Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
AnOcHi: Popracuję więc nad nim i postaram się w miarę szybko go wyrzucić na serwer.

BTW - bardzo ciekawa walka, wiele osób różnie się wypowiadało na temat decyzji sędziów. Niektórzy się oburzyli, inni się oburzali na oburzonych :P

Jak dla mnie po prostu była cholernie ciekawa, szczególnie z tego powodu, iż miałem okazję obejrzeć walkę Benedykta Stępnia (Judo) z Emiliuszem Ręgielem (Shoot). Obie walki (tzn. judo vs tkd i judo vs shoot) były zupełnie różne. Co jak co, ale Stępień był niezły ;-) i niewiele brakowało...
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Mesjasz: sam chętnie bym zobaczył BJJ w akcji, b. chętnie przeciw Jurasowi :P

Ja niestety nie mam żadnego wpływu na organizatorów jeżeli chodzi o dobór zawodników - mam swoją działkę (IT, organizacja techniczna różnych śmieciowych spraw etc.) - od zawodników "wara".

Pewnie nie brał bym tak czynnego udziału w przygotowaniach do Konfrontacji gdyby nie moja osobista przeszłość i swego rodzaju upodobania. Nie każdemu "podchodzi" przecież patrzeć na "piorących się" ludzi lub "prać się osobiście" (tak mawiała moja rodzinka :P ).

Pogadam z organizatorami w poniedziałek, ponaciskam, poponaglam etc. Może coś uda mi się dowiedzieć. Tak jak napisałem na początku: sam bym chętnie zobaczył BJJ na Konfrontacji...

Jeżeli natomiast chodzi po prostu o parter, to zapewne będzie SAMBO i Judo. BJJ byłoby czarną dziurwą :D , przy reszcie "uderzeniówek".


Brak bjjowca na takim turnieju... hmm być może chodzi o efektowność dla publiki. Wg. mnie powinien się tam znaleźć. Od bjjowców się takie konfrontacje zaczeły na świecie. Co to za konfrontacja, czemu ona dowodzi jeśli nie ma w niej przedstawiciela stylu który ostatnimi czasy zrewolucjonizował to wszystko
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
saku: całkowicie się zgadzam. Natomiast naprawdę mam związane ręce. Mogę jedynie pokazać forum jako dowód że mam rację, chociaż ciężko by było mówić o organizatorach "nie znają się na sprawie", bo o BJJ jeden z nich ma milion razy większe pojęcie ode mnie :D

Cóż - kolejna obietnica - pogadam z nimi w poniedziałek, postaram się coś zdziałać...

Tymczasem właśnie leci kompresja walki judo vs tkd, będzie na serwie pewnie około 2.

Pozdrawiam!
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Zostawiam na nockę robiące się filmy i na wrzucaniu na serwer - rano zaktualizuję serwis, aby można było je pobrać. Chyba czas się udać na zasłużony wypoczynek ;-)
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
v1Nt3r (ale sobie nick wybrałeś :roll: ) Czemu jeszcze nie ma walki Judo vs Taekwondo :?:
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
AnOcHi: ponieważ muszę zwolnić plac na serwerze (przemontować katalog na innego hadeka), a admin właśnie ma sesyjkę i zaliczenia :D Zrobi to jak tylko się wyrwie do jakiegoś kompa.

Filmy teraz wrzucę dwa: judo vs tkd (półfinał) i kickbox vs tkd.

Wieczorkiem będą na pewno :D
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Ja rowniez chetnie bym zobaczyl BJJ na konfrontacji.

ps Juras >> naprawde dobra walka!
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Brak bjjowca na takim turnieju... hmm być może chodzi o efektowność dla publiki.

