Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duo system jakieś rady?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_aśka-(zipsem)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Duo system jakieś rady?
spoko pogadany o szczegolach na gg juz wyslalm
  • 0

budo_crazy_drako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Duo system jakieś rady?

Z doświadczenia (kilka razy na podium MP) wiem, że tak na prawdę nie liczy się technika a szybkość i ew. efektowność techniki....
O innych aspektach nie bedę tutaj pisał, bo to temat na dobrą wód...coca colę :D

Może kiedyś było tak jak mówisz, ale sporo się zmienia w przepisach, a poza tym władze związku dążą do ujednolicenia z IFJJ. Tak więc przede wszystkim technika. Jeśli zacznasz, to ona będzie najistotniejsza do opanowania. Za występ w którym będzie sporo dynamiki, będzie szybki, ale pogubisz technikę, każdy normalny sędzia nawet okręgowy obniży Ci ocenę!
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Duo system jakieś rady?
[quote name="crazy_drakoMoże kiedyś było tak jak mówisz, ale sporo się zmienia w przepisach, a poza tym władze związku dążą do ujednolicenia z IFJJ. Tak więc przede wszystkim technika. Jeśli zacznasz, to ona będzie najistotniejsza do opanowania. Za występ w którym będzie sporo dynamiki, będzie szybki, ale pogubisz technikę, każdy normalny sędzia nawet okręgowy obniży Ci ocenę![/quote"]

qrcze - mam nadzieję, że to co się działo to już przeszłość.
I jeśli tak jest, jak mówisz, to bardzo mnie to cieszy :D
  • 0

budo_andromeda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Duo system jakieś rady?
Duo System to nie tylko dobrze wykonana obrona...Dużą uwage sędziowie zwracają na poprawność wykonania ataku, np. atak nie prawidlową ręką powoduje, że dostaje się mniej punktów. Po za tym oceniany jest całokształt, estetyka- także to jakie postawy przyjmuje się, szybkość wykonania i kontrola techniki...
Procentowo wygląda to tak:
40% oceny jest za dobry atak
40% za technikę
20% kontrola
Ważne jest też wasze nastawienie, skuteczność innymi słowy powinna to być technika realna...
Powodzenia;)
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duo system jakieś rady?

my nie mamy pietra ooo ale widze ze wiesz gdzie mam ich szukac ojej zdolny jestes

Jesli moge ci cos doradzić to powinnaś porozmawiaś z A.Pankiem facet zna sie na tym temacie jest w Polskim Związku Ju-Jitsu i jest z Zielonej
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024