapanie za liny (a suples był w drodze



o ile dobrze usłyszałem na tej gali wg przepisów suples z tyłu był i tak zabroniony.

Zwycięstwo Tomka w pełni zasłużone, niesamowicie wszechstronny zawodnik.

Gala - rewelacja :) dużo ciekawych walk, super atmosfera, w zasadzie bez potknięć w sędziowaniu (jeden wyjątek ale może sie zdarzyć każdemu). Wielki plus :)
Oby więcej i częściej, a Colosseum IV to będzie miazga :twisted:


P.S.
Grappling Kraków rulez :peace:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Ja właśnie wróciłem(jak tu nie kochać komunikacji miejskiej)...hmmmm w sumie ja mam mieszane uczucia.Sama gala była w miare profesjonalna i na wysokim poziomie,ale nie dosc że źle przeczytałem rozkład pkp i spóźniłem sie ponad godzine(pojawiłem sie tuż przed rozpoczęciem walki Aklawa),to na dodatek reszta widowni przestraszyła znajoma ktora wziołem ze soba :) .Dziewczątko rozejrzało się po sali i stwierdziło że "tyle łysych pał na raz w życiu nie widziała" :twisted: i że skoro wszyscy sa wygoleni ,tylko ja mam długie włosy,a ona dredy to może powinniśmy sobie pojść,możliwie szybko :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
ach, ach zajebista gala :D

ogolnie bardzo wysoki poziom. naprawde milo sie ogladalo w zasadzie wszystkie walki.
jeszcze kilka uwag co do poszczegolnych walk:

Drwal - Zakrzewski
Zakrzewski wyszedl jako "niezrzeszony" fighter. myslalem ze jako weteran z AFC (Moskwa) pokaze co nieco. coz... temu panu proponuje, zeby sie w koncu zrzeszyl moze wtedy przestanie sluzyc przeciwnikom za worek do lania. serce do walki i checi ma, trzeba przyznac, ale wyszkolenie chyba nie to...

Golaszewski - Rudzinski
taaak... Krzysiu pokazal klase :)

Buczko - Waszak
8O
slam i 2-3 hammerfisty. masakrakrakra :)

Chlewicki - Assman
Aklaw byl niezle przygotowany. dawal rade w stojce i dobrze bronil sie w parterze. Chlewicki jednak przez cala walke wyraznie dominowal. byl znacznie silniejszy. no i wydawal sie byc nieco ciezszy od Assmana.

Drwal - Golaszewski
pierwsza runda dla Krzyska. w drugiej byl juz wyraznie zmeczony. trzeba pamietac, ze walczyl wczesniej dwie rundy + dogrywke, a Tomek tylko jedna runde. w pewnym momencie przygasl i wtedy Drwal zazczal go niezle bombardowac. w pewnym momencie, przy linach, Krzysiek pod nawalem ciosow przysiadl i gdyby sedzia nie interweniowal moglo sie to skonczyc ciezkim nokautem. i tutaj pojawia sie zagadka... dlaczego po przerwaniu akcji sedzia postawil Krzyska na nogi i kazal walczyc dalej? podejrzewam ze wszyscy sadzili ze to juz koniec a tu taki zonk. podejrzewam, ze sedziemu cos sie popieprzylo. no ale stalo sie jak sie stalo. Krzysiek juz nie dal sie tak bombardowac jak wczesniej i niestety ;) Drwal wygral przez decyzje.

Buczko - Kieliszkiewicz
w zasadzie nim walka na dobre sie zaczela juz sie skonczyla ;)
choc Kieliszkiewicz szukal wczesniej dzwigni na noge, ale jakos nie mogl chyba dobrze zlapac. no i sam zostal zlapany.

Makowski - Ditrich
K-1. dobra pokazowa walka. ot co.

Drwal - Buczko
wcale taki super ten final nie byl. owszem dobra walka, ale miejscami nudnawa. Buczko wjezdzal Drwalowi w nogi, sprowadzal i siedzial w jego gardzie przez wieksza czesc walki - po kilka razy. dominowal dopoki nie wylapal kolana po ktorym krewka poleciala mu z nosa.
prawde mowiac myslalem ze decyzja bedzie dla Buczki, ale chyba za duzo lezal na Drwalu i niewiele poza tym. w stojce wyraznie lepszy byl Drwal.

byly stoiska z suplementami i plytami diwidi. tylko do jasnej cholery dlaczego zwinieto stoiska jak zaczela sie gala? nie chcialoby mi sie stac przez te trzy godziny w jednej rece trzymajac plyte w drugiej odzywke a w trzeciej napoj chlodzacy... tutaj sie organizatorzy nie popisali.

