Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garota


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Z pewnego punktu widzenia bylo to niezwykle, ale z innego calkiem typowe. Czesto wydarzaja sie podobne scenariusze choc praktycznie nigdy z takim narzedziem. Tak brutalny atak na kobiete jest typowy raczej dla przemocy domowej niz dla ulicy, ale tu byla ulica i calkiem obcy napastnik.

Facet szedl za nia od przystanku. Zrobila blad bo od poczatku wiedziala, ze za nia idzie i nic z tym nie zrobila liczac, ze jak nie bedzie na niego patrzec to problem sam zniknie. Zaatakowal po jakichs 300 metrach marszu kiedy byl juz pewien, ze sie nie odwraca (czyli sie boi) zarzucajac jej te linke na szyje. Uslyszala jak doskakiwal i zdazyla wlozyc dwa palce pod spod. Udalo jej sie odwrocic do niego przodem w takiej pozycji na jednym kolanie i spojrzala mu w oczy. On wtedy pekl i puscil uchwyt. Zaczela krzyczec na niego "czego ty chcesz ode mnie ja mam dziecko na wychowaniu" i inne tego typu rzeczy, a on wyjakal, ze chce pieniadze.
Wytargowali sie na niewielka sume z portfela (kolo 20 zlotych o ile pamietam) i on uciekl z ta kasa. Dziewczyna przyszla do nas na pierwsze zajecia to jeszcze miala wyrazne slady na szyi i krwiaka na dloni.

Podobnych sytuacji - kiedy nagly atak uliczny konczy sie niczym po pierwszym oporze i pozniej jest targowanie - ja znam juz kolo dwudziestu w tej chwili. Co ciekawe ludzie tego pozniej nie zglaszaja. Ta dziewczyna tez nie zglosila.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
To jest jakieś chore.
Byłem na 95% pewny, że ktoś chciał się pozbyć tej kobiety (może i na ulicy - ale znanej osoby).
Ale dla pieniędzy?? "Garotą"?? Kobietę??
Nie podejrzewałbym nawet, że na ulicy ktoś tak zaatakuje.
Kobieta miała duuużo szczęścia. :D
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Jest spora grupa kolesi ktorzy rabuja albo gwalca, ale jednoczesnie sie tego wstydza. I dlatego atakuja od tylu. Calkiem powaznie - sa w stanie uderzyc w glowe niespodziewanie albo wyrwac cos i uciec ale nie sa w stanie spojrzec ofierze w oczy. Mogl to byc jeden z tych gosci.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota

Z tego co sie orientuje to garotą sie nie dusi ale prawie odcina głowe gościowi. Garota zatrzymuje sie chyba na kręgosłupie.

a to juz zalezy od garroty - w podreczniku jakiegos kanadyjskiego combatu garrota to byl kawalek grubego paska z plutna i bralo sie gostka na plery. Z garrota jest jak z powieszeniem: albo udusisz, albo skrecisz kark, albo urwiesz leb.
Pozdrawiam
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Nie wiem czy nie palnę czegoś głupiego ale
1. garota to broń dla zabójców i jeżeli ktoś atakuje cię garotą to na 99% jesteś trup
2. sprubój odwrócić się z garotą na szyi to zrobisz sobie dodatkowy otwór do oddychania w szyi
3. jeśli ktoś kto cię atakuje garotą jest na tyle tępy że zauważysz go zanim zarzuci ci pętelkę na szyję, to uwal go w łeb a nie czekaj nim podejdzie.

To tylko moje skromne zdanie ale z doświadczenia wiem że masz szansę jak koleś zarzuci ci na szyję szalik a nie garotę.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota

To tylko moje skromne zdanie ale z doświadczenia wiem że masz szansę jak koleś zarzuci ci na szyję szalik a nie garotę.

Dusiles kogos, czy ktos Cie udusil?

;)
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Miałem nikłą przyjemność być po tej gorszej (tzn duszonej) stronie.
Miało być niby dla zabawy szalikiem a straciłem przytomność po trzech może pięciu sekundach. A to już było mało śmieszne. Więc znając realia z drugiej strony wiem że przy garocie i to pokrytej spieczonyymi węglikami jak piła, nie masz szans po zaciśnięciu pętli.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota

To tylko moje skromne zdanie ale z doświadczenia wiem że masz szansę jak koleś zarzuci ci na szyję szalik a nie garotę.

