Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paralizatory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Paralizatory
Co o tym sądzicie? Skuteczne?

Ktos wypróbował?

Może mamy na forum jakąś ofiare paralizatora? :)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Nikt nic nie wie? 8O
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Gdzies juz było na ten temat...
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
jak dlamnie nieskuteczne, nie używałem ale nie wiem czy skutek by odniosło uzycie go , powiedzmy, przez warstwę ciuchów. poza trym są duże i nieporęczne, no i jakies takie inne. to znaczy, inne niz wszystko inne, haha
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Z tego co sie orientowalem to neizbyt to skutweczne ... po pierwsze te dostepne do uzytku cywilnego maja ograniczona moc i przez to by doprowadzic do zemdlenia przeciwnika trzeba to przy nim iles tam sekund przytrzymac ... Do tego dobycie w sumie sporawego paralizatora moze trocvhe potrwac, a i ukrycie go nie bedzie takie latwe ... DFuzym plusem jest to, ze teraz w prawie kazdym paralizatorze jest miotacz gazu ... Wiec nie jestesmy bezbronni do czasu bliskiego kontaktu ...

Ciekawe sa batony polaczone z paralizatorem ... Daja nam mozliwosci zwyklego batona plus impuls szokowy tak jak w paralizatorze :]

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory

Ciekawe sa batony polaczone z paralizatorem ... Daja nam mozliwosci zwyklego batona plus impuls szokowy tak jak w paralizatorze



Cos w stylu batona z Red Faction . Fajowy sprzęt :twisted:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
elektryczny pastuch :)

Osobiscie wątpie w skuteczność paralizatora. Problem w tym, że trzeba sie zbliżyć bezpośrednio do ofiary. Ktoś nie umie walczyć->kupuje paralizator... nie umie walczyc-> ciężko bedzie mu podejsć do kogos
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Ofiary czy napastnika?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
uhh, napastnika oczywiscie :-)
moj blad. bijcie i rznijcie mnie[/list]
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory

uhh, napastnika oczywiscie :-)
moj blad. bijcie i rznijcie mnie[/list]



Kapral nie rób z nas pederastów :twisted:
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Dotychczas nie widziałem batona-paralizatora, którego można by było użyć jak zwykłej twardej pałki, tzn. do uderzania ORAZ porażania prądem... Wszystko, na co udało mi się trafić, to były po prostu plastikowe pałki owinięte drutem przewodzącym impuls elektryczny przeznaczone do DOTYKANIA przeciwnikia, a nie do mocnego uderzenia, po którym najprawdopodobniej rozpadłyby się na kawałki...

Chyba, że o czymś nie wiem. Generalnie teleskop + paralizator w jednym to byłoby TO :)

pozdrawiam,
DomR
  • 0

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Posiadam takie urządzenie kilka lat i twierdzenia typu skuteczność a grube ubranie poprostu jest zbyt śmiałe...nie da się odizolować za pomocą skórzanej kurtki czy czego tam chcesz pacjenta którego tym razisz...dotknięcie i klient jakby oszołoma dostał..iskra przebija wszystko co można na siebie założyć. A skuteczność zastosowania w walce? Jak zawsze zależy od sytuacji..moim zdaniem urządzenie odpowiednio silne przypomina w walce nóż...Tym i tym trzeba dotknąć a shoker z powodzeniem mieści się w kieszeni kurtki. Jest jeszcze jedna sprawa którą warto przedstawić ....zwierzęta panicznie się tego boją nawet duże psy...oczywiście nie mówie tu o atakującym amstafie. Sprawdzałem na dużych psach takie zajście...kilka iskier na próbę żeby piesek widział i możesz do niego podchodzić a on będzie się cofał mimo że już nie iskrzysz......ciekawe? Widziałem kilka razy jak szoker działa i wcale się tym psom nie dziwię...hi hi hi hi
  • 0

budo_borsuk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Te co sa bez pozwolenia nie dzialaja, sprawdzalem kiedys na sobie,lipa!

