Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gerber - stal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaban
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Gerber - stal
Czesc
Nie wiecie moze co ma na mysli firma Gerber piszac "400 series stainless steel" przy modelach Gator lub Hersey hunter ? :? Na forum nie znalazlem konkretow... Wiem ze to stal z serii 400 :) ALe czy to nie jakas 420 ? Moze 440 tylko czy A,B,C ?
Moze ktos poprostu wie czy to dobra stal.. ?
dzieki
pozdrawiam
  • 0

budo_cactus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łorsoł

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
http://www.forum-kul...showtopic=65001
  • 0

budo_rene nożownik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
A co z serią Air Ranger? Z jakiej stali są klingi tych noży bo w każdym slepie internetowym podają inaczej. Zajrzałem do kilku i w jednym ze stali 420 innym 440 A, czasem też AUS8 lub AUS8A. Ma ktoś taki nożyk??


pozdro
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
Te sztuki Air Ranger'a które widziałem były z AUS8, ale nie wykluczałbym, że tłuka z tego co aktualnie mają na stanie w tej fabryce na Taiwanie...

Witaj Rene!
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
Mam Gerbera AR 3.0 i też nie mam zielonego pojęcia co to za stal AUS8A czy 440 w sumie pies to trącał dobrze tnie i łatwo się ostrzy służył mi parę lat aż kupiłem Cuda EDC i poszedł do szuflady. Jednak uważam że jest to doby nożyk miły nie wzbudzający sęsacji i świetnie leżący w ręce. No i najważniejsze ma w nazwie firmy to że jest "legendarny" więc można się na nim wieszać :)
  • 0

budo_rene nożownik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
No ja też same pochlebne o nim opinie słysze. Choć dla mnie za dużo znaków zapytania jeśli chodzi o tą stal, nie do końca mi jest obojętne czy to 420 czy AUS8 :wink: :wink: :wink: Jak widać troche to loteria. Trzeba chyba by przsłuchać konkretnego sprzedawce co to tam ma :D


A właśnie właśnie!! Nie przywitałem sie :oops: WITAM WIĘC WSZYSTKICH SZANOWNYCH MIŁOŚNIKÓW NOŻYKÓW!! :D :) :D

Miło przypadkiem wejść na stronke o swoich zainteresowaniach i z szokiem zaobserwować, że.....JEST TU PONAD 8 tys. BRATNICH DUSZYCZEK!!!!! A ja myślałem ze jestem prawie sam :wink:
  • 0

budo_kobra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
Pytanko: czy ktos sie orientuje z jakiej stali jest gerber bowie?
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
eee... nierdzewna ;)
na glowni nie ma oznaczen, ale kiedys Gerber produkowal nieznaczone noze z 440 (A czy C to roznie ludzie mowia w roznych nozach) - Mark II, seria Pro Guide czy jakos tak sie nazywala :) moze i Bowie tez z tego robili - opinie o stali uzytej w tym nozu sa niezle

ogolnie to ladny noz. uzywane mozna kupic za nieduzo powyzej 100$, jakbym nie mial potrzebniejszych rzeczy to sam bym sie skusil
pozdro
  • 0

budo_kobra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber - stal
Właśnie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie ten gerber. Ale męczyła mnie sprawa stali.

Dzieki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024