Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sport Olimpijski=>??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sport Olimpijski=>??
Przed chwilą leciał reportaż o Vale Tudo na Polsacie 2 w programie "To się w Głowie nie mieści" czy jakoś tak :roll: Reporteży byli u Warszawiaków między innymi z Markiem Okińskim przeprowadzili wywiad. Pod koniec mówili że nie długo Vale Tudo może stać się sportem olipmijskim :idea: Coraz więcej jest tych reportaży o Vale Tudo w Tv. Jak myślicie czy to dobrze czy źle że Vale Tudo jest rozpowszechniane :?:
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Coś pokręciłeś, vale tudo sportem olimpijskim, z pewnością nie.
Inna sprawa to submision wresling i o to zapewne chodziło

Pozd
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Olimpijkim na pewno nie bedzie (tylko sporty amatorskie), a to ze coraz wiecej nowych artykulow i reportazy ukazujacych VT w pozytywnym swietle to oczywiscie wielki plus i postep
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Dyscyplina pokazowa na najblizszej olimpiadzie bedzie pankration.
Pod wzgledem przepisow jest to MMA. Zobaczymy czy i jak bedzie to przyjete.
Vale Tudo nie jest sportem wiec nie moze byc obecny na olimpiadzie. Autor tematu widac nie zna podstawowych faktow. :roll:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Dyscyplina pokazowa na najblizszej olimpiadzie bedzie pankration.
Pod wzgledem przepisow jest to MMA. Zobaczymy czy i jak bedzie to przyjete.
Vale Tudo nie jest sportem wiec nie moze byc obecny na olimpiadzie. Autor tematu widac nie zna podstawowych faktow. :roll:


Jak widać kolega nie nauczył się czytac bo tam jest napisane że oni mówili w tym programie a nie JA :!: i mówili że może za 8- 12 lat będzie to sport olimpijski, bo ma dużą popularność :twisted:
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Dyscyplina pokazowa na najblizszej olimpiadzie bedzie pankration.
Pod wzgledem przepisow jest to MMA. Zobaczymy czy i jak bedzie to przyjete.
Vale Tudo nie jest sportem wiec nie moze byc obecny na olimpiadzie. Autor tematu widac nie zna podstawowych faktow. :roll:


Jak widać kolega nie nauczył się czytac bo tam jest napisane że oni mówili w tym programie a nie JA :!: i mówili że może za 8- 12 lat będzie to sport olimpijski, bo ma dużą popularność :twisted:


:twisted: Kolejny durny, niepotrzebny temat :roll:
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Oczywiscie w twoim wykonaniu, wolverine 8)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Jak widać kolega nie nauczył się czytac bo tam jest napisane że oni mówili w tym programie a nie JA :!: i mówili że może za 8- 12 lat będzie to sport olimpijski, bo ma dużą popularność :twisted:


Kolega :?:
Ja szkole podstawowa skonczylem jakis czas temu ...... :roll:
O VT na olimpiadzie byla mowa juz jakis czas temu. Poszukaj w archiwum.
Popularnosc VT ? Zartujesz. W porownaniu do czego ? Curlingu? jedzenia hot dogow na czas? zawodow w piciu piwa?
Sporty z grupy MMA to juz inna piesn. Na arenie sztuk walki coraz bardziej wyroznia sie ten nurt.
Jest 1000 powodow aby takie walki (VT) nie staly sie sportem olimpijskim, a bardzo niewiele za..... :(
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Przede wszystkim - tak jak slusznie napisal Hast- Vale Tudo nie jest sportem,tylko formula turniejow walki tzw. "bez regul".Wiec nie ma w ogole mowy o jakiejkolwiek olimpiadzie.Kolejny blad merytoryczny dziennikarzy,ktorzy czesto pisza o rzeczach,o ktorych nie maja pojecia.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
VT ma takie szanse na olimpiadę, jak nie przymierzając strongmeni. :)
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Oczywiscie w twoim wykonaniu, wolverine 8)


Kurwa jak ja nie nawidze takich przygłupów jak ten zjeb karate kid, siedzi sobie w domq i zgrywa twardziela przez neta, chcesz podam ci nr na komure i pogadamy wcisnąć klawisz to każdy głupi potrafi nawet ty :twisted: co do tematu jak ci się nie podoba to nie wchodź. ja nie widziałem żadnego ciekowego twojego autorstwa tylko jakieś głupie i niepotrzebne odpowiedzi do tematów.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
8O przestraszony przestraszony przestraszony
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Przede wszystkim - tak jak slusznie napisal Hast- Vale Tudo nie jest sportem,tylko formula turniejow walki tzw. "bez regul".Wiec nie ma w ogole mowy o jakiejkolwiek olimpiadzie.Kolejny blad merytoryczny dziennikarzy,ktorzy czesto pisza o rzeczach,o ktorych nie maja pojecia.

