Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos uzywal, czy ktos wie....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....

Piter, ta babka tam na fotce w tle - co ona trzyma w ręku?

no, jak to zwykle Marisa - zapewne jakiegoś Stridera. A konkretnie jest to Strider SEAL, nie do dostania na marginesie. Sam nie wiem, co lepsze, ona czy ten Strider ;)
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....
cholera! Widze, ze znow wsadzilem kij w mrowisko 8O , a mowia - nie draznij lwa :) .
Przejazdzka byla krotka - 7km z pracy do domku, ale po drodze mam nieoswietlony park (ktorego mi sie nie chce omijac)i poniewaz siadly mi baterie w rowerowce, uzylem X5. I takie mam wrazenia - jesli choc tylko jedna lampa na ulicy sie swieci X5 nie nadaje sie nawet do blysniecia w oczy; ja nawet oczu nie przymrozylem (a oczki mam wrazliwe) - owszem oslepia na 3 -5 sekund ale w kompletnych ciemnosciach (testowalem na sobie), tylko pytanie czy ktos, kto chce ci zrobic kuku, czai sie w kompletnych ciemnosciach, czy wlasnie w polmroku, na granicy cienia? :evil: ? Jako kubotan - jest extra, nie mozna sie przyczepic. Ale swecacy kubotan za $60? To chyba za duzo.
Jak dla mnie latarka taktyczna powinna:
- byc mala
- swiecic k...ewnie jasno (+ miec regulacje jasnosci)
- miec mozliwosc regulacji strumienia swiatla z punktowego na rozproszone
- musi byc wodo- i pyloszczelna
- powinna byc energooszczedna, bo tylko Bozia wie, kiedy zacznie byc ci potrzebna i kiedy przestanie, a zapasowych baterii lub zarnikow mozesz dluuuuuuuugo nie zdobyc
Wiem, ze takowe sa, ale powalaja ceny. Wiem, ze ktos moze powiedziec wymagasz - skladaj kase i plac. OK - jesli bede na 1000% pewien, ze bede mial w tej cenie to, co napisalem wyzej - wypruje zyly i kupie, ale jak kupuje cos z "tactical" w nazwie po ciut nizszych cenach (nie oszukujmy sie - X5 calkiem tania nie jest) to, do jasnej cholery, niech to bedzie ten tactical, ale nie tylko z koloru :!:
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....
Piter - a zdradzisz finalna cene Condor'a? Bo dokladnie wlasnie ten model mi sie spodobal (ciapkowany tez wyglada ladnie).
A co do wykonania - chodzi mi o to, jak np.: szybko siadaja zamki w Maxpedition, bo podejrzewam, ze sam material po dodatkowej impregnacji wytrzyma dosc duzo. Bo czesto firmy chwala sie wytrzymaloscia, ale czesci ruchome oferowane w ich produktach siadaja w zastraszajacym tempie i nie mozna tego naprawic.
A WojaHunt - prosze o opinie z uzytkowania. Koniecznie.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....
bionick, jakby co, to mój email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale ty chyba siedzisz w Niemczech, więc powinieneś znaleźć coś na miejscu bez trudu...

A zamki są porządne jak cholera. Do wykonania się nie można przyczepić generalnie. Oczywiście Kifaru to zawsze Kifaru, ale to już nie ta półka cenowa...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....
Uprzedzając pytania:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....

Uprzedzając pytania:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Piter poklon
Wlasnie looknalem na kifaru przestraszony i chyba zostane przy Condor'ze. Najnizsza cene jaka widzialem to $245, ale jakosc powala rzeczywiscie - nosic doroslego faceta na plerach w plecaczku... :peace:
A co do ceny - Niemcy oszczedzaja kase na czym sie da, ale i wlasny rynek, dlatego przelicznik z $ na euro w sklepach z takim sprzetem jest 1:1, a do tego dochodzi przesylka, podatek i czesto clo (wszystko w euro), a ja miloner nie jestem :cry: wiec lepiej oplaca mi sie kupowac w Polsce. Jak porownywalem cene Commander'a Emerson'a, to u Ciebie, Piter, wychodzilo o jakies 30 - 50 euro taniej (dokladnie teraz juz nie pamietam), a to juz pol biletu do kraju...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....
Fakt jest faktem, że ceny w Niemczech potrafią zwalić z nóg... podobnie jak w całej zachodniej EU.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos uzywal, czy ktos wie....

Piter, miałeś styczność z tą firmą. A czy użytkowałeś to:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Bo cholernie mi się podoba rozwiązanie z noszeniem na udzie, ale nie wiem, jak w praktyce, tzn. jak z wygodą noszenia?
Jeżeli miałeś to, to napisz coś na ten temat.
Dzięki



mam [od niedawna] thermite chociaż na udzie jakoś do tej pory nie nosiłem [ale oczywiście przymierzyłem]


pancernie zbudowany

jakby co mogę udzielić dalszych informacji
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024