Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zgrubnac i poprawic kondycje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_kozik
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zgrubnac i poprawic kondycje
Witam, chcialem rozpoczac kurs jakiejs SW, ale z tego co wyczytalem na forum, to lepiej sie do tego nie zabierac, jesli sie nie jest wystarczajaco odzywionym. No a ja mam z tym duzy problem - tzn. duza niedowage. Przy wzroscie 186cm waze 56kg(18 lat), co dziwne, wcale sie nie glodze, kondycji fatalnej nie mam (ale mogloby byc lepiej). Czytam to forum juz jakis czas, no i wiem, ze nalezy jesc jak najczesciej - staram sie to juz robic, ale jak dlugo mam czekac na efekt ? Moze jakas specjalna dieta przydalaby mi sie ?
Poza tym chcialem poprawic swoja kondycje (to sie chyba nie gryzie ze zwiekszeniem wagi ? :) ). Lubie jezdzic na rowerze, moge pobiegac - tylko z jakimi czestotliwosciami ? Np. 20 km na rowerze co 2 dni i co 2 dni ze 3km biegania - na poczatek ?

Co najlepiej zrobic - zeby jak najszybciej podniesc wage i zyskac wieksza kondycje ? No i kiedy moge zaczac juz z jakimis SW ?
Bede wdzieczny za odpowiedzi

Pozdrawiam
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zgrubnac i poprawic kondycje
lol to rzeczywiscie jestes mega chudy (narazie siebie uwazalem za niedozywionego :) ). Moim zdaniem bez sensu sie przygotowywac do zaczeia treningow. Idziesz na trening wlasnie zeby cos ze soba zrobic!!
JA jak zaczynalem trenowac bylem zajebiscie chudy (tez cos okolo 56 kg tylko 176cm wzr mialem albo mniej troche) i mi waga skoczyla dosyc szybko sama(tzn. ja o tym zupelnie zapomnialem). Teraz mam 183cm wzr waze 67kg i calkiem mi z tym dobrze :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zgrubnac i poprawic kondycje
Kozik...idź smiało na trening i się niczym nie przejmuj. Ja jak zaczynałem byłem podobnych rozmiarów. Zasięgnij jeszcze rady u kogoś kto zna się na dobrze na odżywianiu, dietach...na pewno pomoże.
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zgrubnac i poprawic kondycje
zjarany_swistak-no to mamy podobne warunki(ja mam 181 i 68 kg) i ja uwazam sie za troche zbyt chudego :wink: No a waga przyjdzie z czasem,choc jezeli chcesz,mozesz zapisac sie na silke,przy odpowiednim planie masa powinna tez nieco skoczyc.Ogolnie-cokolwiek bys nie wybral,bedzie to lepszy wybor niz siedzienie w domu :wink:
  • 0

budo_skaj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zgrubnac i poprawic kondycje
Kozik, waga sie nie przejmuj. Tak jak mowia ludzie po prostu idz na trening a z czasem jezeli bedziesz sie przykladal i dobrze jadl to waga sama przyjdzie. Zalezy tez od stylu ktory masz zamiar trenowac, no ale na sumo chyba nie idziesz? :)
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zgrubnac i poprawic kondycje
Heh , jak zaczynałem treningi pół roku temu , to przy wzroście 185 , warzyłem 74kg , lub cos koło tego. W poł roku "zgrubłem" o 6 kg. Jak bym był kobietą to bym sie zabił ;p
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zgrubnac i poprawic kondycje
Kozik - jesli chodzi o podnoszenie kondycji i wagi , to poszukaj bo te tematy juz sie przewijaly na forum :-) .
A kiedy mozesz zaczac trening sw ? Najlepiej juz jutro :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024