Skocz do zawartości


Zdjęcie

Theuns Prinsloo na dzień dobry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
Nie ma się co załamywać... nie wiem ile kosztuje standardowo w USA, ale Theuns miał tego trochę ze sobą na Blade Show. A ponieważ wracał do Afryki i chyba mu zależało aby sprzedać co się da to końcowo ostatniego dnia kupiłem dwia takie po $95 za sztukę! Naprawdę świetny deal, szczególnie iż standardowo robi je ze stali Sandvik-cośtam, ale na BS miał je zrobione ze stali BG-42! Aha, pochewka jest ze skóry bawoła więc wilgoć jej nie straszna. Theuns robi głównie piękne folderki "garniturowe" w garnicach $700-$1200 co jest niezłą ceną za to co sie dostaje. Sensowna cena to duża zaleta makerów mieszkających w Afryce Południowej. Na marginesie, tą drugą sztukę dostał mój dobry kumpel, co wybył do USA z pół roku temu. Kiedyś sporo razem spiningowaliśmy... teraz chociaż możemy po wyprawie sprawić pstrągi takim samym narzędziem 8)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
Poniżej $100 8O

To Ci powiem, że mnie podłamałeś bardziej, niż gdybyś powiedział że kosztował $1000 :?

AdamD
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
To są prawa rządzące prawie każdym Knife Show. Jeśli coś nie znika ze stołów w ciągu pierwszych kilku godzin (lub minut! jak choćby nozyki Toma Mayo czy customy Rinaldiego czy Stridera) lub nie ma etykietki SOLD to się czeka do ostatniej chwili... czasem można mieć pecha, ale czasem sie opłaca 8)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
Jak na naszym bazarze :wink:

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry

Poniżej $100 8O

To Ci powiem, że mnie podłamałeś bardziej, niż gdybyś powiedział że kosztował $1000 :?


Mnie teeeeż :(
Nosz kuna, myślałem, ze on rzuci jakąś abstrakcyjną kwotą :(
A nożyk jest prze-śli-czny. Piter, jakbyś się chciał pozbyć, to ja się ustawiam w kolejce.

K.
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
a może jakiś kontakt. Wydaje mi się że do 150US znalazło by sie troche ludzi w Polsce co by wzieło taki nożyk.
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
Kwota wywołała u mnie opad szczęki... Jeżeli takich "okazji" :wink: jest, jak piszesz, więcej na Blade Show, to warto się zastanowić, cz w przyszłym roku nie sprzedać samochodu i nie wrócić z BS z kontenerem nowych zabawek... :twisted:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
Niestety aż tak dobrze to nie jest... do tego stopnia, że w przypadku niektórych makerów trzeba albo zamówić i tak sporo wcześniej albo organizowana jest loteria. Jak padnie na ciebie, to możesz wybrać który nóż kupujesz. A w przypadku reszty bywa różnie... jakby było tych okazji więcej, to bym pewnie coś miał jeszcze ze sobą. Niestety, sporo jest też osób, któych noże są, co tu dużo mówić, do dupy. Trzeba zasięgnąć języka, pokombinować, popytać... i trafić właśnie takowego Prinsloo :)
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Theuns Prinsloo na dzień dobry
Faktycznie sliczny ten satin finish ....chcialbym z takim nozem pojechac nad jezioro Wiktorii...rybki polowic ...tylko ta raczka mi nie pasi :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024