Skocz do zawartości


Zdjęcie

microtools swisstech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_juga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

microtools swisstech
Pozdrawiam,
czy możecie podpowiedzieć, który z nich jest najbardziej przydatny w codziennym użytkowaniu. Obecnie i Alert i Military mają pełny komplet, a i ceny są przyzwoite.
Dziekuję za opinie.


juga
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Dołączona grafika

ten mam i polecam - czarny ze stali narzędziwej
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Też mam taki od 2 lat. Praktycznie się z nim nie rozstaję, przydał się dziesiątki razy, doskonałe uzupełnienie foldera EDC. Naprawdę polecam!
  • 0

budo_lucos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Ja natomiast miałem Utility Key, pisze miałem, ponieważ się rozwalił.
Bardzo fajna rzecz, ale raczej do delikatnej pracy, chociaż teraz wciąż sie zastanawiam czy sobie jeszcze jednego nie kupić - bardzo przypadł mi do gustu i perfekcyjnie sie kamufluje w kluczach, czego np. nie można powiedziec o folderze :wink:
  • 0

budo_evendim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Swiss Tech Micro-Technician - bardzo fajne i przydatne narzedzie. Szczegolnie wersja Plus z malymi srubokretami jest godna polecenia. Jedyny problem jaki ja ma to, ze po prawie roku uzytkowania ramiona maja minimalne luzy i same sie otwieraja (obracaja) przez co nie moge go juz nosic zamknietego przyczepionego do kluczy. Po prostu boje sie ze sie odepnie i go zgubie. BTW - ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic?

pozdrawiam
ms
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
To ja się przyłączę, też mam ten ze zdjęcia, po 3/4 roku małe luzy są, ale codziennie noszę przy kluczach... Niezmiernie przydatne, dziesiątki razy, święta prawda.... I zawsze przy mnie ze względu na maleńkie rozmiary.
Do jakości się nie mogę przyczepiś, pocieniłem tylko 'ostrze' w małym śrubokręciku coby mi do okularów pasował 8) Przecinak tnie nawet niezłe gwoździki i nadaje sie tez nawet do papieru czy tkaniny......

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech

Jedyny problem jaki ja ma to, ze po prawie roku uzytkowania ramiona maja minimalne luzy i same sie otwieraja (obracaja) przez co nie moge go juz nosic zamknietego przyczepionego do kluczy. Po prostu boje sie ze sie odepnie i go zgubie. BTW - ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic?


no co Ty,żartujesz?
przecież to nity - trzeba klepnąć z wyczuciem i po sprawie [na jakiś czas]

też mam - fajna rzecz [i kluczyk i kombinerki] tylko w kombinerkach mały krzyżak i mały płaski mam niedorobione, a kluczykiem już się kilka razy zaciąłem przy używaniu dużego płaskiego
  • 0

budo_evendim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech

no co Ty,żartujesz?
przecież to nity - trzeba klepnąć z wyczuciem i po sprawie [na jakiś czas]


fakt. ze tez o tym nie pomyslalem :oops: . Poklepalem i teraz jest ok. Dzieki bardzo.

pozdrawiam
ms
  • 0

budo_swiat nozy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
W tym roku Gerber wprowadził dwa bardzo fajne modele microtool`i:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Ja mam scyzor swiss'a. Sluzy mi juz kilka dobrych lat. Przezyl ju miedzy innymi wpasek z 3 albo 4 pietra na beton. Po tylu latach zepsula sie tylko sprezyna w nozyczkach ale dalej ich mozna z powodzeniem uzywac ;) Jakosciowo wyroby tej firmy sa imho naprawde dobre. Polecam.
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Ja mialem leathermana micre...
Nie wiem jak tam z tymi microtoolami,ale mi micra jakos nie zabardzo pasowala-malo przydatnych funkcjii.
Nozyk tepil sie szybciej niz go potrafilem naostrzyc,a przez to ze to chisel,to nawet ostry cial badziewnie.Pilnik-nie wiem nie uzywalem(no moze tego zakrzywionego szpikulca zeby sobie syf spod paznokcia wyjac :wink: ).Otwieracz do kapsli-dosc nie typowy i nie wygodny ale spelnial swoje zadanie.Srubokrety-plaskiego i malego plaskiego uzywalem rzadko,ale za to tne "krzyzakowy" sie do czegos przydawal.
No i najwiecej pracy widzialy nozyczki,ale byla to raczej lekka praca w stylu ciecie paznokci bo gdy zabralem sie za blache juz po kilku minutach mialy lekkie luzy.
W sumie to bardziej taki podreczny zestaw manicure niz jakies konkretne narzedzie. :wink:
Aha-co sie z nia stalo?Zgubilem razem z kluczami :)
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech
Hyh sorry za takie postowanie ale zapomnialem powiedziec ze mam tez karte Toollogic'a-zapomnialem o niej napisac bo wogole nie ma o czym.Praktycznie nigdy jej nie uzywam.Ostrze tepi sie niesamowicie szybko nawet tnac miekki material.Wyakalaczka i penseta do niczego.Otwieracz do konserw?Juz lepiej sobie stepic folderka niz otwierac tym gownem-Otwieranie grozi rozcieciem sobie palca o "sprytnie" umieszczony srubokret,a nawet jak sie owinie go jakims materialem palce bola jak cholera.Ale przynajmniej mam kompas-chociaz tez nie jestem w 100% pewien ze on wogole dziala.A lupa spisuje sie bardzo dobrze tyle ze jest bardzo mala...Czyli podsumowujac-badziew,tandeta nie kupujcie chyba ze ktos wam sprzeda nowego za 40zl(dlatego go kupilem :) )
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtools swisstech

Aha-co sie z nia stalo?Zgubilem razem z kluczami :)

bardzo sprytne zagranie, umyslnie tez bym nie wywalil (nawet slabego) microtoola :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024