Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwondo na Śląsku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Taekwondo na Śląsku...
Jak w temacie... Chodzi mi konkretnie o takie miasta jak Sosnowiec, Katowice, Tychy, Mysłowice... Słyszałem, że kiedyś była sekcja na Janowie (K-ce), ale jak mi wiadomo chyba nic już tam nie ma. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Zapomniałem poprosić o strony www klubów i krótką charakterystyke. W gre wchodzi również Czeladź. Mieszkam w Katowicach i zależy mi o jak najkrótszą drogę do klubu :) Z góry dziękuje za odpowiedź...
  • 0

budo_pa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
ITF - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wejdź w "indeks zawartości", znajdź "kluby członkowskie PZTKD" i tam sobie poszukaj. Można posortować listę miastami, więc się nie napocisz.
Pozdrawiam
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Zaglądałem tam, ale nie ma żadnych stron www. Pisze np. że w Katowicach jest klub ks Dragon, a on już nie istnieje, więc nie wiem czy dane o innych klubach są wiarygodne.
  • 0

budo_pa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Nie ma www? Kiedyś były, tylko część nieaktualna. Sam nie wiem, co gorsze :D
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Oooo znlazłem cośw Tychach, ale żadnej stronki :? Może ktoś z was wie coś więcej na temat tej sekcji :?: Tyska Szkoła Taekwon-do
Tychy 43-100, ul. Niepodległości 182/16
  • 0

budo_fruitfly
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
nie słyszłaem o Taekwondo w sosnowcu
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
ja wiem ze TKD GTF (PUT) jest w Będzinie - i tą sekcję gorąco polecam !! sam pewien czas tam trenowałem, trenuje sie głównie przydatne rzeczy bardzo mało (praktycznie wogóle) ćwiczy sie układy, większośc na tarczach i w parach.
tutaj masz więcej info : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...

Oooo znlazłem cośw Tychach, ale żadnej stronki :? Może ktoś z was wie coś więcej na temat tej sekcji :?: Tyska Szkoła Taekwon-do
Tychy 43-100, ul. Niepodległości 182/16


ja wiem, ze ludzie w dresach z nadrukami Tyska Szkoła Taekwon-Do kręcili się na sali w czasie Akademickich Mistrzostw Polskich. :)
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Taekwondo ITF w tychach prowadzi Bosabum Magdalena Kania 2 dan prowadzila tez sekcje AZS uniwersytetu slaskiego jest niezla umie dobrze przekazac swoje umiejetnosci fajnie sie trenuje pod jej okiem. Jest takrze sedzia min. na akademickich mistrzostwach polski treningi sa bodajze we wtorki i czwartki w godz popoludniowych. W katowicach natomiast jest sekcja AZSu Taekwondo ITF na grazynskiego n awudziale psychologii i pedagogiki w poniedzilaki o 20-22 i w srody od 20:30-22 prowadzi jej min jej uczen i uczen mistzra Choia Szymon Kupczyk 1 dan. pozdrowionak dla wszystkich forumowiczow
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...

... prowadzi jej min jej uczen i uczen mistzra Choia Szymon Kupczyk 1 dan.


Którego mistrza Choia?

Gizmo
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Ri Myong Choi 7 dan byl miedzy innymi egzaminatorem ja go bardzo pozytywnie wspominam ok rok temu wrocił na stale z rodzina do korei dostal tam jakies wazne stanowisko do spraw taekwon-do ale niestety nie pamietam jakie pozdrowienia
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
Jak dobrze pamiętam, mistrz nazywał sie Ri Myong CHOL, a nie Choi. Ale mogę się mylić.

Gizmo
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
A może tego Choi`a : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Link z brodą ,ale facet wymiata.


Oczywiście Chol. Ciekawe gdzie teraz rozdaje banany? :lol:
  • 0

budo_tomi13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
polecam Rybnicki klub Taekwondo ITF przy ul. orzepowickiej. Zajecia pon, srody, piatki od 17.00 do 20.00. Trener Rafal POLESZAK 4 DAN ITF
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
masz racje Gizmo Ri Myong CHOL sorki za literowke dzieki ze mnie poprawiles
  • 0

budo_anghelinni
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...

Taekwondo ITF w tychach prowadzi Bosabum Magdalena Kania 2 dan prowadzila tez sekcje AZS uniwersytetu slaskiego jest niezla umie dobrze przekazac swoje umiejetnosci fajnie sie trenuje pod jej okiem. Jest takrze sedzia min. na akademickich mistrzostwach polski treningi sa bodajze we wtorki i czwartki w godz popoludniowych. W katowicach natomiast jest sekcja AZSu Taekwondo ITF na grazynskiego n awudziale psychologii i pedagogiki w poniedzilaki o 20-22 i w srody od 20:30-22 prowadzi jej min jej uczen i uczen mistzra Choia Szymon Kupczyk 1 dan. pozdrowionak dla wszystkich forumowiczow


Czy treningi odbywają się pod wskazanym adresem (Niepodległości 182/16)? Mnie to wygląda na adres osoby prywatnej... Bardzo zachęcająco opisałeś sekcję i chętnie bym się zapisał - nie wiem tylko gdzie szukać???
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
mozliwe ze to ta ulica nie pamietam dobrze treningi odbywaja sie w szkole chyab to jest gimnazjum albbo podstawowka ewentualnie moge ci dac namiar telefoniczny na kumpla ktory tam cwiczy i ma 1 dana bo do magdy niestety nie mam telefonu
  • 0

budo_anghelinni
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...

mozliwe ze to ta ulica nie pamietam dobrze treningi odbywaja sie w szkole chyab to jest gimnazjum albbo podstawowka ewentualnie moge ci dac namiar telefoniczny na kumpla ktory tam cwiczy i ma 1 dana bo do magdy niestety nie mam telefonu


W pobliżu jes SP19 - podstawówka (czy jak to się tam teraz nazywa po reformacji szkolnictwa) o profilu sportowym (mają basen i dużą salę gimnastyczną). Czy to tam odbywają się treningi? Jeśli to nie to miejsce, bądź nie jesteś pewien - bardzo byłbym wdzięczny gdybyś mógł swojego kolegi zapytać bądź przekazać mi jego numer telefonu (jeśli nie chcesz na forum wysyłać jego numeru: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). Dziękuję za pomoc!
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo na Śląsku...
wyslalem ci na maila numer telefonu i dane kumpla jak odbierzesz to potwierdz na forum czy doszedl
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024