Skocz do zawartości


Zdjęcie

Savate na NG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Savate na NG
Widzę właśnie w programie telewizyjnym, że o 22 w National Geografic Tv jest program pt. "walka na śmierć - savate". Na ich stronach piszą, że ma to być początek cyklu o MA.
  • 0

budo_quasimodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
Cholera, widzialem tylko koncowke...ale wygladalo nieźle...
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
Film jak na moje gusta bardzo solidnie przygotowany. W ogole za cala serie nalezy sie pochawala dla NG (dokumenty o Muay Thai, Capoeira i Karate rowniez byly udane). Jak zwykle duzo o historii sztuki, jak i o dniu dzisiejszym. Goraco polecam wszystkim zainteresowanym. (Swoja droga ciekawe ilu ich jest na VB - dyskusje o Savate chyba policzylbym na palcach). Powtorka w piatek 2.04. ogodzinie 11:00.

Pozdrowki!
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
no ale i kazdy laik w dziedzinie sztuk walki moze znalezc w tej serii cos dla siebie :P... w kazdym badz razie troche mnie denerwuja wstawi "przemysleniowe" tej kobitki :P...
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
Program był całkiem OK, dużo o historii savate i boxe francaise, treningi itp. Walka do której przygotowuje się prowadząca program to ogólnie ściema ale całość mi się podobała. No i utwierdziłem się w przekonaniu że savate jest po prostu zajebiste i to jest jakaś paranoja, że można się w Polsce uczyć sztuk z najdalszych zakątków świata, a savate nie 8O

Program pewnie będzie powtarzany, a warto w piątki o 22 oglądać.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
Bardzo fajny program,podobały mi się zwłaszcza migawki z ich zawodów.To całe La Canne (mam nadzieję,że poprawnie piszę)też niezle wyglądało.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG

Goraco polecam wszystkim zainteresowanym. (Swoja droga ciekawe ilu ich jest na VB - dyskusje o Savate chyba policzylbym na palcach).

Trochę jest, ale w Polsce nie ma Savate, więc można tylko lizać cukerki przez szybę wystawową.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
Ciekawą informacją było dla mnie, że pierwotnie w savate uderzenia zadawane były otwartymi dłońmi, a dopiero po (przegranej) konfrontacji savate'owca z angielskim bokserem, stworzono boxe francaise z uderzeniami pięścią, a z czasem wszystko to zostało określone jako savate.

A walki laską były rewelacyjne, ciekawe jak się podobały vortalowym filipińskim specjalistom od tego rodzaju broni?
  • 0

budo_quasimodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
Fakt, w Polsce nie ma SAVATE (a szkoda :( ), choć - jak można przeczytać na stronie klubu p. Siegoczyńskiego (kick-boxing) jest on instruktorem SAVATE właśnie i walczył także w zawodach
  • 0

budo_quasimodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
to strona, o której pisałem poprzednio
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Savate na NG

Program był całkiem OK, dużo o historii savate i boxe francaise, treningi itp. Walka do której przygotowuje się prowadząca program to ogólnie ściema ale całość mi się podobała. No i utwierdziłem się w przekonaniu że savate jest po prostu zajebiste i to jest jakaś paranoja, że można się w Polsce uczyć sztuk z najdalszych zakątków świata, a savate nie 8O

Program pewnie będzie powtarzany, a warto w piątki o 22 oglądać.

taki plus,ze u nas Michal wrzuca troche rzeczy z savate
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024