Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
no wiecie co... :( przegladałem dziś inne forum (nie warto wymieniać nazwy) - szukałem metody do barwienia trwale tworzyw sztucznych - i natknąłem się na taki post, a właściwie na odpowiedź na post jednego gościa, który prosił o pomoc w znalezieniu materiałów itd.. nieważne czego, ale PROSIŁ O POMOC i... co mu odpisał jeden z gości ...przeczytajcie poniżej - wymiękłem... :twisted:

"...Niestety jak sie chesz tego dowiedzieć musisz szukac w inny sposób, sam ci nikt tego nie powie. Ja też tego nei wiedziałem ale sam musaiłem sie tego dowieedzieć i nauczyć i na pewno nikomu w tym nie pomoge. Tak że zycze powodzenia..."

Ja p....e, panowie - poprostu NASZE FORUM RZĄDZI! VB Rulez... - muszę przyznać z niekrytą radością - grunt to ZESPÓŁ i dobra współpraca- jak mawiał pewien mądry człowiek! :) a ja dorzucę jeszcze ŻYCZLIWOŚĆ!

Potraktujcie to jako przerywnik w trakcie wykonywania Waszych customów :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...

Ja p....e, panowie - poprostu NASZE FORUM RZĄDZI! VB Rulez...


Dobrze mowi, polac mu! :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
8O 8O 8O
Kurwa, ja pierdole. Zero wspolpracy. Ja to bym sie chyba zalamal bez tutoriali Jumbo i jemu podobnych (sory ze z nickow nie pamietam;) :)
Pozdrawiam
W jednosci sila, nie?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
Wlasnie min. dlatego sie tutaj juz prawie calkiem wynioslem z innego forum o ciut innej tematyce, moze tam bylem administratorem ale tutaj sie jak w domu czuje :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
No ba! BUDO ROX!
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
Tam, reszte buda znam raczej slabo, tyle, ze od Fiodora socoma kupilem :)
Masters of Steel rulez i tyle :) [tym pojeciem okreslam cala budowska subkulture nozownikow :) ]
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...

Tam, reszte buda znam raczej slabo, tyle, ze od Fiodora socoma kupilem :)
Masters of Steel rulez i tyle :) [tym pojeciem okreslam cala budowska subkulture nozownikow :) ]


a moge sie w nich wliczyc z racji tego ze lubie sobie poogladac? :D...

daj mi chociaz malego plusa za to ze niczego nie komentuje bo zielony jestem w temacie i dopiero byscie mieli przejeb ze mna jakbym cos na nozach pisal ;d...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
Przemo, nie ma obawy, polowa moich komentarzy jest bez sensu ;) :)
A pozatym trzeba myslec o przyszlosci, jak widze co buduja Saber albo Jumbo to kurde warto kiedys powiedziec, ze my z tej samej szkoly nozownikow i "jo zech widzial, jak oni zaczynali!" :)
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
przeciez forum jest po to zeby sie dzielic informacjami!
to po kiego diabla tamten kolo jest na forum??
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...

"...Niestety jak sie chesz tego dowiedzieć musisz szukac w inny sposób, sam ci nikt tego nie powie. Ja też tego nei wiedziałem ale sam musaiłem sie tego dowieedzieć i nauczyć i na pewno nikomu w tym nie pomoge. Tak że zycze powodzenia..."


a to nie był pzypadkiem onet.pl i jakies tam smieszne fora dla 13 latków??????????? :wink:
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
niestety nie...wrecz przeciwnie to bylo forum dla wydawaloby sie dosc powaznych ludz :( :(
  • 0

budo_illander
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
MOze troche za szybko wydajemy sądy nad tym kolesiem. Sens jego odpowiedzi mogl byc taki, ze nie da sie tego napisac na grupie i w necie tez nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi w jednym miejscu. Jego droga (hipotetycznie) mogla wygladac tak ze kupil ksiazki, poczytal o polimerach, ich wlasciwosciach i w koncu jakos mu sie udalo. Teraz sa dwa wyjscia, albo nie chce sie podzielic wiedza bo "mi to pol roku zajelo a ty chcesz w godzine sie dowiedziec :twisted: " albo "z netu sie tego nie nauczysz, kup sobie ksiazke chemiczna i z tego wyciagaj wnioski".
Tak czy inaczej nie zachowal sie po kolezensku, mogl chociaz podac wstepne namiary.

pozdrawiam
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
Odgrzebałem ten topic gdzieś w czeluściach MoS i muszę się zgodzic. Wola współpracy i pomocy wsrod użytkownikow VB jest swietna. No i VB zrzesza grono prawdziwych speców.
  • 0

budo_kenzo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ślask

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbulwersowałem sie - offtopic - sorry...
He he,mnie to przypomniało wypowiedź na forum o kuszach-chyba M......l C......w-chodziło o obliczanie łuczyska-w sumie dość ważne bo przeciągniete moze peknac i w najlepszym wypadku nieżle pokiereszować strzelca/a naciagi tam ludziska robią w granicach 100-400kg a hobbysci-straceńcy i wiecej/,facet tez udzielił odpowiedzi w tym stylu-"ksiazka mnie kosztowała sporo,tłumaczenie też,to nie podam Ci nawet tytułu ksiazki"-dobrze ze łaskawca czasami komuś policzy parametry łuczyska,aleć i to niepewne bo jak sprawdzic czy sie nie walnął w rachunkach.Zresztą to forum juz ledwie zipie.Część ludzi wzorem starych majstrów trzyma zdobyta wiedzę kurczowo przy d.../dzięki temu kupa fajnych spraw zagineła bo np majstrowi sie nagle zmarło/,ale dziwi mnie czego tacy szukaja na róznych forach-poklasku?Co mi z wiedzy której z róznych powodów sam nie wykozystam do konca,a przekazać nie mam komu?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024