i na koniec kilka slow dla Mkimury.
dzieki stary, ze mi przyniosles plyte dvd po ktora przyszedlem do ciebie z Saku. naprawde milo mi ze mnie olales. wiem, ze byles zajety ale minuta poswiecona na wyjecie tej pieprzonej plyty z torby nie zniewczylaby twojego wysilku organizacyjnego. a teraz chuj 10 zl zaoszczedzonych na przesylce piechota nie chodzi.
pozdrawiam

ogolnie gdyby nie te kilka szczegolow ocenilbym gale 10/10. a tak "tylko" 9/10
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
aha... jeszcze taki maly szczegol.
jednym z sedziow byl Jakubek.
po sali krecil sie Manolo z jakims 3krotnym mistrzem swiata w bjj.
Bagi tez byl.
ogolnie ze smietanki polskiego mma na gali brakowalo mi tylko Krzysztofa Kulaka :)

no i gosci ktory prowadzil widowisko byl niezly. nie strzelal jakichs glupich tekstow. rzeczowo podchodzil do sprawy i przygotowal sie merytorycznie. brawa dla tego pana w gajerku :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Włąśnie wróciłem, nie mogę usnąć ( te emocje!! ) więc parę słów:
1. odnośnie jakości organizacji, nie mnie oceniać, mieliśmy pół godziny poślizgu, głównie ze względu na to, że było duże grono spóźnialskich
2. losowanie par odbyło się w obecności wszystkich sędziów ( Skibniewski, Jabu, Szamota, Jakubek ) losował p. Szymanowski z gazety "Kulturystyka i Fitness" a podglądał wszędobylski Bagi, więc na pewno było sprawiedliwie
3. walki wg. mnie stały na bardzo wysokim poziomie, poza przerażającym slamem w wykonaniu Buczka na Waszaku, zakończonym ciężkim KO, nie było większych urazów ( koszmarny kalafior Aklawa i poobijani przez Drwala Gołaszewski i Buczko )
4. największe wrażenie zrobili na mnie:
- Drwal - niebywały postęp, styl walki a'la Silva
- Buczko - 84kg a siła jakby przy 100. Najszybciej zakończone walki ( Kielich i Waszak, poniżej 1 minuty )
- Krzysiek Gołaszewski - stójka i parter na bardzo wysokim poziomie, gdyby nie pierwsza walka ( 3x3 minuty ) mogło by być różnie
- Kielich - no cóż, przegrał z Buczerem, przez taktarowa, ale wydaje mi się, że to trochę skutek kontuzji odniesionej podczas walki z Jakubkiem ( skrętówka na tą samą nogę )
- Daniel Rudziński - jak dla mnie wysiadł psychicznie, ale z całą pewnością mocny i bardzo niebezpieczny zawodnik.
5. co do pozostałych:
- Zakrzewski mocno wychudzony, z kontuzją kręgosłupa, ale stawił się, więć szacunek
- Konys - jak na kogoś, kto zdecydował się startować na tydzień przed walką, całkiem całkiem
- Waszak - pechowe losowanie? Trafił na początek tytana Buczka i cóż powiedzieć, nie był to jego dzień - na szczęście nic poważnego się nie stało - szacunek
6. odnośnie pozostałych walk:
- Aklaw vs Chlewicki - zaskakująco dobra stójka Chlewickiego, Aklaw spodziewał się judoki parterowca, a dostał dobrze przygotowanego boksersko i bardzo silnego przeciwnika
- Bartnik vs Wolnik - zaskoczenie, Wojtek zakończył walkę w parterze, podczas gdy opinia o nim jest jako o mocnym "uderzaczu"
- Makowski vs Dietrich - niewielka, ale jednak przewaga Makowskiego, ładnie, dynamicznie, bez opieprzania się
7. Jeżeli chodzi o poziom walk, myślę, że ta gala była zdecydowanie najlepsza, nie umniejszając nikomu, ale chyba jeszcze w kraju nie zebrało się tylu zawodników tej samej wagi na tak wyrównanym poziomie. Tu słowa podziękowania, dla trenerów - Dudu, Bagiego, Karola Matuszczaka, Jakubka, za pomoc w organizacji. Bez was, to nie było by to samo.
8. Publiczność, która dopisała i świetnie rozgrzewała atmosferę.
9. Na koniec specjalne podziękowania, za bezinteresowną pomoc, dla sędziów, oraz dla całej sekcji Grappling Kraków. Bez waszej pomocy, po prostu by się nie dało. Dzięki!!
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
aaa i jeszcze jedno ;)

jak ktos wie przy jakiej muzyce wchodzili Krzysiek Golaszewski i Przmek Bartnik to bardzo prosze o info.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki

i na koniec kilka slow dla Mkimury.
dzieki stary, ze mi przyniosles plyte dvd po ktora przyszedlem do ciebie z Saku. naprawde milo mi ze mnie olales. wiem, ze byles zajety ale minuta poswiecona na wyjecie tej pieprzonej plyty z torby nie zniewczylaby twojego wysilku organizacyjnego. a teraz chuj 10 zl zaoszczedzonych na przesylce piechota nie chodzi.
ogolnie gdyby nie te kilka szczegolow ocenilbym gale 10/10. a tak "tylko" 9/10

OK, sorki, wysyłka będzie na mój koszt. :wink: Wyśłij adres na priv.
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colosseum III - rozpiska, wyniki, relacje, video, fotki
Gala naprawde na wysokim poziomie. Na razie nie opuściłem żadnego Colloseum i mam nadzieje że tak zostanie.
Tylko po Gali jak wyszedłem - okazała się że mi kołpaki w samochodzie zapierd.....
:evil: :evil: :evil: :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024