Skocz do zawartości


Zdjęcie

kilka słów o walce jurasa z kali


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

kilka słów o walce jurasa z kali
temat podzielony:
odpowiedź na post fiodora:

no comment to była twoja walka z kali stary



heh.szkoda slow.Wyjdz do ringu, a nie pieprzysz za ekranu monitora.Gadac potrafi wielu...

walka z kali: ktos wychodzi do ringu to ma swiadomosc konsekwencji.Z kim gdzie jak i kiedy bede walczyl to mam w dupie.Szacunek za odwage dla Pawla...on do ringu wyszedl...

koniec tego tematu.Chyba wpisujemy sie w konkretnym celu w tym poscie i niech tak zostanie.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

heh.szkoda slow.Wyjdz do ringu, a nie pieprzysz za ekranu monitora.Gadac potrafi wielu...

spoko, wyjdę i wybiorę sobie jakiegoś dzieciaka ze 20 kilo lżejszego i mniejszego o 20 cm, dam mu łomot, publika mi urośnie i będzie git, po łomocie jeśli przeżyje pogratuluję mu odwagi wyjścia na ring

Szacunek za odwage dla Pawla...on do ringu wyszedl...

Ja tam szacunku dla głupoty nie mam, zwłaszcza głupoty organizatorów, jak wy sobie wyobrażaliście walkę tego od kali ze stanclikiem np? przecież wiadomo że założenie było takie że przegra na przedbiegach, tzn. że wiedzieliście że jest kiepski a mimo wszystko wystawiliście go do walki i na dodatek z tobą, chłopie mów co chcesz to ci chwały nie przynosi, tak jak mnie że jestem szowinistyczna świnia.
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
jakiej chwaly? w dupie mam przyklask.Nie osiagnalem jeszcz nic,zebys mowil o jakiejs gloryfikacji.Sam przypinasz mi latke...Boli cie to ze mam kibicow i ludzi ,ktorzy lubia ogladac moje walki?

Kalaki wystawilo zawodnika na wlasna prosbe,byli przekonani ze poradzi sobie w ringu...

daruj sobie zakladanie nowych tematow,jezeli masz do mnie konkretna sprawe to swoje zale wyrzuc na prv.

Ostro jedzie mi to stereotypem "polaka"...jak cos kumus w zyciu sie udaje to trzeba go zgnoic...

EOT i pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Coz ja powiem jedno. Zawinili tutaj organizatorzy. Powinni wybierac ludzi o zblizonej do siebie kategori wagowej.

Pozdrawiam
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

Ostro jedzie mi to stereotypem "polaka"...jak cos kumus w zyciu sie udaje to trzeba go zgnoic...

Dlaczego zatem nie przypierdalam się do chmiela skoro piszesz coś o stereotypie, w końcu mu się udało i to nieporównywalnie więcej, wykręcasz się jak możesz. Nie lubię propagandy i tyle stary czytaj ze zrozumieniem przypierdalam się do organizatora że wystawił tego chłopaka, do ciebie że wyszedłeś z gościem w ring i wreszcie do webmastera tej propagandy na interakcji, poczytaj komentarze innych odnośnie tej "walki". Kto dobierał zawodników i czy byłeś świadkiem ich dobierania?
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
tez uwazam ze ta walka była bez sensu (w koncu kategorie wagowe we wszelkich sportach walki nie są ustanowione dla jaj tylko jest to głęboko uzasadnione), ale tak się zastanawiam ... to co miał zrobić Juras, nie wyjść do walki ??
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

to co miał zrobić Juras, nie wyjść do walki ??

Nie wiem na jakiej zasadzie był dobór zawodników, w tym momencie popełniono błąd, dopuszczono chłopaka który nie ma nic wspólnego z walkami w ringu, jeśli juras był przy tym powinien zasugerować że walka będzie bezsensowna, w końcu jest promowany w tym turnieju i ma chyba coś do powiedzenia, panowie 20 kilo różnicy i o 10 cm niższy przy uderzaczach z czego ten mniejszy to styl z bronią? no jak się to miało niby skończyć? nawet komentator z thaia powiedział "kolejny paradox".
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
BTW:

komentator z thaia


Kim on byl?
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Ja jestem zawodnikiem jak kazdy inny.Podpisuje kontrakt,mam walczyc to kurwa jego mac robie to.Idac tropem twojej filozofii mialem oglosic swoja wielkomyslnosc w ringu ,ze nie bede walczyl z tym przeciwnikiem,bo jest dla mnie za maly?????? stary wybacz ale nie nadazam nad twoimi pretensjami do mojej osoby.A moze mialem 15 min chodzeniem zameczyc przeciwnika? powiedz mi jak to sobie wyobraziles,bo serio zagubilem sie lekko.

A jezeli masz pretensje do organizatorow to zaloz topic o nich a nie o mnie.Ja rowniez uwazam ze walka byla bez sensu ,ale wybacz,ja chce tylko walczyc,a cala pieprzona polityka poprostu mnie nie interesuje.

Pozdrawiam tak czy innaczej :wink: zly i faworyzowany juras z baletu zwanego tekłondo :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

Ja jestem zawodnikiem jak kazdy inny.Podpisuje kontrakt,mam walczyc to kurwa jego mac robie to.Idac tropem twojej filozofii mialem oglosic swoja wielkomyslnosc w ringu ,ze nie bede walczyl z tym przeciwnikiem,bo jest dla mnie za maly?????? stary wybacz ale nie nadazam nad twoimi pretensjami do mojej osoby.A moze mialem 15 min chodzeniem zameczyc przeciwnika? powiedz mi jak to sobie wyobraziles,bo serio zagubilem sie lekko.

spokojnie chłopie, jeśli nie miałeś wpływu na to co twój promotor z tobą robi to ok, zwracam honor, zatem pytanie do promotora:

Dlaczego nie zgodziłeś się żeby juras wystartował w colloseum3 (kat. 91 kg.) jak organizator zaproponował mu start?

