Skocz do zawartości


Zdjęcie

zakochałem się !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

zakochałem się !!!!
Nazywam się Adam, mam 18 lat.....
Kidy otwoorzono nowy dział "Masters of steel", postanowiłem zobaczyć , może pokażą jak zrobić cosik do samoobrony...i zobaczyłem pierwsze customy......zaciekawiło mnie to, postanowiłem wejść na "Magię stali", więc otworzyłem dział "Noże ....itd" po raz pierwszy od zarejestrowania.....poczytałem nieco postów i doszedłem do wniosku, że tu całkiem fajnie ludzie są i piszą zgrabnie......A POTEM OTWORZYŁEM "GALERIĘ"................













LUDZIE, ZAKOCHAŁEM SIĘ!!!
właśnie się zastanawiam, czy za cały swój stan konta nie kupić jakiegoś folderka (to ten składany, tak - bo jeszcze nie jestem do końca obcykany), albo Fixed ( to na stałe?? )z ostrzem tanto, albo może "motyla" :?: :idea: Samn jeszcze nie wiem, bo wszystko mi się podoba.


PS. przejrzałem parę stronek, ale natrafiłem na opisy stali, typu ostrza, nigdzie niestety nie trafiłem na opis samych noży (tzn. folder, custom, fixed itp. - co oznaczają te zwroty itd.)Jeśli macie, lub byli byście łaskawi napisać taki słowniczek, to chętnie poczytam.

PZDR całą ekipę!
  • 0

budo_lucos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Folder-nóż składany
Custom-nóż robiony ręcznie
Fixed-nóż nie składany :wink:
Balisong-motylek
Manulal-folder otwierany ręcznie
Auto-wiadomo
D/A-dual action nóz otwierany zarówno ręcznie jak i automatycznie
OTF-nóz automatyczny z wysuwaną do przodu klingą
hmmmm i z tych najważniejszych to chyba wszystko :)
BTW ja też mam 18 lat(ale nóz już kupiłęm :wink:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Witamy witamy... i zapraszamy do naszego małego szaleństwa :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Kolejny stracony... :) W identyczny sposob z przypadku tak wpadlem w ten biznes kilka lat temu hehe... Tylko uwazaj, nie zaraz sie Microholizmem bo leczenie jest bardzo kosztowne :)

A skoro w temacie - jestem kolejna ofiara microholizmu, moj wirus nazywa sie Microtech SOCOM [manual, bead blasted, od Fiodora odkupilem]

I lojalne ostrzegam, od wczoraj nie rozstaje sie z SOCOMem ale i tak trzymam kciuki, zeby mnie nikt nie przelicytowal na aukcji L.v. Banana - Rekat Sifu :)

Ciekawe, kiedy nerke [nerki? ;) ] sprzedam :)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Hmmm....jak widac jeszcze wielu niuswiadomionych ludzi jest na budo :cry: :wink: . Moze jakos zareklamujmy sie na innych dzialach :wink: ...."niech nas zobacza" 8)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Moze zawiesic na kilka dni jakies globalne zaproszenie? Najciemniej jest zawsze pod latarnia :)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
eeee... jak ktoś szuka, to znajdzie. BTW, mamy zaraz po knajpie NAJWIĘCEJ POSTÓW NA BUDO. Nieźle, co?
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!

BTW, mamy zaraz po knajpie NAJWIĘCEJ POSTÓW NA BUDO. Nieźle, co?

No nie do końca - Magia stali - 20 tyś, aikido - 30 tyś. :oops: Ale powoli "ich" gonimy :D
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Ah tam, moze i drugie miejsce ale za to nasze posty sa najciekawsze, nasze zdjecia najlepsze a zapedy ekspansyjne nieporownywalne do niczego :) :):):)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
no i ekipa najbardziej zajebista :) :) :) - nie to zebym nas zachwalał czy właził w dupe - to czyste stwierdzenie faktu poparte statystyką 8O

no i ja witam nowego uzależnionego - tylko pamietaj leki sa drogie (mowa o nożu co jakis czas nowym) no najgorsze ze nie sa refundowane przez żadną kase chorych ......
znajomi sie od Ciebie odwróca, kobieta zostawi, wszystko sprzedasz żeby kupic nowy nóz ....... ale bedziesz sie czuł zajebiscie :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!

no i ekipa najbardziej zajebista :) :) :) - nie to zebym nas zachwalał czy właził w dupe - to czyste stwierdzenie faktu poparte statystyką 8O

no i ja witam nowego uzależnionego - tylko pamietaj leki sa drogie (mowa o nożu co jakis czas nowym) no najgorsze ze nie sa refundowane przez żadną kase chorych ......
znajomi sie od Ciebie odwróca, kobieta zostawi, wszystko sprzedasz żeby kupic nowy nóz ....... ale bedziesz sie czuł zajebiscie :)

dzięki, że mnie pocieszyłeś. No rzeczywiście leki drogie, ale raz się żyje. W końcu pieniądze szczęścia nie dają, tylko zakupy :D
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!

