Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sport Olimpijski=>??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Jak ja zaczełem chodzić na VT to było to zupełnie podziemne na początku 8 osób chodziło i tylko że tak powiem ludzie obracający się w ulicznym środowisku wiedzieli co to VT, teraz tyle o tym trombion w TV, Radiu i gazetach że każdy wie co to jest VT i walki w klatkach. Boję się o to że VT może stracić na wartości. Może to stać się czymś czym teraz jest karate :nie:


Na rozpowszechnieniu VT może tylko zyskać, przez dopływ świeżej krwi wielostlowych trenerów. Takie są jego podstawowe założenia, żeby nastawiać się na dobrych wojowników i nie ograniczać sztucznie liczby technik. Stracić mogą tylko pojedynczy Jasiowie. Po pierwsze mając szansę trafić na trenerów amatorów (bo tacy też się pojawią za kasą), po drugie na prestiżu, bo jak do tej pory mówili: "Ćwiczę Vale Tudo" to laski robiły: "Ooooo, a co to?". A teraz to usłyszą: "Wiem, Jacek mi mówił, że oni z Karolem też to ćwiczą." I cały misternie przygotowywany plan podrywu idzie się rozmnażać :)
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
uwazam, ze to bardzo dobrze, iz rozpowszechnia sie vale tudo w polsce, dzieki temu wiecej ludzi sie tym zacznie interesowac, a dalej idac za tym, wiecej ludzi zacznie trenowac sztuki walki, co sie wiaze z tym, ze z czasem bedzie przybywalo polakow na swiatowych arenach Dołączona grafika

co do tego sportu olipijskiego, to cos Ci sie musialo pokrecic faktycznie

! pozdrawiam !
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Ja rowniez mam nadzieje ze vale tudo bedzie coraz bardziej popularne i bedziemy mieli coraz wiecej coraz lepszych zawodnikow.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

co to jest VT i walki w klatkach.


Vale tudo to sa wlasnie walki w klatkach,a nie dyscyplina sportowa.

gość który zajmuje się na poważnie vale tudo wielce się z tym obnosi


Sorry,moj blad,nie wiedzialem co to za gosc i dlatego pewnie nie do konca dobrze ocenilem sytuacje.Masz racje,ze jesli teoret. ekspert plecie jakies bzdety to powinno sie zwracac na to uwage i wskazywac bledy,a nie obwiniac dziennikarzy.Ale ogolnie chodzilo mi o to,ze bardzo czesto dziennikarze pisza o rzeczach,o ktorych nie maja pojecia,nie zbierajac wczesniej rzetelnych informacji.Pisza bardziej od siebie niz na temat.
Ale w tym przypadku sprawa wyglada zdecydowanie inaczej.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

co to jest VT i walki w klatkach.


Vale tudo to sa wlasnie walki w klatkach,a nie dyscyplina sportowa.

gość który zajmuje się na poważnie vale tudo wielce się z tym obnosi


Vale Tudo to formuła walki nie musi być koniecznie w klatce, są też na ringu walki o tej formule 8)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

[VT] Może to stać się czymś czym teraz jest karate :nie:


To zle?
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

[VT] Może to stać się czymś czym teraz jest karate :nie:


To zle?

no raczej :!: zobacz jak kiedyś karate wyglądało długie treningi gdzieś w lasach kumite było na 100% a teraz jest to najczęściej uprawiany sport przez Polaków(dane z książki 8) ) I zamaiast 100% kumite są pozorowane techniki, wogóle pełno gówniaży to trenuje i według mnie to straciło na wartości przez rozsławienie tego. chodziasz z 2 strony dzięki tak dużej sławie są zawody organizacje i pełno klubów karate ale samo karate już nie jest tym karate, które zapoczątkowali mistrzowie karate.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

[VT] Może to stać się czymś czym teraz jest karate :nie:


To zle?

no raczej :!: zobacz jak kiedyś karate wyglądało długie treningi gdzieś w lasach kumite było na 100% a teraz jest to najczęściej uprawiany sport przez Polaków(dane z książki 8) ) I zamaiast 100% kumite są pozorowane techniki, wogóle pełno gówniaży to trenuje i według mnie to straciło na wartości przez rozsławienie tego. chodziasz z 2 strony dzięki tak dużej sławie są zawody organizacje i pełno klubów karate ale samo karate już nie jest tym karate, które zapoczątkowali mistrzowie karate.

dziś już VT to też nie to samo co kiedyś , to nie to samo co robili Gracie ( zreszta wystarczy porównać ich walki i wlaki dziś ) dziśpowoli VT i mma zaczyna mieć niestety znamiona szopki jak boks zawodowy ( szczególnie w stanach) pozatym jest cała masa ludzi ( instrutorów) co się do tego nadają jak ja do lotó w kosmos i tylko robią zamieszanie młodym ludziom w głowie,pozatym zasady tez się zmieniły od czasów choćby pierwszego UFC więc też tak jakby VT znajduuje się na równi pochyłej i tylko patrzeć jak zacznie się staczać a znaim my ( polscy zawodnicy) zaczniemy coś w tym znaczyć ( odnosić jakieś sukcesy w zawodach z najlepszymi) to nie wiem czy VT wogóle będzie jescze istniało ( bo nic nie jest wieczne) póki co to w kwesti VT jesteśmy niestety ładnych parę lat choćby za naszymi braćmi zza wschodniej granicy.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
[quote name="budo_.][quote name="budo_wolverine"][quote name="budo_Genosha"][quote name="budo_wolverine"] [VT] Może to stać się czymś czym teraz jest karate :nie: [/quote]

