Skocz do zawartości


Zdjęcie

stowarzyszenie czy instytut?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
witam! chcialbym cos dorzucić od siebie do tej wymiany opinii.Nie zajmuję sie wprawdzie kravmagą ani innymi combatami ale cos niecoś wiem z branży sztuk walki:mam dana w kyokushin i zajmowalem sie tez boksem i kickiem .Jakis czas temu wraz z kumplem wybralismy sie na szkolenie prowadzone przez pana sawickiego .to bylo jakies seminarium kravmaga .facet z niego dosc zabawny-nie bede ukrywal.poprawial moja gardę! :) i uderzenia -ręka młot! :) i robil to wyraznie tylko po to aby to robic! bo mojej gardzie bokserskiej nie mozna nic zarzucic a tym bardziej uderzeniom! :) smieszyło mnie to zachowanie bo chcial chyba pokazac ze jest kims innym niz jest.pzdr!
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?

MILUS! Pozdrawiam! nie wiem kim jestes ale to nie ma zadnego znaczenia.Jeszcze raz powtarzam:IMADŁO ,ktory produkuje swoje wypociny na tym vortalu to faktycznie MARIUSZ z sekcji instruktora Sawickiego.Dla osob zainteresowanych-MARIUSZ przedstawiajacy sie tutaj jako IMADŁO to długi,łysawy blondynek z okrągłym i nieco zadartym noskiem :lol:



???
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?

witam! chcialbym cos dorzucić od siebie do tej wymiany opinii.Nie zajmuję sie wprawdzie kravmagą ani innymi combatami ale cos niecoś wiem z branży sztuk walki:mam dana w kyokushin i zajmowalem sie tez boksem i kickiem .Jakis czas temu wraz z kumplem wybralismy sie na szkolenie prowadzone przez pana sawickiego .to bylo jakies seminarium kravmaga .facet z niego dosc zabawny-nie bede ukrywal.poprawial moja gardę! :) i uderzenia -ręka młot! :) i robil to wyraznie tylko po to aby to robic! bo mojej gardzie bokserskiej nie mozna nic zarzucic a tym bardziej uderzeniom! :) smieszyło mnie to zachowanie bo chcial chyba pokazac ze jest kims innym niz jest.pzdr!



garda w boksie jest inna niz KM, poniewaz zalozenie jest takie ze w boksie uzywasz rekawic na ringu, a na ulicy rekawic nie nosisz.

poprawcie mnie jesli sie myle.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
no prosze! imadlo to mariusz! :) ktoby pomyslal! chlopaki sie usmieja w sekcji! :) :) imadlo-mariuszek jest instrukorem walki wrecz !jest dobrze zorientowany w tejkwestii bo w temacie-"INSTRUKTOR WALKI WRECZ" sam napisal ze takie kursy to absurd bo ich poziom jest niski,no ale gdyby poziom takiego kursu byl wysoki to taka kozia dupa :dupa: jak imadlo -mariuszek nie zdalbytakiego egzaminu! :) :) :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
Czy ktos cos z tego rozumie?
I dlaczego nagle pojawilo sie tylu nowych userum w tym temacie?
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
Wlasnie Matador powiedz nam o co ci chodzili bo ja czytalem twoj post 2 razy a nie chce sie domyslac
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
mialem na mysli to ze mariusz ktory pomaga sawickiemu w prowadzeniu treningow musi miec uprawnienia instruktorskie ktore jak sam napisal w trmacie"INSTRUKTOR WALKI WRECZ" sa absurdem bo poziom zajec i egzaminu byl bardzo niski.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
a tak w ogule to nie wiem czemu sie czepiacie p.sawickiego.i co z tego ze w jednym czasie dowozili go i trenowal dwie grupy w roznych miejscach?kurde! swiadczy to o tym ze zalezy mu na tym aby jak najwiecej osob przetrenowac.mnie sie podoba jak prowadzi zajecia
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
Sawicki jest nastawiony na kasę. Am a jeszcze jedną śmieszną cechę: nie daj Boże go trafić w czasie sparringu! natychmiast się zaperza i kończą się wszelkie ustalenia (że np. nie używamy nóg). Poza tym lgnie do panienek, które na egzaminach na stopnie nie muszą prawie nic umieć :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
byloby mi wstyd gdybym byl panem sawickim.
coz w srodowisku sluzbowym mowi sie ze ma predyspozycje...ale jakos malo kto wysyla do niego swoich znajomych,....
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?