No dobra: nie dzialaja wystarczajaco skutecznie :) ale lipa tak czy siak.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
mam pytanie z zakresu ...sience fiction więc nie bijcie :wink:

opracowałem taki splot ze moge zrobic bat na kturym na paskach izolatora bedą np. linki miedziane lub stalowe (wzajemnie od siebie izolowane ) wiec mam pytanie czy jesli podłaczyłbym to ustrojstwo do paralizatora(najlepiej władować jego bebechy do rekojesci) to jak myslicie czy to by działało??

tak sobie tylko dywaguje bo nie chce mi się troche wkładac pracy w taki hipotetyczny bat ale za to po obwinieciu mielibysmy kilkadziesiat cm (tak na bidę) pola razącego

jak ktos jest chętny do poeksperymentowania to mozemy pomyslec nad epokowym wynalazkiem;)
  • 0

budo_borsuk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Pomyslales jaki zarabisty prad by w tym musial plynac zeby to jako tako dzialalo?
Zaznaczam ,ze na elektryce sie nie znam wcale ale wez pod uwage ze kontakt z obiektem bedzie ekstremalnie krutki.
  • 0

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
kooniu...To jest realne!!!! A powiem że faktycznie może być przełomowe
taki bacik musiałby być gruby i niezbyt długi by przypominać pałkę i masz urządzenie o którym marzy na forum wielu. Nie wiem jak by to się sprawdzało przy długim prototypie ale jak masz ochotę to daj znać ja ci mój sprzęt wyporzyczę do badań...tylko się nie poraż prądem..

A kolega który lubi próby z wysokim napięciem może się spróbować z moim modelem umarexa.. :)







Któryś z kolegów pisał do mnie na privie ale nie mogę tu odpisać,........... z chęcią podam szczegóły na GG mój numer 170 1426
  • 0

budo_borsuk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Podaj dokladne parametry tego "Umarexa" to ci powiem jak to sie ma do proby :)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
pomyslimy................. :wink:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
Co do skuteczności to chyba zależy od konkretnego urządzenia, znam przypadek kiedy mój kuzyn jednego pijanego delikwenta tak szokeruje i szokeruje a ten patrzy się na niego jak na głupka i mówi: "ty, co ty kurwa robisz?"
Solidne batony-szokery robią w Rosji, np. w Instytucie NII Stali, raczej wierzę w ich skuteczność. Dla wielu młodych użytkowników tego forum, pobitych i/lub ograbionych z komórek, interesującym rozwiązaniem jest szoker o wyglądzie komórki, na zachodzie jedna firma robi, chyba we Francji, 150 kV, solidny że i przypieprzyć można jak kubotanem.
Dla kobiet jest też produkowana tzw. kamizelka elektryczna, podobno skuteczne cholerstwo.
Jak ktoś wie co to jest Taser, to zawiadamiam, że jedna firma w USA pracuje nad jego bezprzewodową wersją o zasięgu kilkudziesięciu metrów, fala robocza zakłócająca fale mózgowe ofiary będzie się tam przemieszczać w kanale zjonizowanego powietrza wytworzonym przez tzw. zielony laser.

Kooniu: a widziałeś takie urządzenie co stosują np. telefoniarze do przeciągania kabla wewnątrz większej rurki? To jest taka elastyczna plecionka z drutu stalowego z czymś tam na końcu i uchwytem. Myślę że by się do czegoś to nadało w ramach Twoich pomysłów :-)


Wosiu
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Paralizatory
taaaak to swietne urządzonko!!!! -Wosiu a pamiętasz mój pierwszy nieudany eksperyment sjambokowy??no to ta plecionka to swietny parasjambok !!!!
cos podobnego planuje ale plecione na izolatorze jednak a nie luzem -może kedys pomysł dojrzeje do realizacji-na razie przesypiam się z nim;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024