Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROTFL - combat sombo & krav maga...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
To mi podesłał znajomy.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
To co mowi Martius to swieta racja. Chyba zbyt czesto wysmiewamy sie z roznych rzeczy zapominajac spojrzec na siebie. Niestety mi sie to tez zdarza i dlatego dobre sa takie slowa krytyki ktore utwierdzaja w przekonaniu ze nikt nie jest idealny.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
nie my tylko combat. jeszcze nie zauwazyles ze on ma straszny problem z poczuciem wyzszosci?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
troche sie dziwie ze Combat nie jest jeszcze moderatorem ! Napisal juz tyle tekstow na tym forum ze procentualnie jest chyba najbardziej aktywny ze wszystkich uzytkownikow. Nalezaloby mu sie wiec jakies wyroznienie za aktywnosc. :) :) :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
ufunduj mu nagrode.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
pomysle nad tym :) :) :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...

ufunduj mu nagrode.


Wow! Yak przekroczyl 1k postów. Cud nad wisłą :wink: Beze mnie niemozliwe :) (a tak to ma o czym pisać).

A teraz w temacie. Nie człowieku - nie potrzeba mi takiego dowartościowania się - rozczaruję cię :) (i tak jestem najlepszy :wink: :lol: )...

Po prostu takie kompletne bezsensy, zero techniki - mnie śmieszą (i nie tylko mnie) - tyle. Nieważne czy kravka, combat sombo, tai chi czy inne ustrojstwo (jak dim mak).

Część linków podesłał znajomy który, notabene, trenuje Krav maga...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
nie no musialem sie wtracic .. jak mozna ocenic technike po 1 zdjeciu ? Combat dobrze sie czujesz ?

POzdrawiam
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
Oceniam po kilku zdjeciach. BTW> jak wielu robi jakis blad - to znaczy, ze powszechny jest brak techniki w danej grupie!
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...

Wow! Yak przekroczyl 1k postów. Cud nad wisłą :wink: Beze mnie niemozliwe :) (a tak to ma o czym pisać).

no patrz, ty masz prawie 3k a zaczales prawie pol roku po mnie...no no. ale fajnie ze to zauwazyles, bo mi jakos umknelo. a w sumie taki 100 postow zmusza do chwili zadumy :)
a w temacie braku techniki w grupach poczatkujacych... (dziwne, nie?) jak skomentujesz babedczki kopiace muay thay? :D :roll:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...

Wow! Yak przekroczyl 1k postów. Cud nad wisłą :wink: Beze mnie niemozliwe :) (a tak to ma o czym pisać).

no patrz, ty masz prawie 3k a zaczales prawie pol roku po mnie...no no. ale fajnie ze to zauwazyles, bo mi jakos umknelo. a w sumie taki 100 postow zmusza do chwili zadumy :)
a w temacie braku techniki w grupach poczatkujacych... (dziwne, nie?) jak skomentujesz babedczki kopiace muay thay? :D :roll:


Nie mamy babeczek u nas, jedna miala przyjsc ale zobaczyla trening i powiedziala ze rozgrzewka jej styka :roll: no coz...milo by bylo... :twisted:
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
A u mnie na sekcji jest kilka kobiałek, kiedyś było ich nawet 5.
Tae Tad, widzę, że kolega Slipknota słucha :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
czegos nie rozumiecie.
Cofnijcie sie do poczatku watku...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...

a w temacie braku techniki w grupach poczatkujacych... (dziwne, nie?) jak skomentujesz babedczki kopiace muay thay? :D :roll:


Skomentuję tak - ROTFL- wrzucaj więcej jak masz - rozwalają mnie takie fotki... BTW: zamieściłem i zdjęcia (pozowane - of coz - bo ciemno, flash i cyfrówka) i filmy - różne z naszych treningów. Shaft się przyczepił do jednego filmiku (bo nie rozumie ćwiczenia) - więcej w przyszłości.

Dołączona grafika

To jest super!

Dołączona grafika
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
A co cie tak Combat rozsmieszylo w tej 2 fotce? Ze panowie wasy maja? Ja mam takiego wujka mlotkowym byl przez cale zycie, tez ma wasy a na solo to bym z nim jednak nie wyskoczyl...
:D
Reszty nie skomentuje bo nic mi te nazwy nie mowia ale akurat do australii to duzo pojechalo dobrych mistrzow z chin.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...

pozowane - of coz - bo ciemno, flash i cyfrówka

jako ze robie duzo zdjec i rozumiem czemu ustawialiscie zdjecia (szkoda ze az tak strasznie widac, ale nic to) to nie rozumiem co ma z tym wspolnego to ze cyfrowka? chyba ze chciales powiedziec slaba cyfrowka :P a juz fakt ze ciemno i flasz nie ma nic do rzeczy, tyle ze brzydsze zdjecia sa.

nie widze wstydu w tym zeby sie przyznac ze dla zdjec dynamicznych musielibyscie fotografowac kazda technike po 10 razy i potem wybrac te ktore jakostam wyszly :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
Ano ma do rzeczy. Bo flash wymaga czasu żeby zadziałać (zbyt dużo), a bez flasha - to by nie wyszło (smugi duchów :lol: )

Słaba cyfrówka? Hmm - kupiona w 2002 to wiesz - sporo się pozmieniało na rynku, po prostu nie nadaje się do robienia zdjęć dynamicznych technik. Nie opłaca się kupować lepszej - bo do 95% pozostałych zastosowań jest super (krajobraz, fotki na WWW, sklepy inetowe etc.)

A co do drugiego - to wolę nakręcić film - i to właśnie robię. (ew. zrzuty z filmu zrobię)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
znaczy sie slaba bo ma duzy czas reakcji migawki (czy jak to sie tam nazywa). o to chodzi. dobre cyfrowki maja takie same czasy jak analogi. wiec mowie problem nie tkwi w cyfrowce tylko w jej klasie. no a ze flash sie laduje to piec sekund to inna historia, w sumie to nie zwrocilem na to uwagi.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...
trzeba uzywac porzadnych akumulatorow
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ROTFL - combat sombo & krav maga...

znaczy sie slaba bo ma duzy czas reakcji migawki (czy jak to sie tam nazywa). o to chodzi. dobre cyfrowki maja takie same czasy jak analogi. wiec mowie problem nie tkwi w cyfrowce tylko w jej klasie.


O, a możesz yak napisać, które to tak mają? Bo bawiłem się kilkoma, w tym jednym z nowszych Olympusów i Sony (no, może nie z najwyższej półki, ale tak po 5 mln pixeli matryca) i jeśli chodzi o czas reakcji migawki to żałość to była wielka... A chętnie bym zobaczył takie, które rzeczywiście dają szansę na zrobienie zdjęcia kiedy się chce, a nie w sekundę po ;)

K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024