Dusiles kogos, czy ktos Cie udusil?

;)

Eeej, Rybak czepiasz się. :wink:
Kto nosi garotę?
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Te piłki o których piszecie są dobre do drewna szczególnie firmy BCB polskim przedstawicielem jest PELTA tam prosić o katalog cena ok 40zł ale się opłaca bo mocniejsza niż dostępna w sklepach survivalowo militarnych za 12 zł. Co do garoty to już arabi to używali w czasie wypraw krzyżowych bali się tego krzyżowcy aż miło. Wykonane były z końskiego włosa. . Bardzo dobre są garoty ze strun fortepianowych mocne i się nie skręcają. Garotra prawdę mówiąc ma za zadanie podciąć gardło a jak wejdzie między kręgi szyjne to i łeb odwali. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch kołków. Skręcanie pętli na jednym jest długie i trudne jak gość się wije.
ps. oświadczam nie jestem psychopatom :)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota

Te piłki o których piszecie są dobre do drewna szczególnie firmy BCB polskim przedstawicielem jest PELTA tam prosić o katalog cena ok 40zł ale się opłaca bo mocniejsza niż dostępna w sklepach survivalowo militarnych za 12 zł. Co do garoty to już arabi to używali w czasie wypraw krzyżowych bali się tego krzyżowcy aż miło. Wykonane były z końskiego włosa. . Bardzo dobre są garoty ze strun fortepianowych mocne i się nie skręcają. Garotra prawdę mówiąc ma za zadanie podciąć gardło a jak wejdzie między kręgi szyjne to i łeb odwali. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch kołków. Skręcanie pętli na jednym jest długie i trudne jak gość się wije.
ps. oświadczam nie jestem psychopatom :)

:rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Z czergo się śmiejesz ?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota

Z czergo się śmiejesz ?

Z tego :
Garotra prawdę mówiąc ma za zadanie podciąć gardło a jak wejdzie między kręgi szyjne to i łeb odwali. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch kołków. Skręcanie pętli na jednym jest długie i trudne jak gość się wije.
To brzmi jak opinia w temacie człowieka dla którego "odwalenie łba" garotą to jak dla piekarza bułeczkę wypiec. :wink:
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
ot wypadek przy pracy :)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota

Kto nosi garotę?

ja
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Czołem Blacha! Poco nosisz Garote przecież to typowo ofensywna zabawka , praktyczniejszy jest zel pieprzowy. Chyba , że mówisz o piłce drutowej to bardzo praktyczna zabawka.
Garota to na wojenke.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
żartuje
kiedy nosiłem zrobioną ze struny
ale to z czasów kiedy sie chodziło na zadymy z naziolami
czasem sie przydała........
strasznie zaczyna panikowac ktoś kogo sie zacznie czymś takim dusić
no ale w tamtych czasach z kumplami miałem pierdolca na punkcie robienia dziwnych broni
gazy byly ale ciezko bylo dostac i drogie były
na zadymy to sie kiedyś nosiło pistolet na race sygnalizacyjne nawet a i gaśnice czasem szły w ruch.
ale to dawne czasy
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
czołem Blacha! Może stworzymy nowy post pt.: dziwna broń lub broń zastępcza , której użyliśmy kiedys w zadymach :) pozdrawia Hakas
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
mogłoby być ciekawe
jak człowiek ma te naście lat i jest przesiąknięty jakąs ideologią to wyobraźnia pracuje na strasznych obrotach.
Boże jakie my pierdoły kiedyś wymyślaliśmy.
  • 0

budo_walok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Arabowie? moze tak, ale jak dla mnie to nieodlaczny element Sycylii :)
slysze Sycylia, mysle omerta, garota, oliwki :)
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Garota
Tak Arabowie. Z tamtąd przywędrowało z rycerzami krzyżowymi na Sycylję. No nie zupełnie rycerzami bo to nie rycerska broń skrytobójcza. Raczej ze szpiegami i tym podobnymi choć może i jakiś szlachetnie urodzony kogoś "zadusił' tym wynalazkiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024