Skocz do zawartości


Zdjęcie

festiwal sztuk walki wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

festiwal sztuk walki wyniki
Czesc. Czy ktoś był moze na tej imprezie?? Bo ja byłem i bardzo mnie zdziwil ten wynik bo myslalem ze jezeli robi sie taki festiwal to powinno sie oceniać pokazy sprawedliwie.
Jako widz bylem zbulwersowany tym co reprezentowała większość ekip,pokaz ma byc pokazem a nie 15 minutową rozgrzewką , tylko ekipy Taekwondo i Ninjitsu podeszli do tego w sposob powazny, obie ekipy pokazaly na czym polega ich sztuka walki. Ale i tak Najwieksze wrazenie zostalo mi i wiekszości pobliczności po grupie Taekwondo "Taeyang" z Wa-wy,poprostu wyczesali taki pokaz ze mnie zatkalo z wrażenia.

A teraz maly apel do reszy ekip ktore byly na tym Festiwalu.
-Mozecie dac sobie spokoj z pokazami jezeli będziecie robic je w ten sposób jak wczoraj.

Mam nadzieje że ni kogo nie uraże tym tekstem tak jak jest to moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
wyniki? to moze bys podal je... i powiedzial cos wiecej, kto co mial oceniac. myslalem ze na festiwalach jedynie sie dmeonstruje cos 8O
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
1 miejsce -Judo bodajże
2-Taekwondo

A reszty nie pamietam jedyne co wiem to ze na 6 pierwszych miejsc 5 zdobyly kluby z Wroclawia.
1. Pokazy oceniać będzie jury wybrane przez Organizatora
2. Jury będzie oceniało:
» stopień trudności
» efektowne wykonanie
» jakość wykonania
  • 0

budo_kosciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
Rustam co post to marudzisz... Impreza byla super , fajnie sie ogladalo wszystkich bez wyjatku. A najbardziej ta pania co z miotla w niebieskich ogrodniczkach smigala z grupy Teakwondo z Wroclawia chyba.... :)
CZEKAM NA ODZEW OOO PIEKNA :wink:
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
Kosciey, te miotły to akurat cienizna - kilka wymachów to każdy głupi potrafi, nie ma co ukrywać. Na mój gust to o wiele lepszy był pokaz shotokanu, judo i drugi capoeiry.
  • 0

budo_kosciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
IRA nie o miotly chodzi tylko o ta pania co nia machala :)
A Judo wygralo sprawiedliwie bo poziom miely techniczny wysoki...lacznie z tymi malymi dzieciaczkami co byly u nich w ekipie
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
Ja bym głosował jednak na shotokan. Też dzieciacz, też dobrze wyszkolone, pokaz bardziej zróżnicowany.
Tak na marginesie widziałem kilka pokazów judo i ten nie był najlepszy, ale jeden robiła kadra, drugi gość który się chyba Niedomagała nazywa, z biało-czerwonym pasem który pokazywał formy. Bycza rzecz :) .
I już się nie czepiam o blondi z Wrocka :) .
  • 0

budo_paker2k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
ale Kościeyowi chodzi o tą Panią ......niech ona sie odezwie bo on słabnie przez nia :) a co do pokazów to Rustam bądz sobie tam zbulwersowany ja i tak mamy to w...... głębokim poważaniu :)

pozdrawiam wszystkich uczestników a szczególnie Grupo Iuna która na mnie zrobila zajebiste wrażenie mimo ze tak sie różnimy :)


pozdrawiam
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
jak napisalem jest to moje zdanie a nie wasze wam sie podobalo co innego mi sie podobalo co innego. Akurat panienka ze sczotką ktora tańczy kankana to nie jest sztuka walki tylko taniec, nie poto jechalem 4 godziny w jedną strone zeby obejrzec kankana tylko poto zeby obejrzec techniki o ktorych nic nie wiem a zobaczylem brak techniki w podstawowych technikach a nie o to chodzi na pokazach na pokazach ma byc woww widziales co zrobil o kurna to bylo fajne, albo o kurna ty zobabacz zaraz to rozwali,a to co bylo pokazane przez duzą ilość ekip bylo poprostu nudne i nie czekawe siedzialem na widowni od godziny 10 do samego konca i w pewnych momentach zaczynalem zasypiać.
Ale byly i takie ekipy ktore naprawde mi sie podobaly bo zrobili fajne pokazy bez uzywania prawie nagich dziewczyn, bo poprostu pokazali cos ze swojej sztuki walki i na co ich stac pod wzgledem wykonania.

A co do reszty to mozecie se gadac co chcecie wy byliscie tam jako zawodnicy ja bylem jako widz i następnym razem sie zastanowie 2 razy czy wydac kasę na wyjazd na festiwal na ktorym nic nie zobacze czy na cos innego.

I prosze nie pisac ze mam cie w glebokim powazaniu itd. i tp. Bo poto jest forum zeby sie wypowiadac a nie wysylac teksty typy (ty taki i taki) , bo rozmowa schodzi wtedy na temat zupelnie inny.

Jezeli komus podobalo sie cos innego albo nie, to niech to napisze
  • 0

budo_paker2k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
dobra rustam luz...mi chodzi tylko o to zebys nie był "wujek dobra rada" i nie pisal ze mamy sobie dac spokoj bo bawimy sie w to juz jakis czas i skoro NAM to sie podoba to jest NASZA sprawa...takie rady zostaw dla siebie ok :)
a co do pokazow to strasznie spalem na pokazach Kendo i Tai Chi - zero akcji no ale moze to taka specyfika
bardzo mi sie podobalo Capo,Judo, TKD (uśmiech do pieknej blondyneczki z Wrocka) i Kalaki...no o Pankrationie nie pisze bo nie widzialem ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: festiwal sztuk walki wyniki
wlasnie o to mi chodzilo ze na nie ktorych numerach to mozna bylo spac nic sie nie dzialo totalna nuda.

A napisalem dokladnie tak
-Dajcie se spokoj jezeli bedzecie nadal robic w ten sposób pokazy.
A nie
- Dajcie se spokoj bo jestescie do bani
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024