Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silownia i thaiboxing?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Silownia i thaiboxing?
Witam wszystkich i od razu mam pytanie. Kto zna plan treningowy ktory łaczy ze soba treningi boksu tajskiego 3 razy w tygodniu i silownia 2 razy w tygodniu. Pytanie moje jest stad iz wrocilem z zawodów w taiboxingu i doszedlem do wniosku ze mam za salbe miesnie grzbietu bo walka w klniczu zabiera bardzo wiele energii. Jednoczesnie wiem ze jesli pojde na silownie to bede robil nietylko grzbiet ale cale cialo. Zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac. Box mam wtorek czwartek i piatek po 2 godz, silownia bedzie w poniedizalek i srode. Niema mowy o jakimkolwiek przetrenowniu bo troszke juz trenuje :D . Prosze o pomoc w takich kwestaich:
Jakie cwiczenia na silowni sa pomocne w walce thai boxingu?
Ile serii oraz ile powtorzen wykonywac na dana partie miesni?
Jesli ktos z was doda wiecej bede bardzo wdzieczny.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i thaiboxing?

Witam wszystkich i od razu mam pytanie. Kto zna plan treningowy ktory łaczy ze soba treningi boksu tajskiego 3 razy w tygodniu i silownia 2 razy w tygodniu. Pytanie moje jest stad iz wrocilem z zawodów w taiboxingu i doszedlem do wniosku ze mam za salbe miesnie grzbietu bo walka w klniczu zabiera bardzo wiele energii. Jednoczesnie wiem ze jesli pojde na silownie to bede robil nietylko grzbiet ale cale cialo. Zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac. Box mam wtorek czwartek i piatek po 2 godz, silownia bedzie w poniedizalek i srode. Niema mowy o jakimkolwiek przetrenowniu bo troszke juz trenuje :D . Prosze o pomoc w takich kwestaich:
Jakie cwiczenia na silowni sa pomocne w walce thai boxingu?
Ile serii oraz ile powtorzen wykonywac na dana partie miesni?
Jesli ktos z was doda wiecej bede bardzo wdzieczny.


Klincz ogolnie meczy wszystkich :) to niekoniecznie wina grzbietu, cwicz na malych obciazeniach i wykonuj duzo powtorzen, albo na areobach, raczej calo cialo cwicz i rozejzyj sie po forum bo bylo pare takich tematow.

BTW z jakich zawodow? W Warszawie? Jaka byles kategoria?
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i thaiboxing?
Po prostu rób cykl ogólny, który jednakże nie zamknie się w tygodniu z powodu małej ilości treningów siłowych. I tu nap. Poniedzialek klatka, biceps, brzuch, środa plecy, lędźwia (tył), następny poniedziałek nogi, następna środa barki, triceps i brzuch, następny poniedziałek plecy i przedramiona, następna środa klatka, biceps , brzuch... itd. Proste ?
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i thaiboxing?

BTW z jakich zawodow? W Warszawie? Jaka byles kategoria?


tae tad widze ze dokladnie czytasz posty na forum ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024