Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrona przed nożem?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona przed nożem?

kajtek,
jak dla mnie pas...przeczytaj uwaznie to co napisalem powyzej, potem ogladnij jeszcze raz klip i potem jeszcze raz przeczytaj...i tak do skutku. Jesli nie zrozumiesz to przyjedz do mnie, mam teraz wiele czasu bo jest przerwa wakacyjna w sekcji i wtedy wyjasnie Ci o co biega...

to milo ,ze mnie zapraszasz :D ale jak juz wczeniej napisalem nie dam rady przyjechac.filmik ogladalem 3 razy i uwaznie przeczytalem co napisales......i jesli bedziesz mial checi i mozliwosci to daj linki do clipow w WIEKSZYM ZAKRESIE reklamujace STAB i RED ZONE
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona przed nożem?
ten clip jest jedyny jaki istnieje w sieci...
Poza tym jesli nie masz zamiaru przyjezdzac i sie czegos wiecej na temat STAB dowiedziec to po co Ci wiecej klipow? Nie masz przeciez zamiaru uczyc sie z klipow, i slusznie, bo niczego sie nie nauczysz...
Zeby umiescic cos wiecej musialbym sam to nakrecic a nie bardzo mam na to ochote... :wink:
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona przed nożem?

ten clip jest jedyny jaki istnieje w sieci...
Poza tym jesli nie masz zamiaru przyjezdzac i sie czegos wiecej na temat STAB dowiedziec to po co Ci wiecej klipow? Nie masz przeciez zamiaru uczyc sie z klipow, i slusznie, bo niczego sie nie nauczysz...
Zeby umiescic cos wiecej musialbym sam to nakrecic a nie bardzo mam na to ochote... :wink:

oczywiscie ze sie nie naucze! to zrozumiale! :D ..... jak zaplace to sie naucze! :) ......powinienes jednak cos nakrecic i umiescic! przelam lenistwo i do video-roboty! :) ....... to bedzie dobra reklama!......ludziska lubieją jak na stronkach coś sie dzieje,coś kręci.......a nie same suche teksty! :lol:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona przed nożem?

jak zaplace to sie naucze!

zostawiam to bez komentarza...

to bedzie dobra reklama!......ludziska lubieją jak na stronkach coś sie dzieje,coś kręci.......a nie same suche teksty!

jakosc zajec w moim klubie reklamuje sie sama i nie sadze aby powazni ludzie przedkladali filmiki nad opacowane teksty...To raczej domena "internetowych wojownikow"...

To bylo tyle z mojej strony w tym temacie...
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona przed nożem?
...elementarne, drogi Watsonie :)
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obrona przed nożem?

jak zaplace to sie naucze!

zostawiam to bez komentarza...

to bedzie dobra reklama!......ludziska lubieją jak na stronkach coś sie dzieje,coś kręci.......a nie same suche teksty!

jakosc zajec w moim klubie reklamuje sie sama i nie sadze aby powazni ludzie przedkladali filmiki nad opacowane teksty...To raczej domena "internetowych wojownikow"...
Prawdopodobnie jest tak..... ze jestes jeszcze za krotko w tym "biznesie" aby wiedziec ,ze na potencjalnego odbiorce/klienta(w tym przypadku mnie :D ) twojego towaru( w tym przypadku STAB :D ) wplywa odpowiednia,profesjonalna reklama- czyli informacje o towarze(czyli STAB) ,video prezentacja towaru(czyli STAB) ....a przede wszystkim profesjonalizm w zachecie do skorzystania z bezplatnej,reprezentatywnej i reprezentacyjnej "probki" towaru :D ....a wszystko w uprzejmym "tonie" .......wierz mi,ze to uniwersalne podstawy dobrego funkcjonowania w kazdym biznesie :D .....no coz -ale wszystko przed Toba! :) "jakosc zajec reklamuje sie sama" :) a sumie nie mam nic do Ciebie i dlatego nie skomentuje odpowiednio tego naiwnie buńczucznego oświadczenia :) Zycze sukcesow w pozyskiwaniu nowym klientow!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024