Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
muchol, a jak bym ci powiedziała że kobietom nie podoba się to twoje gadanie, to byś przestał gadać? Wątpie. A wiec na jakiej podstwaie wymagasz ode mnie żebym zrezygnowała z walk na zasadach MMA(która to formuła bardzo mi odpowiada) tylko dlatego że tobie(i jak utrzymujesz ogólowi mężczyzn) się to nie podoba? :roll:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

... zrezygnowała z walk na zasadach MMA(która to formuła bardzo mi odpowiada) ...

Chyba raczej trenujesz (a bardziej bawisz się w to) niż walczysz. No bo gdzie WALCZYŁAŚ? :wink:
Odpowiada Ci czy chcesz zaimponować komuś lub coś sobie udowodnić? :?:
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

... zrezygnowała z walk na zasadach MMA(która to formuła bardzo mi odpowiada) ...

Chyba raczej trenujesz (a bardziej bawisz się w to) niż walczysz.


No jakby nie patrzeć to zanim się zacznie walczyć to trzeba trenować. No chyba że masz inny sposób. A trenuję z myśłą o tym, ze kiedyś(moze niedługo :) ) będę miala szansę wystartowaćw tego typu zawodach.

No bo gdzie WALCZYŁAŚ? :wink:

Fakt, na zasadach MMA nigdzie, bo nie ma jak na razie takiej możliwości w naszym kraju. A poza tym jestem jeszcze w miarę młoda :roll:


Odpowiada Ci czy chcesz zaimponować komuś lub coś sobie udowodnić? :?:

A po co się startuje w zawodach? W duzej mierze po to żeby się sprawdzić. Więc, tak - chcę sobie udowodnić, że jestem dobra w tym co robie. A z formuł walki SPORTOWEJ, które znam, najbradziej do tego moim zdaniem nadaje się MMA. To coś zmienia?
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
i to jest prawidlowe podejscie do tematu :)

pozdrawiam i zycze sukcesow w MMA :twisted:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

A poza tym jestem jeszcze w miarę młoda

I to jest optymistyczne. :-)
Takie rzeczy z wiekiem przechodzą, wierz mi. :wink:
Nudno by było gdyby człowiek całą mądrość miał już od razu.
Niewielu młodych ludzi potrafi się oprzeć modzie.
Ale najczęściej jest też tak, że z tych, którzy się nie pchają w takie chore zabawy wyrastają później straszni nudziarze.

Pozdrawiam
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

ale najczęściej jest też tak, że z tych, którzy się nie pchają w takie chore zabawy wyrastają później straszni nudziarze.


Tzn. uważasz ogólnie, że zawodnicy MMA wyrastaja na nudziarzy? Bo nie rozumiem. Może to dlatego ze jestem blondynką :roll:

I "młoda" miało znaczyćtylko tyle że jeszcze nie jeden turniej przedemną(a co - optymizm ważna rzecz)

---------------------------------------------------------

Dzięki Juras :)
  • 0

budo_sztormik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
temat zrobil sie strasznie popularny :)

mam pytanko ile zawodnicy dostali za to zeby wystapic w ringu ? i jakie byly nagrody ?
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Nie wnikaj
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
No dobrze, Konfrontacja Sztuk Walki. Czy nie wypadałoby żeby w takiej konfrontacji wystąpił przedstawiciel boksu? Czy organizatorzy starali się pozyskać takiego zawodnika o poziomie jeśli już nie ligowym to, nazwijmy to tak, okołoligowym? Trudno założyć, że nie byłoby w ogóle chętnych... Udział dobrego boksera, zwłaszcza gdyby miał odpowiedni czas na przygotowania pod tym kątem mógłby dać ciekawe rezultaty...


Wosiu
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

mam pytanko ile zawodnicy dostali za to zeby wystapic w ringu ? i jakie byly nagrody ?


Zdaje sie ze komentator w czasie gali rzekl cos takiego:
"Walcza oni nie za pieniadze lecz dla slawy", znaczy sie ponoc za darmo :wink: :roll:

Wosiu,
Pisalbys sie na start w takich zawodach?
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Wosiu,
Pisalbys sie na start w takich zawodach?


Na najbliższe edycje z powodów zdrowotnych pewnie nie :( na dalszą przyszłość kto wie? O ile nie będzie górnej granicy wiekowej zawodników :) :) :) Oczywiście jedynie po jakichś obiektywnych test-sparringach bo nie chciałbym skończyć jak ten od kalaki któremu się tylko wydawało, że może wystartować :) No od biedy ja chociaż mam 100 kg a nie 72 :) Ale nie o mnie było, po co to pytanie? Ja przecież nie jestem bokserem... Ale mam duży szacunek do boksu i stanowczo uważam, że dobry bokser po specjalnych przygotowaniach pod kątem walki z chwytaczami mógłby trochę zamieszać. Oczywiście intensywność przygotowań wprost proporcjonalna do poziomu umiejętności jego potencjalnych przeciwników chwytaczy - na nasze warunki (czyli poziom krajowy, rosnący szybko ale jeszcze do zneutralizowania) dałoby się teoretycznie takiego boksera przygotować. To jest moje osobiste zdanie, mogę się mylić (ale chyba nie za bardzo).


