Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Policje a w szczegolnosci AT powninni stanowic zawodowcy.
Ludzie ktorzy psychicznie i fizycznie sa w stanie sprostac swojej pracy.
Wiec czemu usuwac takie osoby, spelniajace te warunki ???.
To jest chore. Kazdy ma prawo do robienia tego co chce w wolnym czasie, o ile to nie jest w brew prawa, nawet policjant.
Temil do pracy.

PS: Lepiej zeby to policja wzbudzala respekt niz dresik na rogu.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
He he... Dwa sprostowania. Mc' Cathy jest sędzią od drugiej edycji. :wink: A respekt i szacunek to to samo. :wink: Dobra... Teraz właściwa część posta... W osłupienie mnie wprowadzają takie śmieszne incydenty. Ludzie, którzy mieli by problemy, jak to ujął redaktor Budokanu, z odróżnieniem któregoś ze styli Karate od Judo zajmują się komentowaniem tak złożonych imprez jak full conatct' owe MMA. Ech... Już raz była taka poważna awantura, przy filmie Klatka. Grupa zawodników z trójmiasta straciła miejsce do treningów. :X Tu mamy ten sam przypadek. Tutaj także porównano zawody Vale Tudo do kiboli co mnie ogromnie wpieniło. Matin, masz rację... Nawet taakie grożenie, czy wykonanie kary na reporterach- debilach by nic nie dało, bo by nam zszargało już zupełnie opinię. Musimy im pokazać, że ludzie, którzy trenują są inteligętni( nie zawsze, no ale). Podziwiam Temika i zakładam, że tak jak sumiennie przykłada się do treningów, tak również sumiennie wypełnia obowiązki w policji. To duma mieć takiego policjanta pod sobą, a jak pan komendant tego nie dostrzega to widocznie sie nie nadaje na komendanta. Komendantem powinna być osoba, która zna taki zawód od podszewki, czyli od czyściciela chodników. :wink: Heh... Zresztą w Polsce to jak w III Rzeszy. Wszyscy na najważniejszych stanowiskach w państwie nie mają o tym pojęcia o tym co reprezentują. Niestety nie pamietam konkretnych przykładów z Niemiec nazistowskich, bym musiał zanurzyć się w książkach... :P Irytuje mnie debilne społeczeństwo polskie, które nie działa skutecznie żeby to zmienić, tylko gryzie jeszcze innych. Ale bądźmy dobrej myśli. :wink: :-)
  • 0

budo_majster2003
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Pozbawiac stanowiska policjanta z takiego powodu to jest najzwyklejsza glupota.
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Na gali bylismy w skladzie:
- pracownik firmy doradztwa finansowego
- dwoch studentow
- farmaceuta (ja)

wszyscy czterej czlonkowie sekcji sztuk walki. Nie wiem, czy kwalifikujemy sie do okreslenia jako "polswiatek", wydaje mi sie ze nie, chociaz dziennikarz expressu ilustrowanego ma inny poglad na te sprawe. Razem z nami przyjechalo duzo innych osob zainteresowanych sztukami walki. Byla grupka osob bez karkow, ale poza tym wiekszosc stanowili normalni ludzie, zafascynowani SPORTEM, jakim sa zawody NHB. Jak rozwiniety jest to na zachodzie i w japonii sport zapraszam na strony
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Dolaczam sie do glosow zbulwersowanych decyzja o jak najszybszym usunieciu Temila ze sluzby. Policjanci powinni byc zachecani do samodoskonalenia w kierunku sprawnosci fizycznej i psychicznej, a nie ganieni za nia. Prosilbym bardzo, zeby pan Komendant zastanowil sie, czy nie jest warto miec sprawnych fizycznie i sprawdzonych policjantow.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Boks, kick boxing, K-1, zapasy, jiu-jitsu,judo... to wszystko jest tolerowane, a dlaczego to wszytko objęte jedną klamrą vale tudo nie??? Panie komendancie - wielu juz bezmyslnie uleglo presji prasy.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
To jeśli chcemy autentycznie pomóc facetowi, podajcie jakieś namiary, mail naprzykład. I niech komendant dostanie 1000 kulturalnych, wyjaśniających, podpisanych maili od miłośników MMA. Albo niech zwróci się do niego przedstawicielstwo budo. Co jak co ale na tym forum jest chyba wystarczająco dużo ludzi mających autorytet w MA. My tutaj razem mamy dość sił by facetowi pomóc.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!

