Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_slawnur
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
Młody jesteś a dobrze gadasz Nayky,tak trzymaj.
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
no nayky, kumasz, po prostu kumasz. trzymaj się.
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
Na początku na treningi karate chodziła moja siostra a ja po jakimś czasie postanowaiłem spróbować.
Trenuje dalej i mam zamiar nadal trenować bo to mi daje ogromną satysfakje.
W klubie jest świetna atmosfera, dająca dodatkowy power podczas treningów. Jeżeli mi coś nie wychodzi to tylko mnie to motywuje no i czuję sie jakby "lepszy" od tych którzy cały wolny czas spędzają oglądając tv i popijając browar.
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
a ja trenuje bo... lubie :)
jestem zupelnie innym czlowiekiem, ta "przed" to zakompleksiona, znudzona i zastraszona w dolku psychicznym osobka a teraz... same plusy! poza tym, czlowiek przekracza swoje bariery, rozszerza horyzonty. trenuje bo nie widze dla siebie innej drogi. a trenuje na tyle dlugo aby wiedziec, ze chce to robic i nie przestawac, wciaz sie rozwijac i uczyc sie nowych rzeczy.
dzieki temu jestem bardziej soba :wink:
  • 0

budo_dragon5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
po co cwicze karate??zeby wyrobic sobie silna wole,charakter,poprawic sprawnosc fizyczna i wiele wiele innych powodow.ciagle piszesz ze karate w walce...karate moze zabic poprzez...wiedz ze w karate samoobrona jest na ostatnim miejscu!!!jak ktos juz troche chodzi na karate to nie chodzi zeby umiec sie lac!!!w karate tak jak w innych sztukach walki sie mowi:"madry kompromis jest wiecej wart niz 1000 zwyciestw" albo "walka unikniona jest walka wygrana"
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
Zgodzę sie aczkolwiek nie do końca, zalezy w jakim klubie czwiczysz, u mnie w mieście są dwa ostatnio byłem sobie w tygodniu w tym drugim i powiem tyle........ samoobrony to się tam nawet po 5 latach nie nauczą, jak żółty pas nie może wytrzymać dłuższej chwili w zenkutsu i to do tego wysokim (jak by u nas tak stał to albo byśmy wszyscy pompowali albo on by jumping zasówał). Wniosek z tego taki że karate można czwiczyć na poważnie (wyczynowo) lub rekreacyjnie w zależności od tego jakie efekty chcemy osiągnąć.

Co do tego iż walka uniknięta to walka wygrana to się zgadzam, czasami lepiej dać sie nawet ośmieszyć lub dać sobie naubliżać niż potem mieć poważne kłopty.

PS: Jak ktoś chce w karate szybko zostać fighterem to niech lepiej sobie na boks lub kicka pójdzie, bo to nie ta liga :wink:
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
a czemu odrazu zakładac ze do samoobrony sie cwiczy??

ja cwicze bo lubie bo w tym samym czasie bym siedziała przy piwie lub przy komputerze...
a tak jak sam napisałes poprawia sie koordynacja ruchow , kondycja lepsza i fajni ludzie na treningach (np moj trener)

i no nieda sie tego ukryc faktycznie dla samoobrony.

ad. zabijania...
wyobraz sobie ze faceta zazwyczaj atakują zeby go okrasc , a kobiete (Patrz ja :wink: ) zeby zgwałcic czy jeszcze gorzej . ty dla kilku złotych nie musisz zabic ale jednak sadze ze kobieta w sytuacjach dzikich woli zabic niz miec uraz psychiczny

pozdrowionka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_vegita14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
Jejku, jejku, jaka ty bojowa jesteś.
Ja trenuje Karate Shotokan, równiez dla samoobrony, ale przedewszystkim dla klimatun i po zeby się w razie czego fajnie obranić a nie jak jakaś pokraka :)
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
:) błagam tylo nie wyjeżdżaj z śmiertelnymi technikami karate, jak chcesz zabić to kup jakąś dobrą kosę albo sama zrób i naucz się nią posługiwać. (albo jak cie stać to coś lepszego)

PS: Takie jak ty to chyba trzeba na chodniku omijać szerokim łukiem :)
  • 0

budo_slawnur
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
Dla większości napastników sama postawa bojowa i pewność siebie, wystarczy żeby zrezygnowali z napaści na małą "drobną myszkę"
Ale jak drab będzie chciał zabić to atak z całych sił a wtedy jakakolwiek sztuka będzie pomocna.
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
dlaczego chce cwiczyc karate ??

hmm.. ciekawe pytanie i mysle jezeli ktos sobie go nie zadal to raczej powinien...
na to pytanie moge odpowiedziec wlasnie tym co chce cwiczyc bardzo dlugo(mam nadzieje ze sie uda :) )...

Jisei Budo - formowanie siebie poprzez sztuke walki
Jisei Do - formowanie siebie poprzez prace

pozdr. mjr
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
nie czytalem wszystkich postow za co sorry ale..
...nie wiem gdzie uslyszales to ze karate zaklada zabicie jednym ciosem... :? to sa brednie... hmm mysle ze jesli cwiczysz ju jitsu to nie powinienes sie wypowiadac tak radykalnie o karate... przyjdz na trening ktoregos ze stylow to sie przekonasz
pozdrawiam
  • 0

budo_hunterlove
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dublin, Bialystok
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!
bo lubie sztuki walki, chcem być lepszy i być z siebie zadowolony...... :-) mniej wiecej
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO CO TRENUJECIE KARATE ?!?!?!

no nayky, kumasz, po prostu kumasz. trzymaj się.


bo Nayky to prawdziwy karateka :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024