Skocz do zawartości


Zdjęcie

szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
witam
no wlasnie tu mam problem - chce nozyk ze stanow sciagnac a bank nie chce mi przyznac karty kredytowej (dochody itp spoko ale umowa zlecenie a nie umowa o prace) mam tylko platnicza a tą nie załatwie transakcji w stanach.
i mam problem - chce CRKT M21 - w polsce ich nie widzialem w sklepach - zreszta pomine ceny jakie by byly
no i moze ktos ma pomysl jak inaczej sciagnac nożyk ze stanów ?? - polecnie zaplaty jest ale polska nie ma umowy ze stanami
moze ktos bedzie cos zamawial ze stanow (ja chce ze sklepu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo jakikolwiek iny byle cenowo podobnie za ten model) to bym sie podpial (koszty ptrzesylki mialby taniej) a moze ktos cos takiego sciaga na zamowienie biorac sensowana marże ??
sory za takie pytania - dla wielu z was to oczywiscte - dla mnie nowosc - nigdy nic z zagranicy nie sciagalem - tymbardziej ze angielski znam na poziomie przedszkolaka
jak ktos ma inne rady czy sogestie jak moge miec swojego CRKT M21 to bede wdzieczny za kazda wskazowke
  • 0

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Zapytaj Swiata Noży. Może ci sprowadzi z jakąś dostawą.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
tylko bralby na sklep wiec i marże sklepowa by pewno musial narzucic (chcąc czy nie) i to mogloby miec znaczącą różnice - w stanach ten nóż to 40 $ i 10$ przesyłka - w polsce chyba drozej by kosztowal :)
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Moze sprobuj w Niemczech? CRKT chodza w sklepach od 52 do 100 euro - na modelach sie nie znam, bo sam poluje na Ampha z MT, ale jak chcesz to Ci sie moge dowiedziec ile stoi ten komkretny. Po 1.05. zero cla powinno Ci dodatkowo ulatwic sprawe kupna. Zawsze ktos Ci moze kupic i przywiezc.[/list]
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie

witam
no wlasnie tu mam problem - chce nozyk ze stanow sciagnac a bank nie chce mi przyznac karty kredytowej (dochody itp spoko ale umowa zlecenie a nie umowa o prace) mam tylko platnicza a tą nie załatwie transakcji w stanach.

A zwykła Visa nie wystarczy ? - mBank ją daje :wink: no i co najważniejsze działa...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Za późno chłopie :P
Zamówiłem z PVK 3 dni temu.
Masz pecha...

Ale w paczce będzie M21, może będę się go pozbywał, bo lecą 4 noże, 1 dla kumpla, i trzy dla mnie. Dwa zostawiam i jestem najmniej leżący pcham dalej.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
kurde chłopie plisssss pozbądź sie M21 :)
normalnie piwo Ci postawie jeszcze :D
200 pln od reki Ci daje za niego
pomysl jaki fajny inny nozyk bys mial za niego - i uszczesliwisz czlowieka jeszcze :)
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Blacha wyrób se ekarte w mbanku. Bedziesz kupował ile wlezie.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Ototot
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
ale to jest karta płatnicza a nie kredytowa - płatnicza to mam VISE ELECTRON - kredytowa dostaje sie w banu majac konto min. rok minimum 1200 miesiecznych dochodow i przynajmniej przepracowany rok na umowie o prace (musi byc na czas nieokreslony)
karta kredytowa nie ma nic wspolnego z kontem i po operacji mozna zaplacic dopiero 50 dni pozniej.
moze w takim razie mozna tez placic karta płatnicza skoro ktos z was taka placil - a niesadze zeby w Mbanku dawali tak od razu kredytowa
to jezeli mozna płatnicza płacic to no problemo - zreszta - kumpel pozwolil ze swojej skorzystac w razie jakby juz nic nie bylo innego :)
ale jakbys Lord von Banan chcial sie pozbyc M21 to biore od reki za 200 - czyli przeplacam 10 $ :)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Blacha, w mBanku (i nie tylko) możesz wyrobić sobie kartę wirtualną - przez internet możesz kupować tak samo jak za pomocą karty kredytowej. Koszty - 25 zł za wyrobienie. I tyle. Żadnych wymagań co do dochodów itp.
Slaszysz podawał niedawno linka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Mam pytanie.
Czy uzywając ekarty mBanku mozna płacic na ebay?

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
Ekarta mbanku nie jest zwykłą karta płatnicza. Słuzy do zakupów w internecie. Działa to tak że przed transakcją napełniasz ją potrzebną kaską a potem ci ją zdejmują. Bank nie daje ci żadnych limitów kredytowych stąd łatwo ją dostać.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
eBay, PayPal i wiele innych serwisów niestety nie uznaje eKarty. Podobnie jak część "manualnych" terminali w niedużych e-sklepach oraz, co istotne, nie obsługują jej Unie Kredytowe, a te mają w USA więcej klientów niż banki. Także niestety nie zawsze eKarta...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szukam kogos żeby sie podpiąć pod zamówienie
właśnie właśnie.

Nie pamiętam kto, ale pamiętam co i gdzie mu się zdarzyło :) To w ramach wychwalania [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ktoś opowiadał, jaką to wyrozumiałością Mike się wykazał podczas wielokrotnych nieskutecznych prób zapłacenia kartą wirtualną. I w końcu się nie udało, płatność odbyła się jakoś inaczej.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024