..... Co jak co ale na tym forum jest chyba wystarczająco dużo ludzi mających autorytet w MA. My tutaj razem mamy dość sił by facetowi pomóc.

Hmm...kto służył ten wie jakie "autorytety" uznają przełożeni... :( ... A ..pozdro.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!

To jeśli chcemy autentycznie pomóc facetowi, podajcie jakieś namiary, mail naprzykład. I niech komendant dostanie 1000 kulturalnych, wyjaśniających, podpisanych maili od miłośników MMA. Albo niech zwróci się do niego przedstawicielstwo budo. Co jak co ale na tym forum jest chyba wystarczająco dużo ludzi mających autorytet w MA. My tutaj razem mamy dość sił by facetowi pomóc.


Na kazdego maila jaki zostanie wyslany bedzie przypadac 10 z serii:
Zajebie ciebie,
Temil naszym krolem,
nie lubie truskawek,
spie***,
G*wno wiesz ... ,
Aaarka Pany!
Itd Itp.
To nie czcza gadka. Pamietam dobrze co Laskowski dostawal od userow Vortalu. No comment. Maila nie podawac. Petycje pisac.

Tylko czemu Temil sie dziwi ze chca go wylac skoro nie od wczoraj synonim Vale Tudo w Polsce tak silnie promowany to wlasnie:
- brak regol (a taki jeden co promuje VT w Polsce tak sie wypowiadal w mediach)
- walka w klatce
Do tego dolozyly sie media promujac VT na:
- walki poziemne, dla pieniedzy
- absolutna nielegalnosc
- aktywny udzial osob z pol swiadka
- liczne przypadki okaleczenia i zgony.
- startujacy to kryminalisci nafaszerowani wyciagiem z mozgu goryla itp.


No sory panowie i panie. Kto tu jest winny? Komendant chcacy chronic dobre imie policji czy Temil ktory w tych zawodach bierze udzial? A czy moze gazeta ktora nie wybija sie przed szereg i pisze kolejna kompilacje tego co o VT w Polsce powszechnie wiadomo?
Temil to ofiara kampanii reklamowej VT w Polsce za co wszystkim "promotorom" tego sportu serdecznie: dziekuje.
Jeden policjant odejdzie ze sluzby a wizerunek VT pozostanie nadal taki jaki jest,
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
W zasadzie wszystko co trzeba chyba już powiedziano. Ja dołączam się do głosów wspierających Temila. Mam jednak wrażenie , że w pierwszej kolejności powinniśmy "edukować" media a nie pana komendanta, choćnie ulega wątpliwości, że decyzja o wydaleniu ze służby (miejmy nadzieje, że taka nie zapadnie) jest absurdalna.
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Ja tez jestem za tym zeby Temil nie wywalac Temila.
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Hast, niestety zgadzam się z tobą co do tego, że Temil jest niejako ofiarą własnej promocji Vale Tudo. Co niezmienia faktu fatalnej decyzji Komendanta.
Wydaje się, że u nas mozliwe jest realizowanie takich widowisk na ringu pod hasłem MMA lub Full Contact JJ.

Pozdrawiam
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
za duzo tego zeby przeczytac,

Napisz w 2 zdaniach co mamy zrobic- to zrobimy :-)
Jest gdzies formularz?
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
A ja sie tak zastanawiam troche to moze teoria spiskowa dziejow ale czy np. komendatnt nie jest tradycjonalista co borni swojego status quo??

