Skocz do zawartości


Zdjęcie

na przeszpiegi... ;D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

na przeszpiegi... ;D
tak sobie siedze rzy kompie zmachana i zadowolona z życia :D Dlaczego - otóz..

moja sekcja, jak wiekszośc, zawiesiła działalnośc na wakacje, obóz jest w sierpniu, wiec na razie zostalismy na lodzie
No a kiedy dzieci sie nudza... :)
ida na zajecia karate shotokan, a jak! (na przeszpiegi, trzeba wiedziec co robi konkurencja :) )
o rany, fajnie bylo :)
poszlam tam z kolezanka z sekcji, (tez taka niewyzyta byla jak ja :D )
pomachalam przez 2h i mysle sobie, ze to jest niezly sposób na wakacje - mozna sobie spokojnie porównac, "a jak to robia inni", odstresowac sie, poznac nowych ludzi
Tak sobie piszę, ale wątek założyłam,żeby zachęcić wszystkich do odwiedzenia sobie dojo innych odmian bądz wrecz innych styli walki - warto!
mnie osobiście lepiej pasuja techniki kyoka, ale np tamten sensei rozciąganie robył zajefajne - w zyciu takich pozycji nie widzialam 8O :-)
poza tym, w naszym wypadku doszedł element humorystyczny:

zajecia reklamowały sie w gazecie jako "dla dzieci i młodziezy" wiec spodziewalam sie tlumu dzieciaków, a nie normalnego treningu.... nasze gi zostały w domciu, a my w dresikach i szortach :) a tam... wszyscy w bieli, odprasowani, 0 dzieciaków... my wyglądamy jak leszcze, wiec snsei zabierajac sie za kata, rzuca, zebysmy patrzyły na innych.
ok, nie ma sprawy, patrzymy i co... oni robia to co my tylko inna nazwa :)
no to dawaj, machamy sobie spoko, a sensei ma wielki :?: w oczach
Później zapowiedzial jakies kolejne i pyta, czy to tez znamy - na to my szczerze, tak spod serca, ze nie wiemy :) ok, mówi ze "ble ble ble" a potem kokutsu dahi - my ok i na koncu kokustsu robimy po swojemu, nie patrz ac na reszte, na co słyszymy "hej, jest ok ale bez tych takich jak z kung fu rekami..... :lol: )
o rany, ci co wiedzieli skad jesteśmy, rykneli smiechem, i juz do konca bylo wesolo :) a ze wyszlysmy wczesniej, trener chyba pozostał w neświdomosci, skad sie wziełysmy 8)

aha, a dzisiaj zawarłam znajomośc z pewnym kolesiem, i idziemy w niedziele z ta sama kumpela do parku na trening kung fu wlasnie :)

jak ktos ma jekies ciekawe doświadczenia zwiazane z włóczeniem sie po innych stylach, to niech się pochwali :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
To calkiem niezly pomysl. Sam musze sie gdzies wybrac, bo do 2 turnusu obozu KK jescze caly miesiac :) Moze jest ktos z Warszawy kto sie przejdzie? Smoku? Moze Ty? :)
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

moja sekcja, jak wiekszośc, zawiesiła działalnośc na wakacje, obóz jest w sierpniu, wiec na razie zostalismy na lodzie


a moja sekcja kk nie, hehehe. przez calutkie wakacje sekcja dziala 3 dni w tygodniu, a zajęcia są otwarte i darmowe. wczoraj sensei dał nam w kość, bolą mnie nogi, mam powykręcane nadgarstki od treningu samoobrony, a nastepne zajęcia dopiero we wtorek :cry: ...
  • 0

budo_mawajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

moja sekcja, jak wiekszośc, zawiesiła działalnośc na wakacje, obóz jest w sierpniu, wiec na razie zostalismy na lodzie
No a kiedy dzieci sie nudza... :)
ida na zajecia karate shotokan, a jak! (na przeszpiegi, trzeba wiedziec co robi konkurencja :) )
o rany, fajnie bylo :)


Twojemu sensei może być bardzo przykro, że trenujesz sobie gdzieś na boku. :(
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
letam czy to kogos instresuje ,a rozwijac sie mozna na rozne sposo :) by
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
no właśnie
Im bardziej jesteś wszechstronny i otwarty na inne sztuki walki tym trudniejszym przeciwnikiem jesteś ( nie tylko na macie )
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D


moja sekcja, jak wiekszośc, zawiesiła działalnośc na wakacje, obóz jest w sierpniu, wiec na razie zostalismy na lodzie
No a kiedy dzieci sie nudza... :)
ida na zajecia karate shotokan, a jak! (na przeszpiegi, trzeba wiedziec co robi konkurencja :) )
o rany, fajnie bylo :)