To zle?[/quote]
no raczej :!: zobacz jak kiedyś karate wyglądało długie treningi gdzieś w lasach kumite było na 100% a teraz jest to najczęściej uprawiany sport przez Polaków(dane z książki 8) ) I zamaiast 100% kumite są pozorowane techniki, wogóle pełno gówniaży to trenuje i według mnie to straciło na wartości przez rozsławienie tego. chodziasz z 2 strony dzięki tak dużej sławie są zawody organizacje i pełno klubów karate ale samo karate już nie jest tym karate, które zapoczątkowali mistrzowie karate.[/quote]dziś już VT to też nie to samo co kiedyś , to nie to samo co robili Gracie ( zreszta wystarczy porównać ich walki i wlaki dziś ) dziśpowoli VT i mma zaczyna mieć niestety znamiona szopki jak boks zawodowy ( szczególnie w stanach) pozatym jest cała masa ludzi ( instrutorów) co się do tego nadają jak ja do lotó w kosmos i tylko robią zamieszanie młodym ludziom w głowie,pozatym zasady tez się zmieniły od czasów choćby pierwszego UFC więc też tak jakby VT znajduuje się na równi pochyłej i tylko patrzeć jak zacznie się staczać a znaim my ( polscy zawodnicy) zaczniemy coś w tym znaczyć ( odnosić jakieś sukcesy w zawodach z najlepszymi) to nie wiem czy VT wogóle będzie jescze istniało ( bo nic nie jest wieczne) póki co to w kwesti VT jesteśmy niestety ładnych parę lat choćby za naszymi braćmi zza wschodniej granicy.[/quote]

Dokładnie o to, mi chodzi
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Gdzie tam , jesteśmy w Uni , a Unia szczyci się dotacjami na ważne cele .....;-) A czy VT nie jest ważne ?

Pozdro
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Nie ma szans na VT na olimpiadzie (totalna bzdura).Inna sprawa to mma ,tu wydaje mi sie wystarczy tylko poczekać.
Ps.Dziwnie się czyta jak w jednym poście piszesz czy mogą ci rosomak złamac nos na zawodach,a w drugim o tym że parę lat temu tylko WY ulicznicy (hehe)wiedzieliście co to VT.
poz.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Nie ma szans na VT na olimpiadzie (totalna bzdura).Inna sprawa to mma ,tu wydaje mi sie wystarczy tylko poczekać.
Ps.Dziwnie się czyta jak w jednym poście piszesz czy mogą ci rosomak złamac nos na zawodach,a w drugim o tym że parę lat temu tylko WY ulicznicy (hehe)wiedzieliście co to VT.
poz.


Chodziło mi tylko o to czy trzeba wyciągać chrząstke z nosa w tym poście ale odzywali sie sami amatorzy z głupimi uwagami. A jeśli chodzi ci o uliczników :rofl: nie wiem co to ale domyślam się że chodzi ci o hooliganów itd. No i tak było od nich się dowiedziałem że są treningi VT. W moim mieście nie rozklejają plakatów, ani nie rozdają ulotek dotyczących treningów nie wiem jak w twoim 8) . Ludzie którzy się obracają w środowisku walk ulicznych itd. to wiedzą kiedy są treningi i gdzie. Zresztą teraz jak chodze w koszulce VT to większość nie wie i tak co to znaczy.
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
" Ludzie którzy się obracają w środowisku walk ulicznych itd. to wiedzą kiedy są treningi i gdzie. Zresztą teraz jak chodze w koszulce VT to większość nie wie i tak co to znaczy." no no wolverine , postęp postęp, może ludzie boją się na ciebie zerkać?
I nie wypisuj takich bzdur jak "...odzywali sie sami amatorzy z głupimi uwagami." bo nie o to w życiu chodzi.
Chyba, że jesteś ślepy i głupi.

Pozdrawiam
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??
Rosomak

Z tego co pamiętam to pochodzisz z trójmiasta (już nie ma tego w twoim profilu), wiesz zatem, że:

- Jakubek prowadzący MBG się ogłsza, co więcej mają nawet swoją stronę internetową
- Paweł Ziółkowski także wiesza swoje plakaty
- ATW jest w grom zawsze i mają największą reklamę
- także ostatnio jakieś plakaty były Vale Tudo prowadzonego w Gdyni (na razie muay thai)

tak więc widzisz trochę tego jest
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sport Olimpijski=>??

Rosomak

Z tego co pamiętam to pochodzisz z trójmiasta (już nie ma tego w twoim profilu), wiesz zatem, że:

- Jakubek prowadzący MBG się ogłsza, co więcej mają nawet swoją stronę internetową
- Paweł Ziółkowski także wiesza swoje plakaty
- ATW jest w grom zawsze i mają największą reklamę
- także ostatnio jakieś plakaty były Vale Tudo prowadzonego w Gdyni (na razie muay thai)

tak więc widzisz trochę tego jest



Wiem ale chodzi mi o to jak 2 lata temu się zapisywałem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024