Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sebenzy Classic zdjec kilka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sebenzy Classic zdjec kilka
Dokladnie to dwa...na razie...

Dołączona grafika



Dołączona grafika
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
przyjade do twojego miasta znajde Cie mocno przestrasze albo walne kołkiem w guowe i ci go zabiere zobaczysz no chyba ze sam mi go odrazu wyslesz adres moge wysłac na maila :twisted: :twisted: :) :twisted: :twisted:
miodzio mniam
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka

przyjade do twojego miasta znajde Cie mocno przestrasze albo walne kołkiem w guowe i ci go zabiere zobaczysz no chyba ze sam mi go odrazu wyslesz adres moge wysłac na maila :twisted: :twisted: :) :twisted: :twisted:
miodzio mniam


Hmmm, no w szoku jestem... nawet jako żart, nie powinno się publicznie pisać takich rzeczy...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka

przyjade do twojego miasta znajde Cie mocno przestrasze albo walne kołkiem w guowe i ci go zabiere zobaczysz no chyba ze sam mi go odrazu wyslesz adres moge wysłac na maila :twisted: :twisted: :) :twisted: :twisted:
miodzio mniam


mysle ze juz pownienes wracac do tego zakladu...przepustka ci sie niebawem konczy...
  • 0

budo_raf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorau

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Dark Lord - jakie wrażenia "na gorąco" z pierwszych dni użytkownaia?
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Taki nóż..... a takie pudełko :? :D
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
pierwszy dzien uzytkowania to ciecie kartek i zachwycanie sie nozem :D

nie robilem na razie specjalistycznych testow sprawdzajacych wytrzymalosc stali na stepienie itp. ale ogolne pojecie jak sie jej uzywa juz mam - doskonaly noz, po prostu perfekcja wykonania. Przy normalnym uzytkowaniu to doskonaly folder sluzacy laaaattaaamii. wersja classic ma wiekszy "point guard" i jakby wizualnie dluzsze ostrze. Plain sebenza to doskonalosc, funkcjonalnosc i prostota w jednym. Troche droga ale jak mozna wydac taka kase na noz to zwroci sie to nie tylko w komforcie i trwalosci uzywania co tez ograniczy zakup innych nozy. Bo po co kupowac cos innego skoro ma sie juz perfekcje?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Taka mala ciekawostka. Wczoraj na jednym z zagranicznych forum o nozach, koles bardzo potrzebowal pieniedzy na traktor. Wystawil wiec swoja sebenze, large, wersje z grafika komputerowa, tanio bo zalezalo mu na czasie... noz poszedl za 250$ 8O
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
widzialem 8O

ale wciaz chyba mozna kupic seb classic wood inlay (bloodwood) za...wlasnie 250 usd! jakis inny kolo sprzedaje. Nic tylko brac.
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
o jejku przeciez to byl taki zarcik, dowcip, dżołk czy to cos zlego przeciez wiadomo ze nie przyjade do niego i nie zabiore mu tego kozika sam sobie kupie za wlasne pieniadze ale jesli Cie urazilem Dark Lord to przepraszam i na piwo zapraszam :D
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
a zreszta :oops:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka

o jejku przeciez to byl taki zarcik, dowcip, dżołk czy to cos zlego przeciez wiadomo ze nie przyjade do niego i nie zabiore mu tego kozika sam sobie kupie za wlasne pieniadze ale jesli Cie urazilem Dark Lord to przepraszam i na piwo zapraszam :D


nieco dziwnie zabrzmial...ale luzik, ja sie tak szybko nie obrazam, co najwyzej dostaniesz stosowna odpowiedz :D

luz, ja spie spokojnie w nocy, wcale nie drecza mnie koszmary ze ktos przyjdzie i mi zabierze sebenze. Zreszta jesli juz to po moim trupie. 8)
peace.
  • 0

budo_swiat nozy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
To ja dorzucę trochę fotek wersji "Regular":

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Kusi, oj kusi... ten plecak oczywiście :) :P
Pozdrawiam,

PS
Świetne fotki! :D
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Świat Noży, dzięki Tobie właśnie stwierdziłem, że jednak warto było wydać kasę na lepszy monitor ;)
A Twoje zdjęcia są z każdą odsłoną lepsze ;) Tylko przestań już eksploatować ten plecak :D Chociaż przyznam, że ten kobaltowy kolor jest urzekający ;)

K.
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka

pierwszy dzien uzytkowania to ciecie kartek i zachwycanie sie nozem :D
wersja classic ma wiekszy "point guard" i jakby wizualnie dluzsze ostrze. Plain sebenza to doskonalosc, funkcjonalnosc i prostota w jednym. Troche droga ale jak mozna wydac taka kase na noz to zwroci sie to nie tylko w komforcie i trwalosci uzywania co tez ograniczy zakup innych nozy. Bo po co kupowac cos innego skoro ma sie juz perfekcje?

Dark, a miałeś może obie wersje w łapie, tzn. Regular i Classik? Bo wizualnie Classik rzeczywiście robi wrażenie bardziej ergonomicznej - głębsze wycięcię i nieco rozszerzająca się rękojeść...
PS: No i gratuluje zakupu :peace: , u mnie na razie dziura budżetowa :cry: , ale to obowiązkowa pozycja na liście kolejnych zakupów...I też mi się podoba to smuklejsze ostrze w wersji Classik :twisted:
  • 0

budo_czegevara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
W cipę lindy, ten nóż jest stanowczo za drogi... Co nie umniejsza jego uroku i zapewne wartości użytkowych...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka

Dark, a miałeś może obie wersje w łapie, tzn. Regular i Classik? Bo wizualnie Classik rzeczywiście robi wrażenie bardziej ergonomicznej - głębsze wycięcię i nieco rozszerzająca się rękojeść...
PS: No i gratuluje zakupu :peace: , u mnie na razie dziura budżetowa :cry: , ale to obowiązkowa pozycja na liście kolejnych zakupów...I też mi się podoba to smuklejsze ostrze w wersji Classik :twisted:


Jasne i to nie raz...dlatego po przemysleniu sprawy doglebnie wybralem jednak classic. W sumie roznic specjalnie nie ma a jednak... Glowa do gory, u mnie tez lipnie z kasa obecnie...wlasciwie chodze caly czas z sebenza, microtechy poszly w odstawke :D

Fakt, droga rzecz, jesli chcesz miec jednak nozowa perfekcje...trzeba zacisnac pasa, sprzedac zone, samochod i mieszkanie i kupic ta cholerna sebenze!! :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Dołączona grafika

jeszcze jedna fota..
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sebenzy Classic zdjec kilka
Mam takie pytanko: Jak wyglada sprawa wytrzymalosci takiej Sebenzy ? Moze byc wykorzystywana do hard-corowych prac tak jak powiedzmy foldery Stridera ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024