A moze z drugie jstrony po porstu ulegl artykule w prasie przedstawiajacy MMA w sposob niekorzystny.

Tak czy siak poki nie bedzie rzecznika MMA, ktory by sie zajlol walka z tego typu oczernianiem osob trenujacych MMA i bioracych udzial w zawodach MMA to tak ciagle bedzie, choc dotychczasowy spsob promocji vale tudo ( nie mowie o MMA ale o vale tudo - chodzi o nazwe ) jest temu winien.

A kolega policjant to zamiast petycji powinien juz byc w Inspekcji pracy i z nimi rozmawiac... a oni nie lubia zwalniania.........
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!

Sprawa wyglada tak!! Za Temilem wstawily sie jak jeden mąż :wszyscy koledzy z pracy ,ktorzy wystosowali petycje do Komendanta Wojewodzkiego aby nie wydalal go ze sluzby jak rowniez Niezalezny Zwiazek Zawodowy Policjantow zrobi wszystko by mu pomoc, jednoglosnie stwierdzilismy,ze starty w formule vale tudo sa takimi samymi startami jak w innych sztukach walki!.Wszyscy jestesmy za tym,ze jezeli nie zlamal prawa i nie naruszyl regulaminu sluzbowego (co zostalo skrupulatnie sprawdzone) to pan Komendant nie powinien podejmowac takiej decyzji.I teraz jest prosba do Was:Czesto ludzie potrzebuja pomocy od policji natomiast dzisiaj policjant ,Temil potrzebuje waszej pomocy.Wpisujcie sie w tym poscie na znak poparcia dla tego co robi Temil (starty w formule vale tudo) i ja to wydrukuje.W poniedzialek przekazemy Wasze opinie jako "glos spoleczenstwa" na biurko Pana Komendanta!


Poradz koledze wyprawe do Inspekcji pracy i sadu pracy. Inacej zabawa bedzie sie ciagnac... oni naprawde szybko i skutecznie dzialaja ( to szok ale tak jest )
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Uważam że wypowiedzi na forum w 90% anonimowe nie za bardzo pomogą Temilowi. Ale jeśli nie spróbujemy to na pewno nic nie pomożemy.

Dlatego:
UWAŻAM ŻE DECYZJA PANA KOMENDANTA POLICJI O ROZWIAZANIU STOSUNKU SŁUZBOWGO Z p. TEMISTOKLESEM JEST DECYZJĄ BŁĘDNĄ PONIEWAŻ ZOSTAŁA PODJĘTA NA PODSTAWIE NIEPRAWDZIWYCH I WYPACZONYCH INFORMACJI PODANYCH W łÓDZKIM EXPRESIE.
ARTYKÓŁ BYŁ EWIDENTNYM PRZEKŁAMANIEM. SAM RÓWNIEŻ BYŁEM NA "GALI WOLNEJ WALKI" W BEŁCHATOWIE ZE ZNAJOMYMI, WIĘC TREŚĆ ARTYKÓŁU, KTÓRY KWALIFIKUJE MNIE I MOICH PRZYJACIÓŁ (JAK I WSZYSTKICH KTÓRZY TAM BYLI) DO GRUPY "PÓŁŚWIADKA" LUB "KRÓTKO OSTRZYŻONYCH MOCNO ZBUDOWANYCH AMATORÓW MOCNYCH WRAŻEŃ" DOTYCZY RÓWNIEŻ OSOBIŚCIE MNIE.