Wosiu
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Będą jakieś filmiki z 2 konfrontacji ?

Będą, jak polsat się zbierze do kupy i nam dostarczy swoje tasiemki bez montażu ;-) wtedy czyste walki w divxach powędrują na serwerek i będzie info o tym na sieci.
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

mam pytanko ile zawodnicy dostali za to zeby wystapic w ringu ? i jakie byly nagrody ?


Nagrody dawali sponsorzy, coś tam słyszałem że Liberator Harley dawał jakieś gadżety dla Chmiela, więcej info mnie ominęło. Ale faktem jest to, że zawodnicy nie dostają ani złotówki za występ ;-)

Taka formuła turnieju, jak komuś się nie podoba to i tak nie startuje. Jak widać chętni są, więc tematu nie ma co drążyć.
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

No dobrze, Konfrontacja Sztuk Walki. Czy nie wypadałoby żeby w takiej konfrontacji wystąpił przedstawiciel boksu? Czy organizatorzy starali się pozyskać takiego zawodnika o poziomie jeśli już nie ligowym to, nazwijmy to tak, okołoligowym? Trudno założyć, że nie byłoby w ogóle chętnych... Udział dobrego boksera, zwłaszcza gdyby miał odpowiedni czas na przygotowania pod tym kątem mógłby dać ciekawe rezultaty...


Chętnie zobaczyłbym dobrze przygotowanego boksera na ringu, ale przygotowanie rzeczywiście musiałoby objąć kombat z parterowcami... Wszystko wcześniej czy później kończy się na deskach ;-)

Jeżeli więcej osób chciałoby zobaczyć boksera na KSW podsunę ten temat łorganizatorom.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Zaleski podpisał kontrakt na 3 walki za 600 każda. Jeśli nie od organizatorów KSW to od kogo dostał te pieniądze ?
  • 0

budo_sztormik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
udział w konfrontacji za darmo to nie dlamnie. Ludzie walczyli tam dla rozglosu, moze zeby udowodnic cos sobie, lub komus innemu. Po minie tego przybietego karateki bylo widac ze chce sobie udowodnic ze jest mocny :) pewnie jest zakopleksiony :) uderzal proste ciosy z broda w gorze dal tego po kazdym lewym i prawym prostym jurasa padal na ziemie...
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Lol... Muchol. Czyżby kolejny agent typu Wos, czy Hausakulabamba? :wink: Ja osobiście chętnie bym obejżał sobie na żywo zawody Smack Girl. :-) I jeszcze jedno? A ty coś osiągnąłeś w czymkolwiek? Czy tak sobie po prostu gadasz, bo boisz się że babka trenująca pod kontem MMA nakopie ci? :-)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Lol... Muchol. Czyżby kolejny agent typu Wos, czy Hausakulabamba? :wink: Ja osobiście chętnie bym obejżał sobie na żywo zawody Smack Girl. :-) I jeszcze jedno? A ty coś osiągnąłeś w czymkolwiek? Czy tak sobie po prostu gadasz, bo boisz się że babka trenująca pod kontem MMA nakopie ci? :-)

Chcieć obejrzeć z ciekawości to jedno. A być za organizowaniem tego to drugie. No co byś jeszcze zobaczył : corridę, egzekucję na żywo?
Tak osiągnąłem to i owo, ale w życiu, pracy zawodowej i ściśle związanym z tym hobby. A w boksie, choć trenuję od zawsze nic nie osiągnąłem. :|
Nie po zacząłem kiedyś z boksem, żeby to mi miało pomóc na ulicy.
Umiejętność realnej walki jest zbędna.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Jestem za organizowaniem. Czekaj, zacytuję ci wywiad z Carlosem Gracie, bo nie wiem co ci powiedzieć.

Tatame: Czy uważasz, że kobiety powinny ćwiczyć jiu jitsu?

Carlos Gracie: Muzyka, taniec, więc dlaczego nie walka? Oczywiście, że powinny polepszyć swoje umiejętności w sztukach walki, ponieważ już są świetnymi wojownikami. Czyż nie opiekują się dziećmi i domem? Jeśli kobiety mogą nosić w sobie kontynuację naszej rasy, dlaczego nie mogą walczyć?


Przestań się czepiać innych osób, w tym przypadku dziewczyn i kobiet, że chcą osiągnąć sukcesy w tym co kochają. Ja siena przykłąd nie dopiepszam do tancerzy, albo łyżwiarzy figurowych, chociaż moim zdaniem trochę to pedalsko wygląda. :wink:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Ja siena przykłąd nie dopiepszam do tancerzy, albo łyżwiarzy figurowych, chociaż moim zdaniem trochę to pedalsko wygląda. :wink:

To czy facet wygląda pedalsko czy nie oceniają kobiety. A z tego co wiem od kobiet bezpośrednio i z tego co mówi mi moja dziewczyna to pedalsko wyglądają właśnie dwaj dorośli faceci, którzy za kasę walczą na jakimś tanim ringu.
A łyżwiarze figurowi? 8O Ty wiesz jakiś to jest trudny sport i jakiej zręczności, siły i kondychy wymaga? Weź stary spytaj się znajomych panienek a potem gadaj.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024