Twojemu sensei może być bardzo przykro, że trenujesz sobie gdzieś na boku. :(

mojemu trenerowi nie bylo, sam cwiczyl rozne rzeczy i dlatego nie jest taki zamkniety jedynie na sowje podworko.
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
inny styl fajna sprawa. sam trenuje TKD i kiedyś sie wybrałem na trening karate Kyokushin. ubrałem sie w dresik i sie pytam ich trenera czy moge poćwiczyć. on ze looz i przemieściłem sie na miejsce na sali gdzie wszyscy początkujący. no i spoko. oczywiści najfajniejsze były kopnięcia ale podczas technik tez było nieźle. stali koło mnie inni początkujący którzy troszeczke wolniej łapali ode mnie. bo w TKD są podobne techniki ale troszke sie inaczej rozpoczynają... no i są troszeczke inne ;p;p. siłóweczke też przebrnąłem w miare ładnie na tle innych ćwiczących ale co miałem zakwasyyyyyyyyyyyy. po prostu inaczej cwiczona technika i juz jakieś inne mięśnie. oczywiście ich trener zauwarzył ze cus ćwicze :]. pod koniec wakacj mają akademie z darmowymi treningami przez pewnien czas. ja tam będe :) :):)

pozdrowienia
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
mawajo, mam dwa pytanka:
1 - dlaczego masz taki zajefajnie duży obrazek?
2 - chyba zartujesz... :)
mój trener nie ma nic przeciw temu (chyba.. :) ) a przynajmniej nie powinien - bo tak to dostane kiedyś tam ten moj wymarzony czarny pasek i przyjdzie do mnie ktoś z "czegos - tam" a ja wyjde na idiotke (patrz mój I post, tamten sensei nie odroznił ruchów z kyoka od kung fu... - glupio to wyglada :oops: , ja tak nie chce)

No a poza tym, jak cooler napisal, im wiecej

Im bardziej jesteś wszechstronny i otwarty na inne sztuki walki tym trudniejszym przeciwnikiem jesteś ( nie tylko na macie )


  • 0

budo_mawajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
Chciałem zaszpanować, ale już się wycofałem z tego numeru, bo był uciążliwy :D
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
a ja sobie w krakowie znalazle tai chi w soboty w parku za free to sie jutro wybieram troszke spokoju i charmoni nie zaszkodzi a napewno pomoze :) :) :)
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

a ja sobie w krakowie znalazle tai chi w soboty w parku za free to sie jutro wybieram troszke spokoju i charmoni nie zaszkodzi a napewno pomoze :) :) :)


to musi być fajna sprawa, chętnie przeczytam jak było bo u mnie niestety tai chi nie ma :( :cry:
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
Zapas moge wiedziec gdzie ?
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

(patrz mój I post, tamten sensei nie odroznił ruchów z kyoka od kung fu... - glupio to wyglada :oops: , ja tak nie chce)

Swego czasu ćwiczyłem trochę z bratem ciotecznym (TKD), porównywaliśmy jego styl i kyokushin. Po tych ćwiczeniach na treningu KK zauważono, że coś za miękko się ruszam, cytuję "nie ćwicz jak na Taekwondo". :-)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
kazda sobota o 10 park awf tylko od strony muzeum lotnictwa pomiedzy wieczysta a pomnikiem :) dzis bylem po raz pirwszy i jest super fajni ludzie i to sami mlodzi ale zatydzien biore moja mame i z kolezanka to beda dziewuszki po 50 hihi naprawde fajna atmosfera :) :) polecam
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

(patrz mój I post, tamten sensei nie odroznił ruchów z kyoka od kung fu... - glupio to wyglada , ja tak nie chce)


:) nie chce nic mówić ale pewne podobieństwa niewielkie ale jednak są (w kata w niektórych technikach, a wynika to głównie z pochylania sie do przodu i schodzenia czasem w niska pozycję :wink: bynajmiej tak było na zawodach)
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
Dzieki za info p. Zapas ;) troche lipna godzina bo mam wtedy duzo zajec ale moze sie wybiore.
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D
WNUK--> no moze i są, moze nawet napewno :) , ale zeby kokutsu z blokiem (zapomnialam nazwy :oops: ) za kung fu... ehhh....

no dobra, ale przestaje sie czepiac :D , dzisiaj sama sobie te ewentualne podobienstwa obejze :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

To calkiem niezly pomysl. Sam musze sie gdzies wybrac, bo do 2 turnusu obozu KK jescze caly miesiac :) Moze jest ktos z Warszawy kto sie przejdzie? Smoku? Moze Ty? :)

A wiesz, że chętnie :)
Już zaczynam odczuwać straszliwy brak...treningów, a od obozu minęło...ile? 5 dni? :)
tylko pytanie oczywiste: Co wybrać??


PZDR
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: na przeszpiegi... ;D

To calkiem niezly pomysl. Sam musze sie gdzies wybrac, bo do 2 turnusu obozu KK jescze caly miesiac :) Moze jest ktos z Warszawy kto sie przejdzie? Smoku? Moze Ty? :)

A wiesz, że chętnie :)
Już zaczynam odczuwać straszliwy brak...treningów, a od obozu minęło...ile? 5 dni? :)
tylko pytanie oczywiste: Co wybrać??


PZDR

Wlasnie wlasnie - niech ktos z Warszawy sie odezwie! Wiecei cos o otwartych i dzialajacych sekcjach w wakacje? Dajcie znac!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024