Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasady Kyokushin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
kochany jareczku kyokushin kyokushinowi w Polsce jest nie równe w tylko w jednej organizacji KK Poland jest clikers i WKF :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
No prawda, ukryć się nie da, tylko w jednej...
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
odnosnie kyokushin karate to moze juz takie pytanie bylo jesli tak to przepraszam .Mianowicie ile jest teraz organizacji kyoka i czy powstanie podyktowane jest checia zarobienia kasy czy sa jakies roznice techniczne?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin

odnosnie kyokushin karate to moze juz takie pytanie bylo jesli tak to przepraszam .Mianowicie ile jest teraz organizacji kyoka i czy powstanie podyktowane jest checia zarobienia kasy czy sa jakies roznice techniczne?


Powiem tak sa org. dla kasy i te które buntuja sie przeciw robienia z KK biznesu.

czy sa róznice techniczne- moze tak ;
- inna metodyka,
- skutecznosc,
-realnosc,
- sztuka,
- uwidacznieanie sensu dla którego kk powstalo
- i wiel innych rzeczy
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
dziekuje za odpowiedz i mam jezscze jedno pytanie czy w krakowie jest inny kk oprocz pana Drewniaka bo nie slyszalem.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin

dziekuje za odpowiedz i mam jezscze jedno pytanie czy w krakowie jest inny kk oprocz pana Drewniaka bo nie slyszalem.


A czyzby ten pan robil za czarodzieja jest inny klub KK i to prowadzony przez 3 i 2 dany.
A poza tym to w tym miescie KK jest najslabszym klubem karate pod egida tego pana :(
A cze,mu to nich napisza inni ...............
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin

Nie wiem w czym masz problem najpier Ty nie odpisujesz na pytania ,a nastepnie smiesz zadac odpowiedz na swoje bzdety.


Karateka1 ja ci odpisuje na wszystkie pytanie lub wskazuje ci zrodło odpowiedzi.Wybacz ,ale nie jestescie swieci i pytania kazdy moze zadawac ... i mysle ze nie sa to bzdety jak to okresliłes ,tylko fundamentale sprawy dla oficjalnej działalnosci jakiejkolwiek organizacji.Pytanie o BC i CR jest jak najbardziej uzasadnionym pytaniem ,chodzi przeciez o przedstawiciela oficjalnego w danym kraju. Chyba nie musze ci mowic jakie maja uprawnienia i kogo bezposrednio reprzentuja...jezeli ktos jest BC lub CR [oficjalnym przedstawicielem] stylu czy organizacji to raczej powinno to byc napisane na oficjalnej stronie.A pytanie nie wzieły sie z nikad...przeczytałem i przeanalizowałem uwaznie to co sie znajduje na waszej stronie i dlatego mam pewne watpliwosci o ktorych wyzej pisaełm.
I dlatego ponawiam swoje pytanie: czy przynalezycie oficjalnie do organizacji shihan Royamy; czy te nominacje dopiero w Tucholi zapadna ?Poprosze o wyjasnienia.



Tylko tepy leb nie wie kto jest szefem KK-Kan


Przesadzasz i to bardzo, zadaj to pytanie ludziom nie zwiazanym z Kyokuhinem ...zobaczysz ile wg ciebie bedzie tepych łbów.Mam nadzieje ze Moderatorzy wyciagna konsekwencje ...

nr KRS prosze 0000021354-


No widzisz, ty uwiarygodniłes istnienie Krsem, ja ci podałem zarzad Federacji- organ ustawowy ... a jezlei to ci nie wystarcza to skontaktuj sie z kims z zarzadu.

i przestaniesz robic ludzia wody z mózgu bo ja jako trenujacy nie mam takich problemów jak TY :P


Jezeli ktos tu robi wode z mozgu ludziom, wprowadza ich w bład i szuka sensacji, to niestety ,ale ta osoba jestes TY - a dlaczego :

gosciu prowadzi organizacje bez rejestracji i uprawnien instruktorskich

To tez juz wyjasniałem .

Pozdrawiam!!
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
Kamikaze , własnie jezeli chodzi o strategie to jak najbardziej sie zgadzam ,ze dotyczy przyszłosci , i to walsnie macie napsiane w Strategii Rozwoju... ja sie zapytałem jaka jest wiec terazniejszosc K-kan.


Cooler w 1994 roku nie było mistrzostw swiata , były w 1995 i pwewnie ci chodzi o walke Yamaki vs Kurosawa , z tym ,ze tam nie było yoko geri jodan, tylko mae geri jodan
I tak prawde mowiac nie spotkałem sie z yoko geri jodan na zawodach jakiejkolwiek organizacji.

Zapas ,w Polsce masz:
IKOK Mstsui , Matsushima,KyokushinKan, IFK, ShinKyokushin, a na swiecie masz tego znacznei wiecej - tyle ilu BC mianował Sosai Oyama.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
dziekuje maniak jestem wdzieczny a co do odpowiedzi karateki to dzieki ale nie sledze rozwoju kk bo go nie trenuje akurat znam pana drewniaka z opowiesci bo wiekszosc ludzi zaczynalo u niego cwiczyc przynajmniej tych ktorych ja znam a zapytalem z ciekawosci :twisted:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
a co do 2i 3 dana to chodzi ci o klub master pana bierowca jeszcze niedawno to byl klub oyama karate no ale coz czasy sie zmieniaja lepsze warunki i dobrze :twisted:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
Trzy lata temu wymieneni sensei odeszli z Oyama karate nie mogac patrzec jak z karate robia Dzon binzes i co raz gorsi dostaja shodan i wiecej :cry:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
Odnosnie yoko geri jodan!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (KK) z KO. Jak widac na zawodach jednak to kopniecie wystepuje.
Ok 10mb, wmv.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
Miodzio :)
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasady Kyokushin
Liczmistrz............
Dokładnie o ten filmik mi chodziło :];];]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024