A jezeli masz pretensje do organizatorow to zaloz topic o nich a nie o mnie.Ja rowniez uwazam ze walka byla bez sensu ,ale wybacz,ja chce tylko walczyc,a cala pieprzona polityka poprostu mnie nie interesuje.

To zmień jak najszybciej promotora, mówię serio, bo tylko stracisz na tym.

Pozdrawiam tak czy innaczej :wink: zly i faworyzowany juras z baletu zwanego tekłondo :)

Wzajemnie.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Swoją drogą ciekawe jak pod względem psychicznym czuje się teraz ten gostek z kalaki, jak czyta opinie o sobie na różnych forach to chyba nie najlepiej.Trochę mi go szkoda - te wszystkie przekręcenia kalaki na kalekę :?
  • 0

budo_m@ciek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Ten komentator o ktorego ktos pytał to Maciek Skupiński trener muay thai z Wawy
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Ja nierozumiem dwóch rzeczy. Czepiania sie Jurasa i gadania źle o gościu z Kalaki. Ten kalakowiec wygrał jakiś turniej san shou, więc niejest beznadziejny. Chciał przystąpić do walki. Organizatorzy niemieli dać kogo , dali jego. Juras wyszedł do tego kogo mu dali i tyle. Natomias dlaczego niepozwolili mu walczyć w collosemum to bezsens!!!
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

Swoją drogą ciekawe jak pod względem psychicznym czuje się teraz ten gostek z kalaki, jak czyta opinie o sobie na różnych forach to chyba nie najlepiej.Trochę mi go szkoda - te wszystkie przekręcenia kalaki na kalekę :?

dokladnie..
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

Ten komentator o ktorego ktos pytał to Maciek Skupiński trener muay thai z Wawy


I Mistrz Swiata :) Tak myslalem :)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

gadania źle o gościu z Kalaki. Ten kalakowiec wygrał jakiś turniej san shou, więc niejest beznadziejny. Chciał przystąpić do walki. Organizatorzy niemieli dać kogo , dali jego.


odnośnie gadania źle o gościu z kali to chodzi przede wszystkim o brak jego samooceny co do tego czy jest w stanie walczyć w full kontakcie i czy jest w stanie walczyć z kimś cięzszym
- w obu przypadkach samoocena zawiodła - a że go miszcz wystawił , no cóż trzeba umiec powiedzieć NIE!
sanshou nie jest żadnym wyznacznikiem bo tam walczył w swojej wadze no i na sanshou to za bardzo boksować nie umieją jeśli na kickbokserów nie trafił .

a organizatorzy dali dupy - nie dlatego że znaleźli leszcza tylko dlatego że nie znalexli jednego lub dwóch gości po ponad 110 kg
tak to tylko taka zabawa dla kurcczaków :P
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

Organizatorzy niemieli dać kogo , dali jego. Juras wyszedł do tego kogo mu dali i tyle. Natomias dlaczego niepozwolili mu walczyć w collosemum to bezsens!!!

Organizatorzy nie pozwolili walczyc "Jurasowi" w Colloseum? Pierwsze slysze. Z tego co pamietam to proponowali mu start. Dwa ze juz w Polsce pojawilo sie zjawisko zwane "ustawieniem" walk. Smutne lecz prawdziwe.
"Jurasowi" i innym moze byc wszystko jedno z kim maja walczyc. Pech polega na tym ze to nie zalezy juz tylko od nich. Uroki pseudo profesjonalnego sportu :(
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali

Natomias dlaczego niepozwolili mu walczyć w collosemum to bezsens!!!

Promotor jurasa nie zezwolił na start jego w colloseum, stąd pytanie do niego dlaczego?
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Bo jako promotor Jurasa ma go doprowadzić do "sławy i pieniędzy", a udział w imprezach typu Colloseum nie da mu takiej popularności jaką dała Konfrontacja.
Myślę że jeżeli w telewizji nie pojawią się inne gale mma to właśnie w Konfrontacji już niedługo zobaczymy wszystkich polskich zawodników z czołówki mma. Tylko jaka to już wtedy będzie konfrontacja bo chyba nie styli.
Ponadto w konfrontacji z racji zapraszania czystych - przynajmniej w założeniu - stylistów poziom był jednak niższy niż w galach gdzie startują zawodnicy ćwiczący przekrojowo- tak że według menagera Jurasa to właśnie w tej imprezie jego podopieczny powinien startować bo jako że sam ćwiczy oprócz taekwondo bardzo intensywnie BJJ to będzie miał większe szanse na wygraną- i to się w I edycji sprawdziło.
Może polskie mma - to które będzie pokazywane w tv potrzebuje swojego bohatera- i może właśnie od managerów będzie zależało który z zawodników tym bohaterem zostanie poprzez odpowiedni dobór przeciwników, układy z organizatorami turnieji i mediami.
Może już niedługo pół polski będzie się zastanawiać czy "smashing mashine Juras" pokona w następnej walce np "najniebezpieczniejszego człowieka ze Śląska Stanclika" :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kilka słów o walce jurasa z kali
Ty jesteś promotorem jurasa?
Jeśli nie to nie odpowiadaj jeśli nie znasz tematu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024