A moze to przez to , iz wielu uwaza BJJ jako sport... i broni sie od okreslenia SW ?
:wink:
Chodzi o efektownosc , nie sądze (?) wowczas nie byłoby sambisty...
Ehhh mozemy sie tylko domyslać....
Pozdrawiam
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Niech sam Juras się wypowie :P
Swoją drogą... ciekawy jestem ilu jeszcze jest "czystych" zawodników w takich stylach jak BJJ, Shootboxing (:P zupeeełnie nie jest to mieszanka, wogóle), TKD, coraz częściej Kickboxerzy robią eksperymenty...
Pozdrawiam!

W zasadzie wydaje mi sie iz czyste BJJ jest wolne od uderzeń, a BJJ + uderzenia to juz mieszanka.
Pozdrawiam
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Dobra... nowe filmiki do pobrania - łącznie są już wszystkie walki Jurasa. Gorąco polecam walkę z Tomasiukiem. Ciekawa... Wszelkie opinie mile widziane ;-)

BTW filmiku judo vs tkd - niektórzy wiedzą jaki dylemat mieli sędziowie - macie sami okazję ocenić :D . Przepraszam za brak początku walki, ale tylkto takie materiały dostałem...[/list]
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Choong - masz całkowitą rację, ale wybacz, nie poznałem ani jednej osoby która miała styczność z (trenowała) BJJ, a ograniczałaby się tylko do technik właściwych dla samego BJJ. Oczywiście na pewno są tacy ludzie, ale chciałem jedynie podkreślić fakt iż coraz więcej osób trenujących "na poważnie" nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednej sztuki walki.
Co do "widowiskowości" sambo - walka Szamana i Jurasa jest bardzo interesująca, a sposób w jaki sobie poradził Szaman z Trześniewskim był wg. mnie widowiskowy :D . Co jak co, ale Druga Konfrontacja będzie pewnie jeszcze bardziej widowiskowa... Pożyjemy, zobaczymy co wykombinują organizatorzy, natomiast mile się zapatruję na "Dwójkę".

BTW sambo - spodziewam się powtórki z rozrywki. Niekoniecznie Szamana (w to akurat wątpię), ale zapewne ktoś z Sambo System Polska będzie.
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Dzięki Ci panie, a może jeszcze kilka walk by się znalazło :?: Fajnie by było obejrzeć reszte walk 8)
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Dzięki za miłe słowa AnOcHi ;-) . Działam, działam, ale w weekend zostałem sam w firmie, dłubię jeszcze przy forumach, newsach, innych projektach, chcę jeszcze sobie grilla zrobić... Trochę pożyć :D , iść pobiegać etc.
Co pewien czas męczę filmy, wrzucę wreszcie wszystkie, jak tylko pozwoli mi na to czas. O ile zainteresowanie filmami będzie spore na przestrzeni następnych dwóch dni, na pewno będą wszystkie do końca tygodnia (a pewnie będą nawet do wtorku).

Pozdrawiam!
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
W poniedziałek tj. 28.06.2004 mają być przedstawieni dwaj pierwsi (oprócz Jurasa oczywiście) zawodnicy II Konfrontacji. :!:
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Łukasz Jurkowski (taekwondo) obrońca tytułu
Norbert Świerblewski (zapasy)
Emiliusz Ręgiel (shoot-boxing)
Roman Szaszkovi (sambo)
Marek Piechotka (kung fu)
Rafał Tomasiuk (kickboxing)
Paweł Trześniewski (karate)
Benedykt Stępień (judo)
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Ciekawe czy zobaczymy któregoś z tych zawodników.Jurasa napewno.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
No i co z tą listą startujących ? Bilety w sprzedaży, a nie wiadomo na co ? Czy Konfrontacja się odbędzie ?
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Wszyscy się boją Jurasa :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Jest pierwsza dwójka zawodników:
-Norbert Świerblewski-zapasy styl wolny
-Tomasz Stanclik- trenował 6 lat kyokushin, 2 lata judo, 2 lata box
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
I co w tym śmiesznego? Nie za bardzo rozumiem... :? :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024