Witamy witamy... i zapraszamy do naszego małego szaleństwa :)

Małym to ja bym go nie nazwał :)
Ale ale Piter,masz jakies przecieki o MTX2 ?
Ja sie zakochałem juz w rysunkach konstrukcyjnych...
pozdrawiam
fraktal0
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!

Ale ale Piter,masz jakies przecieki o MTX2 ?


Przecieki? Ja miewam MTX2 a nie przecieki :) a to najładniejsza moim zdaniem wersja:

http://www.forum-kul...showtopic=66311
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Sorry, Piter,przez czas jakiś byłem poza krajem ,mam w związku z tym nieaktualne informacje...
MTX2...Dalej go kocham choc do konsumpcji tego związku nieprędko dojdzie..
z powodu ceny :)
Ech Petrarka sie ze mnie robi...
pozdrawiam
fraktal0
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!

Samn jeszcze nie wiem, bo wszystko mi się podoba.

Witaj smoku w gronie szaleńców :twisted: ! A więc na razie odkryłeś, że kobitki fajne są, teraz musisz znaleźć swój typ, później będzie ci się wydawało, iż już wiesz, że to właśnie ta jedna jedyna, a potem....a potem to się dopiero zaczną przygody... i katastrofy dla portfela :wink: !
Pozdrawiam
Heimdall
ps: Ale zanim stracisz dziewictwo :wink: zerknij na stronkę Piter'a, tam się nieco samouświadomisz 8) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
jusz spojrzałem i ....hmm dużo zajebistych noży :) za dużo, bo teraz nie mam już kompletnie pojęcia co wybrać. Najbardziej jednak spodobało mi się takie cuś Dołączona grafika
albo takie: Dołączona grafika
tyle, że jak już pewnie nie raz powiedzaino - drogie :cry: :D

myślałem więc może o czymś nieco tańszym i trafiłem na coś takiego ( CRKT M16-03)

Dołączona grafika
recenzent stwierdza, że jest to nóż nieco tańszy, ale też nie ma ceny (właśnie, Piter, nie pomyślałeś, żeby wstawić ceny przy produktach?? A może to i dobrze, jeszcze bym się wystraszył :) ) Macie może jakieś typy od czego zacząć swoją zabawę z nożami :?: Na razie myślałem o czymś tak 200 zł., bo mi się ten nóż raczej jakoś nie przyda, poza codziennym użytkowaniem, wycieczkami do lasu (raczej okazjonalnie) i obozami letnimi. Tak więc mam wybór (te micro raczej nie wchodzą na razie w grę, poczekam, aż będę dostawał pensję a nie kieszonkowe :) ) powmiędzy tańszym folderem, a jakimś fixed i tak się zastanawiam, czy nie kupię za tą samą cene fixeda, w końcu nie płacę za mechanizm, tylko za samą stal i rączkę. A jeśli fixed, to może coś w tym stylu (CS Recon Tanto)
Dołączona grafika
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!

Na razie myślałem o czymś tak 200 zł., bo mi się ten nóż raczej jakoś nie przyda, poza codziennym użytkowaniem, wycieczkami do lasu (raczej okazjonalnie) i obozami letnimi. Tak więc mam wybór (te micro raczej nie wchodzą na razie w grę, poczekam, aż będę dostawał pensję a nie kieszonkowe :) ) powmiędzy tańszym folderem, a jakimś fixed i tak się zastanawiam, czy nie kupię za tą samą cene fixeda, w końcu nie płacę za mechanizm, tylko za samą stal i rączkę. A jeśli fixed, to może coś w tym stylu (CS Recon Tanto)

Hej smoku!
Był już taki topic, właśnie niedawno ktoś szukał markowego i nie-tandetnego folderka z dobrej stali tak do 200zł. Za prawdę powiadam ci 8) : Benchmade PIKA! zerknij tu, sporo linków i polemik :wink: , także moich:
http://www.forum-kul...showtopic=66069
A co do fixed za 200zł...nieeee, lepiej dozbieraj, nawet ten ReconTanto z ColdSteel'a czy jego mniejszy acz bardzej uniwersalny braciszek SRK to wydatek w granicach od 400 do 500zł, w zależności od sklepu, albo inaczej: 89USD+cło+VAT etc.
Pozdrawiam
Heimdall
ps: Ten CRKT M-16 to tak koło 300-400zł, ale ja bym wybrał BM PIKA!
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
Heimdall obawiam sie, ze mylisz sie co do ceny CRTK M16.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - sprawdz tutaj.

Pozdrawiam
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
poczytałem wątek, zreczywiście BM Pika polecany, godny zainteresowania. Obejrzałem zdjęcia i wydaje mi się, ze on strasznie mały jest :( i jakiś taki......hmmm, nie wiem jak to powiedzieć, żeby nikogo nie obrazić. To może powiem tak - wolałbym coś większego i bardziej z jajem. głównie chodzi mi o rękojeść (ma to jakąś specjalistycznę nazwę), taka....nudna :!: :D

Oczywiście dzięki za radę, ale jak byś jeszcze miał jakąś propozycję...... :)

pzdr
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: zakochałem się !!!!
po "jakąś specjalistyczną nazwę" powinien być znak zapytania, chodzi mi o to, czy macie jakąś specjalną nazwę na "rękojeść" :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024