Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czuć sie bezpiecznym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym

Takie noszenie noża to też ryzyko-przyjdzie trzech, ty nie będziesz chciał ich ciąć, oni będą szukać w twoich kieszeniach znajdą nóż i ..................


Noszę przy sobie nie tylko nóż, ale również pewne narzędzia, którymi można doskonale stopniować obronę. :evil: Wątpię, żeby w sytuacji podbramkowej pozostałych 2 :) chciało kontynuować rozmowę.

A poza tym, żeby mnie przeszukać, tych 3 musiałoby najpierw mnie dopaść, a postarałbym im to maksymalnie utrudnić :)

pozdrawiam,
DomR
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
pomijając juz sam fakt ze trzeba być nieźle zdesperowanym zeby chodzic po mieście z mieczem to czy nie uwazacie tego za "zdziebko niepraktyczne" :) ?

że niby jak?? mialbym caly rok w prochowcach i plaszczach chodzić ?? a co z najnormalniejsza w swiecie wygodą ??

czasem sobie mysle ze niektorzy troche przesadzają z ilością sprzętu ktory przy sobie noszą przy czym nalezy pokreslić slowo czasem bo rozumiem ze niektorzy mieli w zyciu(na ulicy) naprawde powanze problemy i dla poczucia bezpieczenstwa niech noszą co chcą w koncu z punktu widzenia psychologii to "potrzeba bezpieczeństwa" jest najważniejszą z ludzkich potrzeb zaraz po fiziologicznych jedzenie spanie i takie tam... :P .

w każdym razie zmierzając do finaly mojego posta: Ja chyba nie moglbym nosić calego tego sprzetu typu palki teleskopowe, noze, gazy....katany :) mysle ze moglbym sie z tym wszstkim na sobie zle czuc no i oczywiscie wymagalo by to odemnie zmiany stylu ubierania z normalnego (patrz czasem krotkie spodenki w lato w wolnych chwilach) na jakiś tajniacki coby wszystko w fałdach pochować :) .

mozecie mowić ze sobie beztrosko chasam ale mnie wystarczą dobre wygodne buty i nie krepujacy ubior zeby sie dobrze czuć :) (jak bedzie przewaga liczebna to pewnie nawet caly ten arsenal by mi nie pomogl a tak przynajmniej szybko biegam :) a z malymi ilosciami przeciwnikow to mysle ze przecietny czlonek budo forum napewno poradzi sobie w koncu wiekszosc z nas cos cwiczy.

a wy jak godzicie caly ten zawalajacy kieszenie czesto nie wygodny sprzet z normalnym wygodnym ubiorem??

pozdro
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Test ustawy omawiany przeze mnie jest aktualny.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Tak sobie poczytałem ... brakowało mi na końcu opowieści "i obudziłem się zlany zimnym potem".

A jak ktoś wierzy że to prawda, to specjalnie dla niego komentarz: trzeba być pieprzonym kretynem, żeby snuć się godzinami po nieprzyjemnej okolicy tylko po to, żeby ktoś się przyp***dolił, i zobaczyć czy przestaszy się katany.
Następnym razem ktoś rzuci koszem na śmieci... a potem będzie taki wp***dol, że co się stało dotrze do Was koło siedemdziesiątego roku życia. Albo odejdzie dziesięć metrów, odwróci się i po prostu zastrzeli.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Z kataną po najgorszych osiedlach się szwendać??? Naoglądaliście się za dużo "Blade'a"??? Wg. mnie jesteście niepoważni 8O !
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
No faktycznie, trąca żółwiami ninja... :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Bajeczka dla przedszkolaków od początku do końca moim zdaniem...
Posłuchaj mądrych ludzi i nie próbuj stosować swoich fantazji w życiu. Bo sie szybko skończy a jest tylko jedno...
  • 0

budo_triceps
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce pod Bodzentynem

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym

Po drugie - Tricpes po prostu świetna historia choć wątpię w jej prawdziwość.

Przepraszam bardzo! Że niby ja? :evil:
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
ripley takie bajeczki to zamieszczaj na forach bravo i dziewczyna no i dosc niedawno osmieszanej ekhmm omawianej nastolatki (czy jakos tak) tak znajda sie ludzie ktorzy uznaja cie za guru i wielkiego madafaka i bedziesz mogl z nimi pogadac jak to uzywajac naginaty rozjebales 20 lebkow pod swoim blokiem

A co do twojego 2 postu: to co chcesz lazic po ulicy z katana warta 20 tysiakow?Jezeli jestes taki bogaty to juz moze lepiej wynajmij ochroniazra ktory bedzie za toba podazal?
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Dobrze, że jeszcze z kosą postawioną na sztorc albo z bojowym cepem nie latacie po ulicach :) bo to się już trochę śmieszne robi.
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
.Ja tak jak gdzieś wcześniej napisałem biegam raz na jakiś czas z mieczem po cmentarzach. I zdarza mi się też czasami przejść kawałek po mieście z mieczem na plecach jak wracam z treningu.

Ale żeby szukać zadymy na osiedlu????
  • 0

budo_|wojtek|
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mielec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Może od razu jakiś karabin :) . Jego tez napewno by sie przestraszyli :twisted:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Riplej chyba normalnie proboje obrazic wszystkich szanujacych sie miecznikow i innych ludzi walczacych biala bronia ;) . Ja jak wracalem z treningu to nosilem wlocznie zawinieta w koc zeby sie nie rzucala w oczy a szukanie zaczepki byloby po prostu kretynskie - zachowaliscie sie jak male dzieci, podniecone faktem posiadania broni. Mam nadzieje ze kiedys ktos nauczy was moresu i tak wyplazuje po rzyci ze nie bedziecie mogli siedziec przez tydzien :twisted:
Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym

Boże... durniejszej historyjki nie słyszałem od dawna...

Pewnie potem koleś jeszcze powiedział: There can be only one! :lol:

Co za bajkopisarz... :) :)

bajkopisarz?bracia Grrimm razem wzięci wymiekaja nawetz e wsparciem Andersena :)
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym

....Pewnie potem koleś jeszcze powiedział: There can be only one! :lol:

co sie czepiasz :)
oczywiscie ze zostanie tylko jeden , :evil:
:)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym



....Pewnie potem koleś jeszcze powiedział: There can be only one! :lol:

co sie czepiasz :)
oczywiscie ze zostanie tylko jeden , :evil:
:)

Last man standing? :)
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym

Ja po prostu nie przepadam za represyjnym aparatem który sieje terror wśród młodzieży.


Jaki, kurde, aparat represyjny? Człowieku, gdyby nie ten "aparat", to byś się bał ruszyć z mieszkania, a ulice wyglądałyby jak w filmach z Mad Maxem!


a nie wyglądają ?? :twisted:
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Nie. Jeszcze nie.
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czuć sie bezpiecznym
Moj instruktor jest z policji. Bardzo dobry czlowiek, lubie go i szanuje jego osobe :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024