UWAŻAM, ŻE IMPREZA BYŁA ZORGANIZOWANA NA WYSOKIM POZIOMIE I BYŁA DOSKONALE ZABEZPIECZONA POD WZGLĘDEM TECHNICZNYM I MEDYCZNYM. NAD BEZPIECZENSTWEM OGLADAJACYCH CZUWALI PRACOWNICY OCHRONY DYSKOTEKI A NAD BEZPIECZENSTWEM WALCZACYCH - SEDZIOWIE I LEKARZ.
ARTYKÓŁ BYŁ TENDENCYJNY I NIE RELACJONOWAŁ I OPISYWAŁ RZECZYWISTOŚCI TYLKO MIAŁ WZBUDZIĆ SENSACJE - I W TAKI SPOSÓB ZOSTAŁ PRZEDSTAWIONY - JAK SCENARIUSZ FILMOWY

UWAŻAM, ŻE PAN KOMENDANT ULEGŁ PRESJI WYWIERANEJ PRZEZ EXPRESS (NA SZCZEŚCIE OSAMOTNIONY W SWOJEJ NAGONCE NA ZAWODY VALE TUDO) I WYBRAŁ NAJŁATWIEJSZĄ DROGĘ ABY POZBYĆ SIE "PROBLEMU" A NIE STARA SIĘ DOCIEC PRAWDY

DLATEGO CHCIAŁBYM WYRAZIĆ SWOJE GORĄCE POPARCIE DLA SPRAWY TEMILA I JESTEM GOTOWY POMÓC W JEGO SPRAWIE NIE TYLKO TYM POSTEM ALE I W KAŻDY INNY SPOSÓB.

POZDRAWIAM
WOJCIECH MAJTCZAK
(ŁÓDŹ)
TEL KONTAKTOWY: 600-292-356
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
nie wiem kiedy panowie z prasy przestana wykorzystywac wolna walke jako zrodlo taniej sensacji. to co wyczynia prasa w Polsce i na swiecie to nie jest juz wolnosc ale zachacza o anarchie.

nie widze nic zlego w tym ze pan Temistolkes startuje i walczy i nie wydaje mi sie by bylo to w sprzecznosci z etyka zawodu policjanta. jest to zwykla nagonka prasowa i wykorzystywanie naiwnosci i niewiedzy ludzi.

jezeli mozecie troche przyblizyc sylwetke tego pana to bylbym wdzieczny.

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_kachi
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Chyba się cholera, trochę spóźniłem ale dopiero przed chwilą wróciłem do Łodzi, i zdębiałem czytając o kolejnych nonsensach naszego polskiego światka. Dlatego tak czy inaczej, również podpisuję się pod petycją w sprawie pana Temistolkesa.
Niestety zbyt często się zdarza, że dziennikarze w swych artykułach coraz częsciej opierają się na włąsnych wyobrażeniach (przeważnie błędnych), niż na faktach. Szkoda tylko, że w tym wypadku oprócz udowodnienia własnej ignorancji, czynią jeszcze krzywdę facetowi, który odwala kawał dobrej sportowej roboty.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Decyzję Pana Komendanta uważam za, delikatnie mówiąc, dziwną. Jako lekarz i żołnierz zawodowy oświadczam, że włos mi się jeży na głowie na myśl o tym, iż w miejscach, gdzie nacisk na sprawność i skuteczność powinien być faktycznie największy, podejmuje się kroki zmierzające do zniechęcenia ludzi do samodoskonalenia i treningu. Panie Komendancie, wojsko i policja to nie Armia Zbawienia, ani Polska Akcja Humanitarna! My mamy być groźni, bo takie nasze zasmarkane zadanie. Z kwiatkiem w lufie wyglądać będziemy co najmniej śmiesznie.


kpt. lek. Tomasz Listowski
  • 0

budo_weer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
to gdzie można dostać ten mózg goryla?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Pomóżmy Temilowi jako zawodnikowi formuly vale tudo!
Szanowny panie komendancie. ZAwody w formule Vale Tudo są dużo bezpieczniejsze dla zawodników niż boks. Zawodnicy z biegiem lat niegłupieją od ciągłych uderzeń w głowe a do tego walka w parterze która jest nieodłącznym elementem vale tudo wymusza sporej dozy myślenia. Tak więc człowiek którego pan chce wyrzucic z pracy przez artykół jakiś kretyńskich dziennikarzy to człowiek skuteczny jako policjant właśnie dzięki swoim umiejętnością. Robi pan błąd.

Kordian Zadrożny
informatyk
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024