Skocz do zawartości


Zdjęcie

gołe babki!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_dźwiedziu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

gołe babki!!!
no moze nie do konca:) juz bardzo dawno sie nie udzielalem na budo ale mam pytanie. ladnych kilka lat trenowalem tkd mam 18 lat, od jakiegos czasu zapragnalem robic fiflaki gwiazdy etc tak jak dobrzy zapsnicy ale w mojej okolicy nie ma takiej sekcji stad moje pytanie jakie cwiczenia na kregoslup i wogole sa wskazane aby zrtobic po jakims czasie trenogow chocby sprezynke? za pomoc z gory dziekuje
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
Najpierw porób mostowanie na głowie.Rob tak zeby po jakims czasie potrafieć bez problemu wytrzymac 1.5 minuty w moscie.Najpierw z rekoma pozniej bez.
Next, probuj mostowanie z góry.Czyli stoisz na dwóch nogach i wychylasz sie do tyłu takim zamachem.I jestes w moscie.Potem sprobuj przeskoczyc jak najszybciej nogami do tyłu.
A pozniej to juz tylko probowac fiflaka z pomocą kolegi na materac.Stawiasz stope na czyjejs dłoni i ktos cie wybija.

W miedzy czasie uczysz sie rundaka.Ale to ktos musi ci pokazac i wytlumaczyc raczej :)
  • 0

budo_dźwiedziu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
wielkie dzieki a słuchaj jaki jest sposób na wycwiczenie salta albo chociaz sprezynki??
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
Jest takie cwiczenie jak np. wybicie z karku lub z czoła.Robisz fikołek ale w połowie probujesz sie wybic z głowy lub prawie leząc juz po fikołku na ziemi probujesz troszkę rozpędzony) wybic sie z samego karku.I kolejny fikolek i wybicie i znowu tak przez całą matę.Mam nadzieje ze wiesz o czym mowie ;)
Jezeli to opanujesz to napewno zrobisz sprezynke z miejsca.Moze nie na proste nogi od razu ale zawsze ci wyjdzie.To nie jest akurat bardzo trudne.Trudniejszy moim zdaniem jest fiflak :)
Widzialem jak goscie robią: spręzynka i od razu pad na kark i spowrotem sprezynka i znowu kark... Dobre ciwiczenie na koordynacje.Ale tak juz nie umiem zrobic :)
  • 0

budo_milon z krotonu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
Mezapa a jaki skład fikołka?? bo ja lubię z colą:)
heheh

Dźwiędziu niezly tytuł:) tematu. Popytaj moze w okolicy jest sekcja gimnastyczna, lub jakiś kumaty nauczyciel od wf, a tacy czasem się zdarzają:)
pozdrawiam
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
Fikołek, gwizada itd. No terminologia na 3= (trzy z dwoma) :)
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
czepiacie sie :) :) :)

hehe ,

a jak to mozna inaczej wytłumaczyć???


nie slyszałem zeby ktoś sie nauczył fiflaka przez internet.
Dzwiedziu, jak ci tego nikt na zywo nie pokaże( i nie wytlumaczy) to zapomnij ze kiedykolwiek bedziesz skakać.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
To pokaz nam na wykresie moderator.
  • 0

budo_milon z krotonu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gołe babki!!!
Pietrass mysle że wykładowcy z gietkiej obrazili by sie na Ciebie za te 3 z dwoma z terminologi:), to przecież mocna 2 jest:)
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024