Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje ekipy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_ryo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Poszukuje ekipy
Juz jakis czas temu zaczelem myslec powaznie nad zrobieniem swojego wlasnego filmu o sztukach walki ostatnio nawet poczynilem juz pierwsze kroki i nagralem cos co mozna prawie nazwac filmem(pomijajac to ze ma niecale 10 minut :) )
No ale w kazdym razie chodzi glownie o to ze na jakas ambitna produkcje potrzeba mi troche wiecej osob niz moja stala paczka to znaczy 3 osoby :)
Jesli sa na tym forum jacys ludzie ktorzy maja ambicje cos nakrecic maja jakiestam umiejetnosci to napiszcie^_^
Tak wogole to jestem z Olsztyna i najlepiej by bylo gdyby ludzie ktorzy sa chetni tez byli z Olsztyna albo okolic ( to duzo ulatwia naprawde :wink: )
Licze na odzew^_^
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Jakby bliżej Wawy...
  • 0

budo_black phoenix
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Sluchaj ja tez mieszkam w Olsztynie i z mila checia bym sie do ciebie przylaczyl. Od 1,5 roku trenuje kung fu takze "cos" umiem.
  • 0

budo_ryo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Hellfire wiesz w zasadzie to mozna cos z tym zrobic pogadam z prezydentem Olsztyna i moze troszku go przesuniemy w strone WaWy :)
A wogole jak tak widze to chyba duzo osob sie nie interesuje kreceniem filmow.
Blac Phoenix dzieki ze sie zgodziles^^
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Mnie pomysł kręcenia krótkiego filmu fighterskiego też chodzi po głowie od jakiegoś czasu. Raczej się nie dołącze, bo do Olsztyna mam daleko, pozatym czas też jest pewnym ograniczeniem...może w wakacje spróbuje się za to zabrać.
Ryo: Jakbyście tam juz mieli jakieś doswiadczenia z kręcenia...to pisz i chwal się.
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
mozecie liczyc na moje kije... FMA

Sabre (warsaw)
  • 0

budo_ryo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Skiper moge sie pochwalic ze dzisiaj (nie bez siniakow i bulu ogolnego twarzy :-) ) skonczylem nagrywac z paroma kolegami cos prawie przypominajacego film bylo ciezko krecilismy przez dwie soboty w sumie 12 godzin no i mamy cos kolo 6 minut. Najgorsze jest to ze w sumie nie skonczylismy finalowej walki ani nie zrobilismy prologu ale czesc mojej ekipy powiedziala ze to ostatni raz jak cos krecimy razem :D
No i teraz to juz wogole musze na zabuj szukac ludzi. A wprawiony w kreceniu jeszcze nie jestem to co narazie mamy jest baaardzo srednie tak prawde mowiac^_^" Ale przeciez nie o to chodzi trza sie starac i tyle 8)
  • 0

budo_zanza
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
ryo jestem za :D
mieszkam w olsztynie i uwazam ze masz zawalisty pomysl :D
trenuje sporo w moim zyciu mysle ze moge sie przydac :-)
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Dobra sprawa wygląda tak, w Cze-wie jest kilka osób co też chcą nakręcic demówki, czyli ja i Z.CH. '03 (5 osob wszyscy z Kyoka. ) Plus jeszcze kilka osób z 10 ogólem, do olsztyna raczej nie pojedziemy ale jag bys do nas wpadł to napeawo by się cos skroiło, tylko jak z kamerą bo my dysponujemy tylko zwykłą a do cyfrofej dostępu nie mamy. Trza przez karte tv zgrywać.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Zapomniałem dodać, możemy pojechać do Olsztyna ale góra we 4 osoby, i to też góra na 2 dni ( o ile jakiś nocleg sie wykombinuje )


To byłem ja Jarząbek.
  • 0

budo_ryo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje ekipy
Mam dobra wiadomosc juz niedlugo wrzuce linka do klipu ktory ostatnio krecilem (musze jeszcze doskladac go)
Raben dzieki za propozycje ale co do dalekich wyjazdow mojej ekipy to sa problemy bo osoby ktore mam sa raczej malo kooperatywne do wyjazdu :(
Ale jezeli wy bylibyscie w stanie wpasc nawet w 4 osoby to w takim razie z checia sie zkataktuje jak nabierzemy troche wprawy tam u siebie w Olsztynie :D
Narazie w planach mam zamiar nakrecic cos na wzor filmu fabularnego :wink: dzieki temu ze niebedziemy sie tam tylko klepac wreszcie pocwicze gre aktorska :lol: No ale glowny problem to to ze bede potrzebowal troche wiecej osob niz narazie mam...
I wogole to OSUU wszystkim zainteresowanym poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024