Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skutki walki na noże


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Skutki walki na noże
"Osiedlowa bójka na noże
PAP 15:30

Jeden młody mężczyzna zginął, a trzech trafiło do szpitala z ranami od noży, po bójce na nowohuckim osiedlu - poinformował rzecznik małopolskiej policji podinspektor Dariusz Nowak.

Do bójki doszło w nocy w mieszkaniu na os. Słonecznym w Nowej Hucie. U trzech rannych mężczyzn w wieku od 19 do 22 lat stwierdzono m.in. uszkodzenie tętnicy pachwiny, rany kłute uda i brzucha, obcięty palec lewej ręki. Śmiertelna ofiara, 21-latek znaleziony w mieszkaniu, miał rany kłute klatki piersiowej.

W pobliżu bloku policja zatrzymała jeszcze dwóch młodych mężczyzn, którzy prawdopodobnie brali udział w bójce. Policja wyjaśnia przebiegu i okoliczności zdarzenia. Wszyscy przebywający w szpitalu ranni pilnowani są przez funkcjonariuszy - powiedział Nowak. (jask) "

Niezwykłe, że jeden z nich przezył uszkodzenie tętnicy pachwiny. Po czymś takim raczej powinien przenieść się na łono Abrahama.

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki walki na noże
Tętnice wykazują się niesamowitymi zdolnościami oburczania, sam widziałem przeciętą t. ramienną (podkreślam przeciętą), która nie krwawiła i koleś przeżył (to nie bajka asystowałem przt tej operacji)!
Ps. Pozdro za nicka ! Zmeinie sobie swojego na Gurney Halleck! :lol:
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki walki na noże
miało być obkurczania ale cóż nie wyszło...
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki walki na noże
No nieee, czy chcesz przez to powiedzieć, że mozna przeżyć walke na noże ? No zawiodłem sie, no ...
A na powaznie, to srednio rozumiem sens tego postu. Osoba nie potrafiąca sobie wyobrazic skutków jakie niesie ze soba uzycie noza w walce, nie powinna go do walki wyciągać. I tyle.
Wojtek
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki walki na noże

Niezwykłe, że jeden z nich przezył uszkodzenie tętnicy pachwiny. Po czymś takim raczej powinien przenieść się na łono Abrahama.


Otóż chodziło mi jedynie o to że można przeżyć uraz tętnicy i nie jest to aż tak bardzo rzadkie a jedynie rzadkie i tyle... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024