Poza tym lgnie do panienek, które na egzaminach na stopnie nie muszą prawie nic umieć :)


facet z krwi i kości :)
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?

Sawicki jest nastawiony na kasę. Am a jeszcze jedną śmieszną cechę: nie daj Boże go trafić w czasie sparringu! natychmiast się zaperza i kończą się wszelkie ustalenia (że np. nie używamy nóg). Poza tym lgnie do panienek, które na egzaminach na stopnie nie muszą prawie nic umieć :)

bylem swiadkiem gdy sawicki mial klopoty podczas sparringu i mimo ustalen co do przebiegu sparringu- zaskoczyl sparringpartnera lamiąc wczesniejsze ustalenia ,a potem z dumą stwierdził ,ze to jest własnie to: nieprzewidywalnosc reakcji! ........można to okreslic tylko w jeden sposob:sawicki to napuszony,arogancki i prostacki mały dupek-szpanerek ,ktory za wszelka cene probuje pokazac ze jest kims wiecej niz jest.
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
A ja mam pytanko gdzie widziales Sawickiego na sparnigu ? I jeszcze jedno o kim mowisz o Krzysku czy o Marku.
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?

A ja mam pytanko gdzie widziales Sawickiego na sparnigu ? I jeszcze jedno o kim mowisz o Krzysku czy o Marku.

...czy masz coś nie tak ze wzrokiem czy z głową ?
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
No to ja ponowie swoje pytanie z wczesniejszego posta. Myslalem ze przeoczylem cos w twojej ostatniej wypowiedzi ale przeczytalem ja ponownie ale nic nie zauwarzylem wiec jezeli juz to cos ze wzrokiem ale mimo to wskaz o co biega.
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?

No to ja ponowie swoje pytanie z wczesniejszego posta. Myslalem ze przeoczylem cos w twojej ostatniej wypowiedzi ale przeczytalem ja ponownie ale nic nie zauwarzylem wiec jezeli juz to cos ze wzrokiem ale mimo to wskaz o co biega.

........skoro nic nie zauwaŻyłeś to niestety pozostaje ta druga ewentualność ....
  • 0

budo_hans
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
Przestrzegam przed Mikulskim z Krakowa, olewus prze skurwysynski tylko $$$$$$$ sie liczy
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
mógłbys coś więcej napisać na temat Mikulskiego ? nie żebym go lubil, bo go nie znam ale słyszaęłm o nim w większości negatywne opinie

pzdr
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
To znaczy, ze nie warto zaznajomic sie z sekcja w krakowie, nakrecilem znajomego na km a najblizej ma wlasnie grod kraka.?
Chcialem sprobowac 2 sierpnia zaczynaja terningi.
Jest tak, ze koles trzepie kase ale moze i treningi ma porzadne?
Czy pieprzy treningi a wyciaga lape?
  • 0

budo_hans
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stowarzyszenie czy instytut?
Ja trenowalem w tarnowie bo tutaj tez ma sekcje..Na poczatku bylo spoko, przykladal sie jak normalny porzadny instruktor, treningi bardzo urozmaicone naprawde fajnie, po ok 2-3 miesiacach zaczelo sie olewactwo totalne z jego strony, rozgrzewka trwala ponad pol treningu i prowadzona byla przez jakiegos przydupasa trenera ktory w tym czasie siedzial i przegladal jakies papiery, liczyl kase pieron wie co on tam robil, zdarzylo sie tak raz, drugi trzeci, spoko moze mial cos waznego ale nie kurwa zeby non stop to trwalo, kolejna sprawa to organizowanie pseudo seminariow..Na szczescie tylko raz na takim bylem..wczesniej omawiane bylo jak ma wygladac takie seminarium, zlote gory super, w sumie spodziewalem sie ze az tak nie bedzie ale bez przesady jechalismy do krakowa gdzie okazywalo sie ze byla polowa grupy krakowskiej i trening trwal 4 godziny a placone bylo jak za woly...No i jakies sciemy zaslanianie sie Adamczykiem i wogole takie bzdury ktorych dzieci w przedszkolu by nie podlapaly, ogolnie zeszedl na psy strasznie, przynajmniej u nas nie wiem jak jest w krakowie...W krakowie jest tez inna grupa bodajze Moryl sie njazywa instruktor, nie wiem jaki on jest ale podejrzewam ze lepszy..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024