Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buck Diamondback


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Buck Diamondback
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym nozem??

Diamondback
- średniej wielkości fixed o charakterystycznej pochwie, imitującej wzór skóry węża. Ostrze jak zwykle ze stali 420HC, okładziny z termoplastycznej gumy.

Wiem, ze stal może nie najlepsza, ale cena przyjemna :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Diamondback
Dołączona grafika
sorry, zapomniałem dodać zdjęcia :oops: :)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Diamondback
stal taka sobie no i pytanie bo zakladam ze nie ejst to full tang - ile tego zelastwa od ostrza jest w rekojesci - no i termoplastyczna guma - jakos nie brzmi fajnie ale moze sie dobrze trzyma - nie macałem - tylko ja jakos mam uprzedzenie do konstrukcji nie full tang
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Diamondback
Smoku, raczej odpusc sobie noz ktory jest zrobiony z 420-ki. Ta stal jest strasznie kiepska (po prostu miekka jak gowno i nie trzyma ostrza) niezaleznie od tego czy noz pochodzi od Bucka, Cold Steela czy innej renomowanej firmy.
420-ka jest wyjatkowo slabym wyborem na noz codziennego uzytku (jak dla mnie uchodzi jedynie w necku) chyba ze uwielbiasz codziennie ostrzyc swoj noz lub chcesz sie na nim uczyc ostrzenia. Doswiadczenia z tym nozem nie mialem, ale w zyciu juz kilka nozy ze stali 420 posiadalem i uwazam ze byly to kompletnie nieudane nabytki. Jesli mozesz to dozbieraj kasy i zastanow sie nad czyms lepszym. Wiem ze moze to nie takie proste, ale kupujac lepszy noz de facto zaoszczedzisz sobie jednego wydatku.

BTW
ile kosztuje ten Buck, bo moze za podobna kase da sie znalezc cos lepszego?
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Diamondback
170 zł, ale raczej nie będę kupował czegoś w zamian, bo mam już upatrzony nabytek :) Chciałem się raczej zapytać co o nim sądzicie, czy w ogóle warto o nim myśleć, jak zamiennik na codzień, bo ten na którym mi zalerzy to raczej spory jest.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024