Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minotauro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Minotauro
Zapewne wielu z was ma filmik ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] przedstawiający tego fightera, więc napewno mi pomożecie.
1) Potrzebny mi tytuł pierwszej piosenki. Poprostu jest zawodowa. Kojarzycie napewno, zaraz jak wchodzi na ring i pojawiają się napisy. Tytuł i może jakiś link który pozwoli mi ją pobrać.
2) Walka Mino vs CroCop. Link.
PS. Z góry dziękuje za pomoc.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Minotauro
Gladiator - Barbarian Horde.

M.
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Minotauro
Stary Gladiatora z Crowem nie widziałeś .....:) ??
Obejż koniecznie klimat i batalistyka szok mnie w kinie aż w fotel wcisnęło, w szczególności początkowa scena.......;)
Muzyczke skomponował Hans Zimmerman kawałków na płycie jest chyba ponad 20 mam ja w domciu i zapewniam ze sa tam też inne równie dobre jak ten przewodni motyw, który Ci wpadł w ucho. Pozdro :)
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Minotauro
Widzieliście jakieś inne highlighty Mino oprócz tego z sherdog'a?
Kojarzę, że są jeszcze dwa, ale żadnego w sieci ani na eMulu nie wyśledziłem...
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Minotauro
Blitz spadłeś mi z nieba. Musze z tobą pogadać, ale to już załatwimy na priv 8)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Minotauro
[quote]Muzyczke skomponował Hans Zimmerman[/quote]
Nie wiem czy podales jakies pelne nazwisko czy co. Wiem ze Hans ma na nazwisko Zimmer , i tak sie podpisuje. Pozatym skonponowal on muzyke do wielllluu bardzo znanych filomow. Do dzis zostala mi w uszach muzyka z krola lwa :D . Jeszcze jego stronka -- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [/quote]
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Minotauro
Faktycznbie Hans ma na nazwisko ZIMMER .....na płycie jest dokłądnie 17 kawałków (przed chwilka sprawdziłem ) a nie tak jak pisałem ze ponad 20, no ale "Gladiator" w kinach furore robił trzy latka temu, więc mi sie troche porypało....
Anochi - zciągnij sobie ejszcze HL z Garym Goodrigem, na samym początku, również w nim jest fragment innego kawałka z Gladiatora, fakt że trwa moze z 10 sek. i przerobiny na techno ale są też krzykli szalejącego ludu bodajże w jednej z zuchabarskich twierdz po tym jak Maximus wbrew włąsnej woli rozprawia sie z jakimiś nieszczęśnikami na arenie.
Najlepiej zrobisz jak zamiast patyczkowania sie z muza wypozyczysz sobie ten film koniecznie na DVD, zapewniam ze bedziesz mile zaskoczony jak zobaczysz z jakim klimatem sie te muze je, a zwłąszcza ten kawałek "Barbarian Horde" który jest w HL Mimotauro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024