aqrat miałem okazje oglądać ten reportaż jakiś czas temu ( chyba z pół roku temu na tv4) i wyraźnie słowa o sporcie olimpijskim padły z ust pana Oknińskiego więc drodzy koledzy i koleżanki nie próbujcie zwalać winy na autora posta ani na reporterów bo tym razem nie oni zawinili.rozmowa w reportarzu cały czas była o vale tudo i padły dwa stwierdzenia na koniec : pierwsze że istnieje już coś na wzór zawodów ( organizacji) jak w boksie zawodowym i drugie własnie o włączeniu VT do olimpiady. Swoją drogą łatwo zjebać autorów w gazetach czy w tv jak coś pokręcą np. z pochodzeniem "vale tudo" łatwo napisać wtedy o nich że głupki że nie wiedzą a piszą ( często naprawde ostre słowa) a tymczasem przed kamerami pan Mirek pier****** bzdure jakich naprawde mało i nikogo ( prawie nikogo ) to nie ruszyło-ciekawe jaka byłaby reakcja gdyby coś podobnego w swoim filmie np. powiedział pan autor "Klatki"? dam sobie uciąć rękę że zostałby znów zjebany z góry na dół...przykre to że jesteście tacy stronniczy i błędy "swoich" ludzi łatwo tłumaczycie albo pomijacie milczeniem a błedy innych wytykacie aż do przesady.
p.s.sorki za długi post
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Oczywiscie w twoim wykonaniu, wolverine 8)


Kurwa jak ja nie nawidze takich przygłupów jak ten zjeb karate kid, siedzi sobie w domq i zgrywa twardziela przez neta, chcesz podam ci nr na komure i pogadamy wcisnąć klawisz to każdy głupi potrafi nawet ty :twisted: co do tematu jak ci się nie podoba to nie wchodź. ja nie widziałem żadnego ciekowego twojego autorstwa tylko jakieś głupie i niepotrzebne odpowiedzi do tematów.


:rofl::rofl::rofl: Smieszny jestes czlowieczku :peace: Oby tak dalej 8)
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Heh... Sam jesteś śmieszny. Może ludzi na twoim poziomie bawią twoje tanie texty, ale mnie nie. A co do programu To się w głowie nie mieści to zarzucę przykładem, by potwierdzić jaki jest beznadziejny... Wiecie pewnie co to Air Soft? Gra polegająca na strzelaniu do siebie 0, 6 gramowymi kulkami z kopii bronii strzeleckiej wykonanych w skali 1: 1. Był o tym program. Kręcono cztery godziny filmu, wsród którego była taka scena... Nieeee!!! Nie podchodz do tej petardy( JEBUT! :!: ). Już nieważne... :P Oczywiście cały dokument trwał ze 20 minut, a wśród tego okresu czasu znalazł się ten fragment. :X Wnioski wyciagnijćie sami. Trochę mi to przypomina sytuację jak jeden z użytkowników naszego forum nabluźnił na autora filmu Klatka... Heh... Po czym zanlazło to isę w ogłoszeniu na stronie tego autora.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Moje poczucie humoru nie musi ci pasowac 8) Przynajmniej ja cie to tego nie obliguje 8)
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
moze by tak pogadac o vale tudo :?
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

łatwo napisać wtedy o nich że głupki że nie wiedzą a piszą


Tak Pitman,ale zauwaz,ze dziennikarze sa ksztalceni w taki sposob,zeby mogli rzetelnie informowac czytelnika.Nie dziw sie wiec,jesli to dziennikarzy rozlicza sie z tego co mowia,a jak jakis kolezka palnie przed kamera bzdure,to sie mu wybacza.Moim zdaniem wielu dziennikarzy orientuje sie ogolnie w paru dziedzinach,ale nie dokladnie,szczegolowo i jak czegos nie wiedza,to probuja sie jakos domyslec,jak by to moglo wygladac i potem to wypisuja.Czesto to sa po prost bzdury,ze uszy wiedna.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Jak ja zaczełem chodzić na VT to było to zupełnie podziemne na początku 8 osób chodziło i tylko że tak powiem ludzie obracający się w ulicznym środowisku wiedzieli co to VT, teraz tyle o tym trombion w TV, Radiu i gazetach że każdy wie co to jest VT i walki w klatkach. Boję się o to że VT może stracić na wartości. Może to stać się czymś czym teraz jest karate :nie:
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

łatwo napisać wtedy o nich że głupki że nie wiedzą a piszą


Tak Pitman,ale zauwaz,ze dziennikarze sa ksztalceni w taki sposob,zeby mogli rzetelnie informowac czytelnika.Nie dziw sie wiec,jesli to dziennikarzy rozlicza sie z tego co mowia,a jak jakis kolezka palnie przed kamera bzdure,to sie mu wybacza.Moim zdaniem wielu dziennikarzy orientuje sie ogolnie w paru dziedzinach,ale nie dokladnie,szczegolowo i jak czegos nie wiedza,to probuja sie jakos domyslec,jak by to moglo wygladac i potem to wypisuja.Czesto to sa po prost bzdury,ze uszy wiedna.

tak masz w pewnym sensei racje ale całkowicie zgodziłbym się z Tobą gdyby taką bzdure palnął jakiś łepek a nie gość który zajmuje się na poważnie vale tudo wielce się z tym obnosi . pozatym napewno miał czas przemyśleć też co powie w takim programie bo nie była to łapanka z ulicy więc poprostu dał dupy na maxa i jebnął taką głupote że jaja opadają, więc tu uważam że należą mu się słowa krytyki bo jak ktoś kto ma jakies powiedzmy nawet lichutkie pojęcie o SW to komu uwierzy? jakiemuś pismakowi z niefachowego pisma czy instruktorowi ( teoretycznie osobie która powinna wiedzieć co mówi)? kto ma być źródłem fachowej informacji jeśli nie ludzie bezpośrednio z tego środowiska? wierz mi gdyby to ktoś z moich znajomych palnął taką bzdurę to nie przemilczałbym tego tylko powiedział co o tym myślę , a co myśle to już mniej więcej wiesz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024