Skocz do zawartości


Zdjęcie

Srodki anaboliczne-ktory najlepszy??????? Prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Srodki anaboliczne-ktory najlepszy??????? Prosze o pomoc

Witam!
Na wstepie chcialbym powiedziec ze nie wiem czy wybralem dobry dzial bo ponizsze srodki sa podpisane na jednej str internetowej jako "prohormony" ale sa tez suplementami wiec wybralem ten dzial. Ale przejdzmy do sedna sprawy... chodzi mi o to ktory z podanych srodkow jest najlepszy i dlaczego?

Universal Animal Test
Syntrax Syntra EC
Revolutions Humanobol
Nutrex Anabol-5
MHP Sarm-X
Megabol Testosterol
GAT Testagen
GAT Powerdrol
GAT FinaJet
Gaspari Halodrol-Liquigels
Alri Restore
Alri Jungle Warfare
Alri Bad Ass Mass

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Srodki anaboliczne-ktory najlepszy??????? Prosze o pomoc

Witam!
Na wstepie chcialbym powiedziec ze nie wiem czy wybralem dobry dzial bo ponizsze srodki sa podpisane na jednej str internetowej jako "prohormony" ale sa tez suplementami wiec wybralem ten dzial. Ale przejdzmy do sedna sprawy... chodzi mi o to ktory z podanych srodkow jest najlepszy i dlaczego?

Universal Animal Test
Syntrax Syntra EC
Revolutions Humanobol
Nutrex Anabol-5
MHP Sarm-X
Megabol Testosterol
GAT Testagen
GAT Powerdrol
GAT FinaJet
Gaspari Halodrol-Liquigels
Alri Restore
Alri Jungle Warfare
Alri Bad Ass Mass


Witam .. bardzo ciezkie pytanie zadałes . .żeby móc sie wypowiedzieć trzeba by było przestudiować (skonsumować) wszystkie te środki w odpowidnich przedziałach czasowych zeby wyciągnac z nich jak najwięcej MoCyyyyyyy . .to troszki by zajeło :DD .. (jezeli znalazl by sie sponsor to chętnie sie podejme :b )..ja akurat szamałem Testa .....,nie wbił bym go do ekipy PH po pierwsze bo skład nie ten co kiedys ale fajnie mnie pokopał . .duza motywacje ,efekt twardych gaci :DD ,i dobre samopoczucie plus kilo wagi .. co do reszty to zbieraj informacje dzielnie a najlpeiej kupuj ,szamaj i sie chwal:))) Pozdrawiam
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Srodki anaboliczne-ktory najlepszy??????? Prosze o pomoc

Witam .. bardzo ciezkie pytanie zadałes . .żeby móc sie wypowiedzieć trzeba by było przestudiować (skonsumować) wszystkie te środki w odpowidnich przedziałach czasowych zeby wyciągnac z nich jak najwięcej MoCyyyyyyy . .to troszki by zajeło :DD .. (jezeli znalazl by sie sponsor to chętnie sie podejme :b )..ja akurat szamałem Testa .....,nie wbił bym go do ekipy PH po pierwsze bo skład nie ten co kiedys ale fajnie mnie pokopał . .duza motywacje ,efekt twardych gaci :DD ,i dobre samopoczucie plus kilo wagi .. co do reszty to zbieraj informacje dzielnie a najlpeiej kupuj ,szamaj i sie chwal:))) Pozdrawiam


Ja bym uwazal na Finajet (to jest PH) i na produkty z ALRI (nie wiadomo co tam wlasciwie jest, sa opinie ze JW blokuje) wiec jak chcesz je brac to pamietaj p PCT i oslonach na watrobe. Halodrol to zalezy czy nowy czy stary, bo w starym cos tam sie ociera o PH. Osobiscie bralem ALRi RESTORE - to jest boozer test (PCT) i bylem zadowolony z efektow. Jak szukasz boozera test to moze jakis TT? Np Erekton (bralem i cena do jakosci jest wypas - tylko nie sugeruj sie nazwa :) , popatrz na sklad), Moze seria ANIMAL a dokladnie ANIMAL TEST - drogi ale mocny. Jesli chcesz jakis cykl na PH zrobic to wejdz do dzialu sterydy i PH. Tutaj tylko "zabawkami" sie zajmujemy w porownaniu do ludzi z ww dzialu :)
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024